Znalezione wyniki: 11

Powrót

autor: Wiktorek
23 lut 2013, 20:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Snowkite Poznan

czaman pisze: po sesji na Pn od Poznania.

Gdzie konkretnie?
autor: Wiktorek
17 lut 2014, 22:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pogoda w czerwcu Hel

Moja subiektywna opinia - w czerwcu możesz trafić na zimną wodę, a zimna woda do szkolenia jest zimna :lol: Za to masz chyba więcej słońca niż we wrześniu. A tak naprawdę wszystko zależy od pogody - teraz mamy pełnię zimy, a śniegu w polskich Karkonoszach zero (a zazwyczaj jest). Jeśli możesz jedź n...
autor: Wiktorek
02 lip 2014, 21:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski w dużych rozmiarach - wady, zalety, opinie

Mikolpa pisze:Jak Twoja deska zachowuje się przy 6-8kt?

Nie wiem, przy tym wietrze to mój latawiec odpoczywa. Nie śmiem go fatygować. :oops:
A poważnie - nad morze jeżdżę na prognozę, a na śródlądziu 8kn to 5-10kn i nie da się pływać.
Ale jak latawiec lata, da się pływać.
autor: Wiktorek
25 lis 2014, 14:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WTOPY i NIELOTY

Przepadanie nie leży po stronie złej konstrukcji latawca, tylko źle wytrymowanego baru ;) W zasadzie masz rację. Jednak przy (za)słabym wietrze lub jak się pod nie wpłynie niektóre latawca pikują "dziobem" w dół i często się przewijają, inne "majestatycznie" lecą z wiatrem (i os...
autor: Wiktorek
01 gru 2014, 22:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowany zakaz dla KS,WS - Zalew Szczeciński

Liczba użytkowników forum (teoretycznie): 13731
Ilość petycji: niecałe 200 :oops:

Przy takim zaangażowaniu ekozwolennicy skierują swój wzrok na Hel już wkrótce ...

Admin, może do czasu zakończenia zbierania petycji przykleić temat "na górze" :?:
autor: Wiktorek
06 lip 2015, 11:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Czy ktoś z Was pływał w tym roku na Jutrosinie? Jak to wygląda od strony "epidemiologicznej" obecnie? Zatoka kusi, ale im bardziej na południe tym mniej opadów. Ja pływałem wczesną wiosną. Miłe przedpołudnie bez efektów ubocznych. Jedyne, co mi przeszkadzało, to pył zwiewany z pól. Autoch...
autor: Wiktorek
30 cze 2016, 10:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zrób sam deche - kilka porad

Kiedyś był filmik (nawet chyba po polsku) o pro pływającym na desce ze sklejki z "normalnymi" padami i finami, o ile pamiętam płaskiej. Pady były przykręcone śrubami od spodu i zabezpieczone gumą do żucia(!?). Był zaskoczony jej dobrą pływalnością ... Ja mam nadal starego skim'a pakalolo z...
autor: Wiktorek
30 cze 2016, 12:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zrób sam deche - kilka porad

czyli punktem wyjscia tematu jest to jakie ktos przyjmuje zalozenia o czekiwania Nie, po prostu niektórych nie ogranicza sprzęt i pogoń za nowinkami czy raczej nową szatą graficzną. Widziałeś kiedyś, żeby ktoś tak pływał u nas na markowym sprzęcie i do tego latawiec bez depower'u? Wood is good! htt...
autor: Wiktorek
16 mar 2017, 12:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Francja Leucate

Jak by ktoś jechał, super przewodnik, choć trochę "z grubsza".
http://kitelr.com/guides-des-spots/
Ktoś nie chciałby czegoś takiego o naszym morzu przygotować ???
autor: Wiktorek
30 paź 2018, 22:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Baltic Kite Wave Jam 2018

Smutne, że o takim "evencie" forum dowiaduje się po fakcie. :?
Nikt już nie pamięta, gdzie szukał pierwszych informacji o kitesurfingu, zwłaszcza w erze prefacebook. :(