Znalezione wyniki: 132

Powrót

autor: detelina
13 kwie 2019, 12:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Maska neoprenowa

я пробовала похожую . не понравилось.
autor: kuicets
17 kwie 2019, 14:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wysokie skoki - huge jumps!!!!

Skakać prze zenit to ja potrafię też mam swój PB 7.5m więc całkiem. Nisko nie jest i takich tekstów musisz zaciąć i wysłać latawiec w odpowiednim czasie zgrać że sobą już słyszałem wszędzie i tysiąc razy, chodzi mi o sensowne rady dokładnie kiedy kto wysyła latawiec na 12sta, w trakcie zacinania, p...
autor: JanuszD
16 lis 2019, 21:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dziś przeżyłem... Przeżyłem też szok i ogromne rozczarowanie.

mkmk7 pisze:Moje kochane durnie. ..... Marcin Kozerski senior.


Hamuj Seniorze. Pomyliłeś piaskownice.
autor: Grzegorz KiteLife
17 lis 2019, 20:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dziś przeżyłem... Przeżyłem też szok i ogromne rozczarowanie.

A ja się zapytam dlaczego kolega mający latawiec w powietrzu nie pomógł koledze, który odpiął się od sprzętu? Powodów mogło być kilka. Jednym z nich mógł być fakt, że był niżej od niego np o 200m... Tu raczej należało w pierwszej kolejności odzyskać własną deskę by móc działać dalej. W pierwszej ko...
autor: 3msto
25 gru 2019, 22:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dziś przeżyłem... Przeżyłem też szok i ogromne rozczarowanie.

pozwolę sobie dodać kilka słów, pływam na Rewie od wielu lat i akcji tego typu wiele widziałem i w kilku brałem udział . Pomijając fakt że kiedyś w zimie na Rewie pływała zgrana stała ekipa która coś tam ogarnia a teraz widzę mnóstwo bardzo słabo pływających ludzi co w styczniu na wywiewkę się pchaj...
autor: Wrogu
19 sty 2020, 16:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PŁYWANIE W REWIE TO OBCIACH

Zgadzam się całkowicie, że pływanie w rewie to obciach. Zawsze lepiej pojechać na półwysep.
autor: wolf's shade
03 mar 2020, 09:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czas zadbać o zdrowie - inna strona przygotowania do sezonu.

Liczne badania naukowe nie potwierdziły wpływu żelatyny przy jej stosowaniu doustnym w poprawie działania stawów lub leczenia choroby zwyrodnieniowej. European Food Safety Authority, Panel on Dietetic Products, Nutrition and Allergies (2011). "Scientific Opinion on the substantiation of a healt...
autor: DISKORELAKS
25 mar 2020, 11:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hel czasowe ograniczeni

Hej w niedzielę szykuje się północ więc z góry rezerwuję J26 i proszę mi się nie wpychac na spot :lol: :lol: :lol:
autor: Mincek
24 sty 2021, 10:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: www.wiatrkadyny.pl

dla osob niesitniejacych (nie posiadajacych FB). Wczoraj została zainstalowana czwarta nasza stacja. Dzięki uprzejmości willi Aster w Rewie, to właśnie tam jest nowa lokalizacja. Dodatkowo w tej lokalizacji znajduje się kamera https://rewa.webcamera.pl Kolejna stacja, która jest już postanowiona, zo...
autor: Turbo_Sen
26 lip 2021, 12:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Rewa to nie spot to stan umysłu.

Moim zdaniem powinni dać tam jakąś tablice informacyjna dla turystów którzy koniecznie chcą podziwiać kitesurfing z bliska o niebezpieczeństwie które wiąże się osobami uczącymi i płynącymi już na KS,
autor: Rider3msto
08 paź 2021, 20:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Chciałbym dożyć dnia kiedy każdy kto uprawia sport żaglowy (nieważne jaki konkretnie) pozna co to jest "dobra praktyka morska" i zacznie ją stosować. Wtedy unikniemy spięć. A jeżeli chodzi o prawo morskie.czy też wypadki na wodzie to chce nadmienić że ZAWSZE obie strony są winne. ZAWSZE. D...
autor: Mincek
10 kwie 2022, 21:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: www.wiatrkadyny.pl

Kolejna stacja zainstalowana :)
cron