Znalezione wyniki: 63

Powrót

autor: jedi1
03 lip 2010, 18:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: UWAGA CAMPING MASZOPERIA!!

Odnosnie syfu w łazienkach to nieprawda, plaza tez byla juz sprzatana. Odnosnie wlasciciela, cen i obslugi -prawda prawda, skutecznie odstrasza klientow.Jest 3 Lipca a na maszo pusto prawie jak w maju. Jak za wjazd na kemping na jeden dzień nas chcieli skasować ostatnio 20 zł + 7 zł/osoba to nie dz...
autor: jedi1
10 maja 2013, 07:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Reklamy na kiteforum - opinie użytkowinków

Slawek-Kopiec pisze:
Pablo pisze:amen

Bannerów nie projektowałem i też większość razi mnie po oczach.

Ale mozna wplynac na reklamodawcow zeby zamawiali reklamy u profesjonalnych grafikow.Wszyscy na tym zarobia i wszyscy beda szczesliwi


Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD


A sklepy będą musiały podnieść ceny :doh:
autor: jedi1
31 maja 2013, 22:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SLINGSHOT RPM

Stałem się szczęśliwym (się jeszcze okaże) posiadaczem RPM-a i przyznam szczerze mam problem z ogarnięciem tych wszystkich ustawień supełków i pętelków. Jest może na necie jakiś manual w .pdf jak to ustawić? (np. bardziej freeride, bardziej freestyle) To działa tak samo w KAŻDYM latawcu. Ustawienia...
autor: jedi1
01 cze 2013, 10:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SLINGSHOT RPM

Moze ktos wie, ile prawdy jest w tym, ze ON SHIT był wymaganym systemem bezpieczeństwa w USA? Pytam, bo np w barach RRD zrezygnowany z ON SHIT ponoc ze wzgledu na to, ze nie ma juz takich wymogow???? Raczej niewiele, skoro dwie wielkie amerykańskie firmy Cabrinha i Naish Oh Shitów nie mają i w osta...
autor: jedi1
12 cze 2013, 16:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ja polecam jednak czytać mapki pogodowe i samemu zobaczyć jak front idzie, bo to nigdy nie jest reguła. Czy zawsze czyste S jest mocniejsze w Jastarni? Nie wiem. Październik i listopad w zeszłym roku to potwierdzały, bo praktycznie co weekend wiało słabe S i w Chałupach nie było pływania w ogóle (po...
autor: jedi1
19 cze 2013, 09:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ja tam widzę 30 stopni i 16-18 węzłów z kierunku przy którym jest idealnie na większości spotów w okolicy. Lepiej być nie może, szkoda tylko, że ten wiatr w godzinach 11-15..

Ale może lepiej popłakać jak reszta, że na tym Helu nie wieje, że pływanie poniżej 30 węzłów się nie liczy :doh:
autor: jedi1
03 lip 2013, 08:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: CRONIX - pierwszy latawiec pompowany Flysurfera !

Czy Twój post to nutka sarkazmu czy serio piszesz o "łatwym" wstawaniu na podstawie tego filmu? Na "nutkach" się nie znam ,a do sarkazmu mi daleko ..wracając do merytoryki to pokażcie taki film , przy 12stu wezłach i GŁĘBOKIEJ wodzie.. a nie takie pitupitu.. peace Na filmie wida...
autor: jedi1
05 lip 2013, 14:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: CRONIX - pierwszy latawiec pompowany Flysurfera !

Z Crossbow Cabrinha tez sie smiano i patrzono jak na dziwolaga a teraz ?) Jako, bodajże ostatni już prawdziwy Bow, wychodzi z produkcji na 2014. A śmianie śmianiem, większość firm stara się maksymalnie uprościć latawce (krótkie uzdy, brak bloczków), aby były bardziej bezpieczne i niezawodne. Flysur...
autor: jedi1
06 lip 2013, 10:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: przeróbka baru - zmaina systemu depowerowania

Czy coś takiego będzie pasować do baru slinga z 2010 ( depower "na piesku"| przy chikenloopie") : http://www.24surf.pl/Cabrinha_tasma_depower_depowera ????? proszę o wskazówki jak to połączyć :pray: Nie bardzo, bo ze zrywki w Slingu wychodzą dwie linki, a taśma Cabrinhi jest przewidz...
autor: jedi1
22 lip 2013, 21:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

kowal2x pisze:drodzy wiatroznawcy, czy na brzeźnie wchodzi NW? prognozy pokazują, że jutro i w środę ma być trochę mocniej niż dziś...


Generalnie wchodzi, ale jak będzie za bardzo W to będzie szkwaliło. Dużo lepiej przy tym kierunku np. na wyspę uderzyć. Chociaż jutro to ja NNW widzę w prognozie.
autor: jedi1
30 lip 2013, 23:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: KITE SLINGSHOT FUEL 16M

Jak otwierasz muzeum to będzie dobry :) Ten latawiec ma z 10 lat
autor: jedi1
12 sie 2013, 07:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile ifs pro2013 bedą pasować do su2 prorider 2011?

Sprawdź czy masz w desce rozstaw 6 cali między insertami. Taki ma Nobile i pewnie dobre 90% nowych desek, ale co miała SU-2 w 2011 to ciężko powiedzieć.
autor: jedi1
30 sie 2013, 11:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Doradźcie C lub OPEN

..cenię sobie Krzysiek Twoje zdanie - dlatego czekam na minusy Razora - ja nie znalazłem.. Za mało pływałem na Razorze, żeby się o tym sensownie wypowiadać. W porównaniu z Open C, to sam wiesz jakie są różnice. Dla niektórych one są na minus, dla niektórych na plus. Razor (jak i inne C) będzie wyma...
autor: jedi1
05 wrz 2013, 20:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Awaryjne zszycie linki

Cudów nie osiągniesz. Niektóre linki się da szplajsować, ale to jest trudne. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OJrUhWzgayY#t=285 http://kiteracing.com/Splicing_Lines.html Jak się nie da szplajsować, to musisz zrobić koszulki i połączyć dwie linki tak jak się łączy przedłużki...