Znalezione wyniki: 132

Powrót

autor: Fin
12 maja 2013, 15:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Na żywo z kempingu Chałupy 6 !

To jest taka marketingowa sztuczka winduguru. Pierwszy wiersz zawsze pokazuje lipną prognozę, a następny ogień. Potem dni się przesuwają o oba wiersze zostają takie same :twisted:
autor: FilipN
14 maja 2013, 22:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

wszystkim rozważającym jutro 1/2wysep chciałem tylko delikatnie przypomnieć, że wschód na półwyspie jest kierunkiem side-off, a większość prognoz pokazuje najpierw południowy wschód (super!), a następnie wschód, nawet z małą domieszką północy (WG Pro) - więc jest zagrożenie, że - co najmniej - będzi...
autor: kite24.pl
20 maja 2013, 16:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: gdzie kupować tanio kajty?

najtaniej jest na alibaba :lol:
autor: onzo
24 maja 2013, 17:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

ja bym zrobił wręcz odwrotnie. Jak wieje to nie ma spinki. Jak nie wieje to są bezsensowne dyskusje, które nic nie zmieniają. Jak ta np. A nadmiernemu ujawnianiu danych osobowych mówię stanowczo nie. Tym bardziej, że miałoby to nastąpić "z urzędu", nagle i wstecznie, czyli wszystko co napi...
autor: rolnik
28 maja 2013, 16:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wybór Kite 8m

40kt na 7 przy tej wadze to musi byc mega frajda :thumbsup:
autor: Sonix
05 cze 2013, 14:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: gacie

Witam.
Dziś byłem na spocie gdzie kolega zgubił gatki i co ujrzały moje oczy sami zobaczcie
autor: Ziomek.
06 cze 2013, 16:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: open C-shape

do panów co w życiu PRAWDZIWEGO C nie mieli w ręcach: chłopcy - popływajcie na nich najpierw - potem piszcie COKOLWIEK, ok? różnica w wybiciu z C a delty z krawędzi jest taka, że na C możesz mieć mało by płynąć , ale jak się rozpędzisz w dół wiatru i zatniesz deskę - wybije cię porządnie, 2 m to ŻAD...
autor: rolnik
10 cze 2013, 08:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

- lepiej 138 cm, czy 134?
obydwie beda dobre przy rozsadnej szerokosci (max 42cm ) . Na etapie nauki nie ma co testowac :doh: . Nie jestem fanem proseriesa ale z tej 138 bedziesz przez najblizsze sezony bardzo zadowolony .
autor: mandaro
11 cze 2013, 12:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: open C-shape

Mówisz jak Monica Lewinsky.
autor: Korpuch
13 cze 2013, 07:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Hm ot dyskusja sie zrobiła i o to chodzi..triks and tips lokalny ....generalnie to musze odświerzyc skil bo raz że IKo2 gdzies tam zrobione na otwartym mozu wiec zatoka powinna byc konfortowa i trochę udało sie na Wake w Wro posmigać wiec może się nie połamię.... oby wiało coś na 12 m bo puki co to...
autor: gredy
16 cze 2013, 21:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Zostaw ten sprzęt na którym najlepiej ci się pływa/lata.
Będziesz zadowolony z wyboru,resztę złomu oddaj za grosze.Młodzież będzie zadowolona z taniego sprzętu do nauki :thumb:
Pozdr...
autor: jacamakajta
26 cze 2013, 12:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Widzę że w temacie bez zmian, donaj jak zawsze marudzi :mrgreen:
autor: Ziomek.
03 lip 2013, 19:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: S-bend, a Frontroll - gdzie jest pies pogrzebany?

..mam prostą zasadę - tyłek&deska powyżej głowy - JEST sbend..

90% ma niżej , podobnie zresztą z BJ itd..

peace
autor: Marcin gringo
11 lip 2013, 11:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

ok, byłyś w stanie w takim razie zrobić minitutorial gdzie pływać przy jakich wiatrach i czemu do danej miejscówy kierunek jest zły? (spoty w obszarze zainteresowania: jelitkowo, brzeźno, sopot, orłowo, rewa, rzucewo, chałupy, jastarnia) jeśli nie masz ochoty ubrać tego w ładną formę - jeśli jakkol...