Znalezione wyniki: 6

Powrót

autor: ronino
03 wrz 2015, 11:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: S Naish Park 6, Airush Razor 7m2 2014 od 1zl

Jak w tytule na alledrogo: http://allegro.pl/show_item.php?item=5579645101 http://allegro.pl/airush-razor-2014-7m2 ... 99233.html jest tez Airush Razor 9m2, 3 razy na wodzie za 2200. kupiłem od Ciebie kite z allegro - do tej pory nie odpowiedziałeś na moje maile, telefony i sms-y a sprzedałeś mi ki...
autor: ronino
19 maja 2016, 16:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Rip Curl Polska

... - firmy Feerio (pianka na specjalne zamowienie po wplacie zaliczki), ktos cos zamawial od nich? Jak z terminami w tej firmie? Jakoscia rip curl? Inne sugestie... z gory dziekuje, Pozdrawiam. Burek ;) myślę że ludzie na tym forum szybko wyczują podpuchę - to nie polityka że można tak bezczelnie ...
autor: ronino
25 maja 2016, 13:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TAK Z CIEKAWOŚCI .

widać że wszyscy krwi spragnieni, na dodatek nie wieje to tym bardziej, a że Ziomka mało na forum ostatnio, to rozrywki mało tutaj ;)
autor: ronino
23 sie 2016, 10:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka szkoła kite???

Hej, już od jakiegoś czasu jaram się kite'm, dlatego kiedy w końcu znalazłem czas i budżet wybrałem się wraz z żoną na Hel aby rozpocząć kurs. Jeden ze znajomych, który również uczy pływać, niestety nie mógł zaoferować nam swojego czasu dlatego zaproponował nam naukę w jednej z "dobrych szkółe...
autor: ronino
26 wrz 2017, 01:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Poszukiwany instruktor na listopad - Fuerteventura !

Cześć! Wybieramy się na Fuertę z narzeczoną w dniach 31.10 - 07.11 i bardzo chętnie byśmy nauczyli się pływać na kite. Będziemy mieszkać blisko Sotavento. Prośba o info, czy jest jakiś polski instruktor, który by chciał nas wziąć pod swoje skrzydła i popracować z nami przez te kilka dni :) Dzięki! ...
autor: ronino
26 wrz 2017, 15:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

z ciekawości popatrzyłem na jego filmiki ....i looooooooooooooo ... to ja juz nie musze woo kupować bo wiem że lata po 30-40m :D
cron