Znalezione wyniki: 63

Powrót

autor: jedi1
29 wrz 2014, 08:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: wake - naprawa deski (W-wa)

Dzwoń do Lulagoga i wyślij im kurierem.
autor: jedi1
30 wrz 2014, 20:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka najlepsza deska pod wiazania wake ?

Chciałbym sie dowiedzieć jakie sa najlepsze deski pod wiazania wake .Do tej pory plywalem na desce 77 137x41.5 ze stratami ,teraz nadszedł czas na zmianę i chciałbym poradzić sie o deske pod wiazania wake . Wiec jesli ktoś ma na ten temat pojęcie to prosze o info . Z góry dzieki A co ci w tej 77 ni...
autor: jedi1
26 gru 2014, 10:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Z szacunkiem dla Twojej wiedzy jedi (a wiem, że posiadasz ją przeogromną) nie można nad interpretować KPD, dostosowując je do własnych potrzeb. A czy ja coś takiego robię? Prawy nie może nagle 5 metrów przed kolizją zmienić zdania, ale na rysunku powyższym jest że lewy ustępuje i pochyla latawiec. ...
autor: jedi1
05 sty 2015, 09:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Piąta linka Liquid Force Nirvana 2012

Ta linka, którą dorobiłeś ma źle zrobioną końcówkę t.j. masz pętlę zrobioną przez przeszytą koszulkę, czyli standard w kite, ale akurat linki do leashowania zwykle są zrobione w technice szplajsu, czyli tak jak końcówka tej oryginalnej piątej. Przez to końcówka nie jest grubaśna, węzeł lepiej trzyma...
autor: jedi1
05 lut 2015, 22:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Warunki pogodowe!!! Polecam

Tak ICM to jest meteo. No i oczywiście UM jest dokładniejszy, bo to jest mniejsza siatka (4 km) i krótsza prognoza. Prognoza aktualizowana jest 4 razy na dobę (około 1/7/13/19). Kratka x=206 y=332 dla Rewy i Chałup, x=213 y=339 dla Jastarni. Reszta to już kwestia odczytania i analizy prognozy, czyli...
autor: jedi1
08 mar 2015, 22:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wymiana power-linek w Naish Universa Control System

Hej, tak - linki oryginalne i oczywiście zacisnąłem. Sęk w tym, że po zaciśnięciu to łączenie jest dość smukłe i wydaje mi się - nie jestem na 100% pewien - że przed wymianą, to łączenie (power linki i żółtej) było na tyle grube, że nie przechodziło przez krętlik. Czy masz możliwość sprawdzenie, ja...
autor: jedi1
09 mar 2015, 23:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha FX kto? co? jak?

No dobra bardzo byłem ciekaw pierwszego chyba latawca Cab ze statyczną uzdą toteż wziąłem 9 m2 na testy. Latawiec z kształtu wygląda jak C, uzda jest krótka i nieskomplikowana, jakość wykonania zarówno latawca i baru na najwyższym poziomie. No dobra to po obejrzeniu na plaży odpalam latawiec i idę n...
autor: jedi1
19 mar 2015, 20:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka decha od North'a do freestylu i mega loopow?

ps. Jakby się przyjrzeć zawodnikom z KOTA to większość w pakiecie z butami ma ortezy, więc pytanie czy warto robić sobie świadomie krzywdę. A i wyciągnięcie z butów przy dużym loopie też nie należy do najmilszych. Tylko one są zwykle po zerwaniu ACL, co z butami samymi w sobie nie ma wiele wspólneg...
autor: jedi1
21 mar 2015, 18:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka decha od North'a do freestylu i mega loopow?

Cokolwiek weźmiesz to będzie milion razy lepsze od Gonzaleza. Co będziesz szukał to zależy od twoich preferencji. Przetestuj samemu najlepiej na czopie, to się przekonasz co ci pasuje. Jak umiesz pływać robić zwroty i płynąć ostro na wiatr to na każdej desce popłyniesz, więc poradzisz sobie testując.
autor: jedi1
26 mar 2015, 15:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Zapomniane Cabarete

Szukając miejsca do wyjazdu na zimę w tym roku chciałem zobaczyć Karaiby. Jako, że zwykle podróżuję samemu to bezpośredni lot ze względu na quiver był co najmniej mile widziany. Tutaj z pomocą przyszło TUI, które w zeszłym roku uruchomiło loty czarterowe w dobrej cenie na Dominikanę, więc wybór padł...
autor: jedi1
04 kwie 2015, 20:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SU-2 kończy współpracę z Markiem Rowińskim Juniorem

Pytanie czy su-2 marketingowo w jakikolwiek sposób zyskiwała dzięki team riderom? Te deski zasadniczo kupują początkujący, którzy raczej pojęcia o Marku nie mają. Czy ktoś na poziomie hp pływał na nich bez sponsoringu?
autor: jedi1
13 kwie 2015, 23:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: North 2015

Jako, że szukam sprzętu na nowy rok to moja recenzja Dice 2015 9m2, który na testy udostępnił mi surfcenter.pl: Latawiec Northa reklamowany jest jako sprzęt do wszystkiego czyli freestyle i wave. Teoretycznie są to dwie wykluczające się dyscypliny, ponieważ latawiec freestyle po wybiciu ma luzować l...
autor: jedi1
19 kwie 2015, 10:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gęstość wiatru

http://www.baranidesign.com/air-density/air-density.htm http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8e/Air_density_vs_temperature.jpg No to wtedy, żeby nie być gołosłownym. Różnica między 0 a 35 wynosi 12%, różnica między latawcem 9 a 11 to 18%. Różnica między wilgotnością 0 a 100% to tylko 2% r...
autor: jedi1
04 maja 2015, 19:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Fajne i ciekawe filmiki kajtowe ...

phpBB [video]
autor: jedi1
24 kwie 2017, 11:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

phpBB [video]
cron