Znalezione wyniki: 132

Powrót

autor: max_rm
23 lip 2013, 22:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

W Rewie od 17 do 20 na 9m :thumb: Potwierdzam - czop do dupy i wiatr jakis krzywy, bo w poprzek cypla... Omijajcie Rewe jak wieje czyste W lub NW, bo szkoda nerwow.
autor: BraCuru
25 lip 2013, 15:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Maroko Essaouira [lipiec 2013]

Mając 4h w samolocie napisałem poniższe. Mam nadzieję, że może komuś się przyda. Pamiętajcie, że jest topisane przez osobę, która spędziła pierwsze dni w Maroko i dotyczy to jednego tygodnia w lipcu. Jak najbardziej subiektywne! Skala 0-10. http://imageshack.us/a/img198/4673/r2cp.jpg Ilość wiatru: 1...
autor: andi
26 lip 2013, 06:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: W dechę, czyli surfing, windsurfing i kitesurfing

Ale nie tylko prędkość jest czymś, co przyciąga do tego sportu – dzięki latawcowi można pokonywać nad wodą znaczne odległości. W 2006 r. Kirsty Jones przeleciała 225 km z Wysp Kanaryjskich do Maroka, co zabrało jej 9 godzin. Eric Gramond pokonał w powietrzu 420 km z Fortalezy do Parnaiby w Brazylii...
autor: Smokie
26 lip 2013, 08:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy dział na Kiteforum.pl - "Relacje z wypraw i pływani

Kolejny dzial :?: zawsze bylo kt gdzie kiedy.. i bylo pieknie.... Kiesurfing w mediach?? To bylo na glownym zawsze...... Dajmy jeszcze kilka bo malo jeszcze :)
autor: FilipN
26 lip 2013, 14:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy dział na Kiteforum.pl - "Kitesurfing w mediach"

Nie no, pewnie. Zróbmy jeszcze kilkanaście dodatkowych działów. Następny może "Kitesurfing w klozecie"....
W dodatku pomysł, żeby ten dział, jak i "relacje..." znajdował się wyżej niż zaginione, bezpieczeństwo, czy choćby recenzje, uważam za poroniony.
autor: max_rm
31 lip 2013, 08:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Prawidło 11 "Unikaj ludzi w kaskach..." Prawidło 11.1 "... i niedorozwiniętych instruktorów" :doh: :doh: :doh: Chyba trzeba zacząć apelować do szkółek aby przeszli na nawietrzną. Rozumiem, że liczy się szybka kasa i niektórzy mają wyjebane w podstawowe zasady bezpieczeństwa, ale...
autor: onzo
02 sie 2013, 16:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kłopot z barem po eject'cie

nie tyle nie odpinać co odpinać zawsze wtedy gdy sytuacja tego wymaga. Jeśli się leashujesz bo nie jesteś w stanie opanować latawca i lecisz na beton, brzeg, przyczepy itp, to naprawdę poplątanie linek jest ostatnim problemem. Jeśli leashujesz kite'a bo straciłeś równowagę na desce i wpadłeś do wody...
autor: Pinio
04 sie 2013, 18:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha 2014

Nomad pisze:Sa dosyc podobne a pozatym wybralem takie cechy w ktorych sa bardzo podobne

Nie no jak wybrałeś cechy to.... :thumbsup:
Konio zastrzel ich z lewolweru tych testująco - piszących ręce opadowywują mi :wink:
autor: cycu007
06 sie 2013, 10:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

UWAGA OSZUST NA ALLEGRO !!!!!

Panowie uwazajcie na oszusta z allegro sprzedaje kajty z UK ktorych nie widzial nigdy na oczy wlasnie znalazlem na allegro moje EVO 12m ktore wystawilem na ebayu: allegro: http://allegro.pl/north-evo-12m-komplet-sprawdz-i3448244032.html#tabsAnchor eBay: http://www.ebay.co.uk/itm/North-Evo-12m-2009-K...
autor: FilipN
09 sie 2013, 21:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Butki Ronix z deseczka na kita ....

Buciki Ronix District otwarte niższy model ale bardzo ok jeżeli chodzi o wytrzymałość miękkie i co dla mnie ważne mogę je założyć spokojnie w wodzie leżąc na plecach gdzie przy modelach zamkniętych jest to raczej niemożliwe . ????????????????????????????? pływam wyłącznie w butach, więc zakładam je...
autor: unhooked
16 sie 2013, 08:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: leash do deski?

W tym roku na Zatoce (jako początkujący oczywiście )zgubiłem deskę 2 razy . 1 raz zgubioną deskę odebrałem po powrocie po 1.5 miesiąca na Półwysep , 2 raz odzyskałem ją prawie od razu - będąc blisko brzegu szybko pobiegłem do najbliższej szkółki i poprosiwszy z Bossmana z Surfbrother udało się szyb...
autor: Pinio
16 sie 2013, 11:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzenie

Crazy Horse pisze:.... ale są takie, któe chodzą na wiatr dużo lepiej :wink:

Ale tylko te naostrzone :thumb:
autor: LatającyDziadekTadek
18 sie 2013, 11:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Foilboarding - uskrzydleni inaczej [ANKIETA]

Uff. Dopłynęliśmy po prawie 13 godzinach 8) 8) 8) Wiatru starczyło do końca, chociaż momentami było mało mimo, że zrezygnowałem z 10 edge na rzecz 18 epic. Więcej szczegółów w miarę jak będę dochodził do siebie. Muszę nieco rozprostować kości po tym maratonie który dzięki halsówce wzdłuż Helu wydłuż...
autor: jacamakajta
04 wrz 2013, 11:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Polski rekord na odległość

Już się nie mogę doczekać :wink: wyścigu Latający Dziadek Tadek vs Janek :mrgreen:
autor: FilipN
08 wrz 2013, 23:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

Mój szwagier [...]ma za sobą już połowę kursu (ok. 5godzin), body dragi za nim. Zapytałem go czy umie już wystartować latawiec, powiedział, że wchodzi do wody z instruktorem i dopiero instruktor podaje mu już odpalony latawiec. I bardzo dobrze. Nigdy nie dałbym startować latawca kursantowi w ramach...
cron