Znalezione wyniki: 19

Powrót

autor: nfsp
24 cze 2014, 09:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Niesforna Fundacja Surferskiej Pomocy

Przedstawiamy Wam Niesforną Fundację Surferskiej Pomocy – pierwszą w Polsce organizację zajmującą się surf rehabilitacją osób niepełnosprawnych, ciężko chorych i wykluczonych, wspieraną przez pozytywnych ludzi i firmy ze świata kitesurfingu! Cele fundacji to organizacja szkoleń kitesurfingowych, sur...
autor: maryjka
10 wrz 2014, 23:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Likwidacja systemu OCTOPUS w Naish ;)

Nawet po wpisach w tym wątku widać, że nie jestem wyjątkiem. Zamiast modlitwy polecam kulturę użytkowania sprzętu. Piasek w tubie to nie jest normalka. W Gabrysi wręcz przeciwnie, -bez piasku w balonie nie lata. A Best jak nie ma pociętego poszycia przez blokadki na wężykach, też nie uzyskuje pełny...
autor: zaq
16 paź 2014, 10:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Soma Bay czy Hamata?

Jestem przyjacielu wyczulony na tzw "marketing szemrany" polegający na pisaniu lipnych "pseudo-obiektywnych" opinii przez świeżych użytkowników. Pod płaszczykiem pytania, zachwalanie lub wzbudzanie dyskusji. Więc idz szermać gdzie indziej, nachalny marketing nie przekona tych któ...
autor: NEMO
14 sty 2015, 09:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: kupię kretlik do baru - tanio

Do jakiego baru, postaram Ci się pomóc
autor: Jacek olsztyn
23 wrz 2015, 19:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: StivLoop?

Wydaje się fajne i łatwe, ale weź znajdź niemca w kasku na kolizyjnym :D
autor: march_in
18 lut 2016, 10:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Podróż z bagażem sportowym - opinie

prawie jak kuźniar. po co takie rzeczy piszesz na forum?
autor: onzo
08 cze 2016, 10:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pablo- Czemu usuwasz posty swoich użtkowników

Szanowni Państwo, Jak chcecie sobie tworzyć teorie spiskowe to zapraszam - jest kilka komisji sejmowych, do których w tej czy następnej kadencji można się zgłosić. Narzekacie, że z forum usuwane są wątki przepychanki między dystrybutowami? Bo to nie jest miejsce na takie dyskusje - tematy firmowe za...
autor: apek
09 cze 2016, 11:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pablo- Czemu usuwasz posty swoich użtkowników

wenzel pisze:czytam wypowiedź Onzo i oczy wychodzą z orbity :shock: Ciekawy jestem jak by Ciebie to dotyczyło ( mogę Ci sprzedać dług )
przesłanie wątku :
- ostrzec innych aby nie popełnili takiego będą jak ja
- chcę odzyskać własną kasę

A jak już odzyskasz dasz lepsze ceny forumowiczom?
autor: FilipN
22 cze 2016, 14:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zanzibar adventure !!!

no i…??? bo kilku informacji tu brakuje… primo - kto jest autorem tego tekstu (co za tym idzie domniemaną ofiarą niecnych poczynań) secundo - o jaką szkołę chodzi tertio - autor zapomniał wspomnieć jak do tej pory wyglądała współpraca między wspólnikami (w tym rozliczenia finansowe) bez tych informa...
autor: Pinio
08 wrz 2016, 09:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZIOMEK w TVN 24 o godz 9.10

A kto to jest Ziomek. ...... ktoś kf?
;-)
autor: Crazy Horse
11 kwie 2017, 09:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Majówka 2017 - co, gdzie, kiedy...

- "Szkoła kite, słucham?"
- "Halo,
Przepraszam, czy w Majówkę będzie wiało?"
autor: sebro
04 lip 2017, 08:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Latawce Best

shinnworld polska pisze:... szanując ich portfele ...


:lol:
Proponuję "srebrne usta 2017" w kategorii "dystrybutor".
autor: stachu
27 wrz 2017, 11:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Ten wątek zapewne czyta o wiele więcej osób niż się wypowiada, a skoro dyskusja i tak odbiegła daleko od tematu, to dołożę swoje 3 grosze... Oglądałem jakiś czas temu relację z eventu kite'owego (prawie całą - długa przesiadka na lotnisku 8) ), gdzie jednemu z uczestników Woo zmierzyło 23.4m: https:...
autor: TrueKejner
29 wrz 2017, 08:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wszystko o nauce tricków freestyle - biblia do robienia progresu

Cześć! Ostatnio znalazłem trochę weny do napisania tego posta i wyjaśnieniu w końcu z mojej perspektywy jak robić postęp freestyle. Jest to doświadczenie moich 12 lat na kajcie- od początku aż po dziś interesował mnie tylko freestyle i tylko w tym chciałem się bez końca rozwijać. Dzięki temu mam nad...
autor: JanuszD
29 wrz 2017, 10:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Aby dobrze się bawić w następnych latach (czemu nie?!) może powołać tutaj kapitułę ekspertów (JanuszD, Mikolpa), która sprawnym cięciem powywala śmierdzące wyniki z top listy? Przecież to widać na pierwszy rzut oka. Nie wiem czy to ironia czy komplement, ale ani w jednym ani w drugim przypadku się ...