Znalezione wyniki: 63

Powrót

autor: jedi1
16 maja 2014, 08:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Fordon pisze: ale jest spokojniejszy, nudniejszy, nie daje takiej frajdy.


Co to znaczy, że latawiec jest nudniejszy i spokojniejszy? RPM i Rally to latawce o różnym przeznaczeniu i nic to z nudą nie ma wspólnego.
autor: jedi1
17 maja 2014, 22:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: szukam baru

Best od 2013, Naish, Slingshot, Cabrinha od 2014, Ozone, Airush, Wainmann

Co roku przybywa firm stosujących to rozwiązanie, ponieważ jest najbardziej skuteczne w czterolinkowych latawcach.
autor: jedi1
27 maja 2014, 19:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

https://www.youtube.com/watch?v=oxZ6bmVMhuw Jak dla mnie lepsza wersja dla latawców, które mają spory depower, ale to chyba nie na temat :doh: Zresztą teraz większość latawców leashuje się na jedną linkę, więc wystarczy postawić latawiec na krawędzi, pociągnąć zrywkę i podejść do latawca trzymając z...
autor: jedi1
29 maja 2014, 08:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

NBL jest fajną deską za tą cenę. Gonzales jest według mnie najgorszą deską na jakiej pływałem.
autor: jedi1
09 cze 2014, 16:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Airush Razor

onzo pisze:oba piękne, szczególnie z tym "diamentowym" szyciem. Ale wygląd nie pływa ;)


W tym przypadku nie musi :wink:
autor: jedi1
22 cze 2014, 10:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Obserwując zachowanie niektórych ma się wrażenie, że jedyne co widzą to drogę przed sobą... Nie uważają prawa drogi, tylko lans przed ludźmi na plaży. W Rewie trzeba się trzymać w miarę blisko brzegu, by mieć jakiś zapas w razie awarii. Strona zawietrzna nie jest i nie będzie bezpieczna dla początk...
autor: jedi1
03 lip 2014, 08:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SHINNSTER - nowe cudeńko na falę i lowwind

Ale ta deska to jest kształt Alaia, czyli baardzo starych desek surfingowych, więc ciężko to nazwać wynalazkiem. Naish już od kilku sezonów ma taką deskę za bodajże 200 funtów. Shinn tylko dodał finy i razem z Mlecznym nakręcili super reklamówkę.
autor: jedi1
15 lip 2014, 11:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bezimienni Bohaterowie (Podałeś deskę na wodzie)

Jedni próbują wystartować z deską na kolanach a potem ją w cudowny sposób złapać ręką inni próbują wystartować z deską pod pachą, ale to wszystko utrudnia i komplikuje sprawę. Wystarczy tak naprawdę podpłynąć do deski i położyć ją na chickenloopie. ta, jasne... a deska pewnie sama kładzie się "...
autor: jedi1
17 sie 2014, 13:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Jedź do końca Juraty aż za znak Hel. Tam skręcasz w prawo na teren ośrodka Jantar, jedyne miejsce gdzie jest plaża a nie kawał betonu.
autor: jedi1
17 sie 2014, 21:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Nikt nie mówił, że tam jest fajnie.
autor: jedi1
04 wrz 2014, 10:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NEW SCHOOL VS. OLD SCHOOL (na zawodach)

Inny przykład, ostatnio kumpel tłumaczył mi różnice miedzy backmobem i lowmobem bo dla mnie to ten sam trick. Różnica jest tylko w wysokości na jakiej sie go robi z tego co zrozumiałem. I tu pytanie po co nadawać temu dodatkowe nazwy ? W snowboardzie back 54 jest ciągle tym samym trickiem niezależn...
autor: jedi1
10 wrz 2014, 12:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Slingshot Joint

Jesli boisz sie butow, to zawsze mozesz stary patent z dętka rowerową wykorzystac: Wez kawałek takiej dętki, zrób otwory na końcach i przykręć przez nie strapy do deski. Teraz masz co na piętę zarzucić, Dętka na tyle elastyczna, ze w razie gleby sie naciągnie i nogę puści Albo nie puści i noga złam...
autor: jedi1
14 wrz 2014, 09:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ANKIETA - czy kupisz Chrono lub Elfa od zawodnika?

Grzegorz KiteLife pisze:No tak race poszedl w bardzo drogie latawki a później zawodnicy nie mają co z nimi zrobić. ..


No ale chyba zawodnicy nie pływają po to, żeby zarabiać na odsprzedaży sprzętu, tylko żeby wygrywać i osiągać jak najlepsze wyniki? A cena pompowanych latawców Race nie różni się od tych komórek.
autor: jedi1
14 wrz 2014, 15:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADNIK dla tych przed i po nauce - NOWE pytania 15.04.

Podczas szkoleń na efekt instruktorzy bardzo szybko zaliczają kolejne punkty... jednocześnie nie dopracowując ich, co odbija się na finalnym efekcie.. Piszę to co usłyszałem od kursantów podczas doszkalania ;) Marketingowo na pewno fajna zagrywka, ale czy finalnie jest to korzystniejsze rozwiązanie...