Znalezione wyniki: 132

Powrót

autor: TrueKejner
08 kwie 2014, 09:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dmuchana deska surf

To jest SZEJP!!!

phpBB [video]


...sory za offtop ale trzeba promować rewolucyjne rozwiązania w surfingu 8)
autor: Denis
20 kwie 2014, 20:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Denis Żurik - Nr.2 Junior w Europie

Opisując te zawody to na początku się strasznie nudziłem bo nie znałem nikogo :( ale teraz zapoznałem się z Francuzami i non stop coś robimy, wygłupiamy się. Ze spotem tutaj w porównaniu do takiego Cumbuco w Brazylii to to jest walka o ŻYCIE. Na tym spocie przez cały czas wieje od brzegu między nicz...
autor: roonek
07 maja 2014, 15:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SPRZĄTANIE SPOTÓW

ja tak może z innej beczki ale też ekologicznej ....chciałem serdecznie pozdrowić kolegę który wczoraj wielkim czarnym BWM wjechał pod sam krzyż Rewski... :naughty:

pozdrawiam
autor: Manianaa
13 maja 2014, 17:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Rewka dzis nie zawiodla pieknie na 9 :thumbsup:
autor: Lussik | EASY Surf Center
26 maja 2014, 11:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Stacja pogodowa LIVE z Chałup + webcam HD

Hej Wrzucam na główne, bo domyślam że wielu z Was te informację mogą się przydać. Uruchomiliśmy w bazie profesjonalną stację meteo pokazującą warunki pogodowe LIVE na stronie naszej szkoły kitesurfingu http://www.easy-surfcenter.pl Prócz stacji zamonotwaliśmy również kamerę HD, dzięki czemu możecie ...
autor: onzo
04 cze 2014, 11:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SLINGSHOT RPM

Hmm, mam ograniczony budżet i na 2014 mnie zdecydowanie nie stać :doh: Ale co myślicie, która z tych aukcji wydaje się najbardziej "opłacalna" i wiarygodna? Dzięki za pomoc, myślę że odpowiedni temat, w końcu o RPM ;) http://allegro.pl/slingshot-rpm-9m-2012-i4273075311.html http://allegro...
autor: Lussik | EASY Surf Center
10 cze 2014, 19:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Safari po Morzu Czerwonym [5.2014]

Hej W kwietniu, podczas pobytu Maćka Lewandowskiego (team rider Nobile) w RedSeaZone udało się nam wyskoczyć na 2 dniowe safari po wyspach Morza Czerwonego. Zapraszamy na krótkie video z Maćkiem w roli głównej. Większość ujęć kręcona była przy 30-40 węzłach na wyspie Tawila - jak widać woda płaska j...
autor: czosnek
11 cze 2014, 22:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

każdą osobę , która chce jutro wchodzić na wywiewkę uprzedzam żeby 2 razy to przemyślała ! powrót po deskę w takim wietrze bez umiejętności będzie NIEMOŻLIWY! nie liczcie na to , że ktoś wam pomoże! liczcie na siebie i własne umiejętności! strona nawietrzna stoi otworem przed wszystkimi początkujący...
autor: apek
12 cze 2014, 19:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Słowiński Park Narodowy - zakazy dla kajta

Niestety rozmowy ze Słowińskim Parkiem Narodowym nie idą dobrze. Podobno od 5 lat ornitolodzy prowadzili badania i stwierdzili szkodliwe działanie latawców na ptaki. To ciekawe, troszkę na kajcie pływam, ale nie zauważyłem szkodliwego działania latawca na swojego ptaka. :wink: Może by go jakiś orni...
autor: bobek_h
13 lip 2014, 21:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bezimienni Bohaterowie (Podałeś deskę na wodzie)

Wow, bardzo często podaje deski jak widzę że ktoś sobie nie radzi. Ba nawet jakieś 4-5 dni temu na mewiej rewie podawałem jakiemuś malutkiemu chłopczykowi, ale nigdy w życiu nie uznałbym się przez to za jakiegoś bohatera czy dobroczyńce :hand: Od tak dobry gest mając nadzieje, że kiedy ja będę miał ...
autor: mleczny
13 lip 2014, 23:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

FKC Łeba - video zajawka

Takie klimaciki można było zobaczyć w ostatni weekend na łebskiej plaży :)
phpBB [video]
autor: FilipN
15 lip 2014, 12:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bezimienni Bohaterowie (Podałeś deskę na wodzie)

Nie wiem co ma siła wiatru do podawania deski, jedyne co może mieć to to, że jak jest silny wiatr to łatwiej z deską wystartować ;) metod jest kilka, ale jeśli ktoś nie ma pomysłu jak to zrobić to znaczy że nie panuje nad kajtem na tyle dobrze, żeby się takiej akcji podejmować :idea: sposób pierwsz...
autor: sztyvny
06 sie 2014, 07:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Swarzewo wyciek ścieku

najważniejsze żeby nie pływać po obszarze natura 2000 bo płoszymy ptaki. Czy ekooszołomy zajmą się tym tak gorliwie jak kaitem?