Znalezione wyniki: 10

Powrót

autor: Maciek_L
16 cze 2013, 10:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Campione del Garda, był może ktoś ?

Ja byłem :D i to dwa razy... Niesamowite miejsce, które działa ja magnes. Jesli byłeś raz, na pewno tam wrócisz. Jeśli chodzi o start z brzegu to miejsce na pewno nie dla początkujących. W zasadzie działaja trzy spoty + kite tripy zajebistym pontonem wyposażonym w 200 koników z tyłu. Na początku też...
autor: max_rm
01 sie 2013, 09:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: [K] Chicken Loop RRD 2008

Wiktorek, ja mam chickena, malo smigany, z całym fingerem. Oddam ci go za darmo :thumb: Jedynie musisz go odebrac w Gdyni albo zamowic kuriera.
Obrazek
Obrazek
autor: Piotrbyku
18 sty 2014, 10:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Jutrosin odradzam , już dawno go wykasowałem z ulubionych z WG , powód zarosło bajoro na maksa . :doh: Chyba ,że coś zrobili ale nie wierze . Jeśli już chcesz ten kierunek to Pakosław albo zbiornik w Rydzynie . ale czy zamarzły ?? to płytkie zbiorniki więc woda ochładza się najszybciej .
autor: Mikolpa
21 cze 2015, 09:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: wybór trapezu



Nie widziałem wcześniej takiego trapezu. Ani to górny ani dolny, jakiś wynalazek. Sam pływam w dolnym Mystica ale wygląda całkiem inaczej.
autor: Brutus
26 lip 2015, 22:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

rps20150726_214437.jpg
Robert obiecał wszystkim umyc stopy , taki skryty fetysz. .. :lol:

rps20150726_214457.jpg
W zamian poszukalismy Mu dziurki, Niemieckiej, schnela! !

rps20150726_220140.jpg
Prawie pękła setka , męczące to ;)

Wypad bardzo udany , do następnego :)) hmm... pojutrze ? heh
autor: Fin
28 lis 2017, 19:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Pilne!!! Potrzebna pomoc dla Tymka

https://www.siepomaga.pl/ocalic-tymka Koledzy i koleżanki surfer z Poznania (Klimek) potrzebuje naszej pomocy! Wielu z was może go znać osobiście bo w sezonie prawie każdy weekend jest z rodziną na CH6. Wielka prośba o wsparcie finansowe dla Tymka, jestem pewien, że za 5 lat zobaczymy młodego na wo...
autor: czaman
02 gru 2017, 10:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pilne!!! Potrzebna pomoc dla Tymka

Cześć wszystkim. Klimka znam od ponad 27 lat. Jestem chrzestnym Filipa, brata Tymka. Od 10 lat latamy na kite. Zazwyczaj razem jeździmy na Bytyń, Kamienicę, Powidz czy CH6. Sytuacja Tymona jest mi znana od samego początku. Nigdy sytuacja nie była tak ekstremalna. Przed Tymonem ciężki okres. Dajmy Ty...
autor: jacamakajta
07 lis 2018, 10:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Baltic Kite Wave Jam 2018

W takich warunkach liczy się tylko jazda na fali. Bracuru dobrze napisał co sie liczy w tej dziedzinie. Styl, wycinka w punkcie krytycznym, ilość zawijek na jednej fali, wybór fali, utrzymywanie się w strefie itp itd czyli wrażenia ogólne. W Polsce mamy zbyt niski poziom freestyle strapless (przynaj...
autor: shinnworld polska
09 sty 2020, 17:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

WOŚP 2020 - aukcje kite

Cześć, jak co roku Shinnworld Polska razem z Shinnworld przekazuje na aukcję WOŚP dechę :D W tym roku będzie to MONK lub damski odpowiednik MONKETTE . Licytacja od złotówki, więc zachęcam i zapraszam :) Aukcja startuje jutro. Zachęcam też inne firmy do wstawiania to tego wątku swouch fantów na WOŚP!...
cron