Znalezione wyniki: 14

Powrót

autor: robi69
16 maja 2013, 20:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Egipt - Hamata

Tez tam byłem i na 8 dni pobytu 7 dni pływanka zaliczyłem :) :) :) ale mi się rymło ha ha .... Co do pozostałych "wydarzeń" - kto był ten wie a kto nie był niech żałuje :thumbsup:
autor: Ziomek.
20 maja 2013, 12:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: BYDGOSZCZ GO2 HEL! sezon 2012

Ja miałem teraz studia i nie mogłem :roll: I co dało rade popływać? W końcu nie pojechaliśmy. Prognoza tańczyła, w sobotę wygląda że jakieś pływanie było.. hehe - "JAKIEŚ" :lol: doobreee :thumb: https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/579321_557192534304006_1523692589_n.jpg...
autor: JoviPro
24 maja 2013, 12:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: HAMATA-z Jovi Travel

Aloha! Jovi Travel & Jovi Pro Management zaprasza na "garażową" produkcję z najnowszych wydarzeń w Hamacie. Materiały dzięki GoPro Polska (thx Freeway!). Może nie jest to super hiper profesjonalna produkcja z mega slow sekwencjami etc, ale z tego co słyszymy, to się podoba ogólnie... ...
autor: paralizator
27 maja 2013, 16:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SLINGSHOT RPM

Smokie pisze:
Ziomek. pisze:..dajmy dwóm początkującym/średniozaawansowanym : jednemu Kahoonę - a drugiemu RPMa - któy z nich zrobi "zdecydowanie większy rozwój"


pewnie ten który będzie bardziej rozgarnięty ;)


Cytat dnia :thumb: Uśmiałem się z tego jednego zdania baaardzo. :lol:
autor: mary.dk
19 cze 2013, 12:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: BYDGOSZCZ GO2 HEL! sezon 2012

aga.kite pisze:Jadymy!!!
jutro skoro świt ruszamy na Hel cel MM i CH6 ;)możemy zabrać jedną osobę :D
info na priv


Aloha :thumbsup:


Zabierz Stiva :lol:

Pozdro...
autor: onzo
20 wrz 2013, 14:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: HAMATA-z Jovi Travel

Pablo pisze:Tak jak pisalem, prosze zalozyc nowy temat jesli chcecie dalej pisac opinie na temat Jovi Travel.


e bez sensu, temat zamknięty nie mogłem nawrzucać temu i owemu... :P

Idę zadzwonić do paru biur podróży bo na stronie podają ofertę z ceną , a jak wyślę maila to może się już sprzeda w międzyczasie?
autor: zaq
25 wrz 2013, 18:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

@mariof To szkoda że tak uważasz. Jak czytam takie rzeczy tutaj, odechciewa mi się zwyczajnie pisać. To napisze Ci jeszcze raz dokładnie, że nie jestem recenzentem campów. Druga sprawa, pływam dla siebie a nie dla tego, że mam opisywać triki lub przechwalać się przez innymi lub mieć ciśnienie z tego...
autor: Sułtan
23 paź 2013, 01:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: El Gouna-KITEPOWER-indywidualnie i grupowo

Polowa lipca... Cały tydzień pływania, szkolenia (9h dziennie) i żadnych problemów jedynie przyjaciele Murphiego :) Wiem o co chodzi sam im spiewalem "einz, zwei, polizei" ale rafy to tam niema przez dluuugi, dlugi czas co jest porprostu fajne i nie ryje stóp jak w ... RSZ tak to piszecie?...
autor: BraCuru
10 lis 2013, 14:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: KTA Tajlandia 2011 oraz wyjazd family 2013

daga pisze:Uwielbiam Tajlandie i z checia bym tam wrocila, nawet nie dla wiatru ale dla wszystkiego innego.

W takim razie coś specjalnego dla Ciebie:
phpBB [video]
autor: IQM1
11 lis 2013, 08:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: vietnam Mui Ne - najlepsza opcja na polską zimę!?

Jesteśmy sporą grupą w Mui Ne od 27 listopada do 10 grudnia ;-)
autor: Ziomek.
18 lis 2013, 21:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: wywiad gospodarczy i detektywi - czyli kite&chill po pol

Do tego czego dotyczył donos, czyli organizowania przez nas wyjazdów szkoleniowych kite np. do Tajlandii, czy Wietnamu, nie jest taka licencja potrzebna. Z tego co się orientuję, nie ma też takiej licencji żadna ze znanych mi polskich szkół kite, no ale po pierwsze nie znam wszystkich szkół.. ..źle...
autor: Grzegorz KiteLife
21 lis 2013, 13:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: wywiad gospodarczy i detektywi - czyli kite&chill po pol

Tam gdzie w grę wchodzą pieniądze tam nie ma jak to mówi autor chill out`u. :naughty: Tak samo jak młody adept przyjeżdża na półwysep z ciężko zdobytym 1000 na kurs i się wkurza ze po przeczytaniu oferty trochę inaczej miało to wyglądać niż to co otrzymał. Na co szkółki dopowiadają "o co ci cho...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Mistrzostwo Świata 2013 w snowkite Marka Murphy Zacha
autor: konop
10 kwie 2014, 06:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SLINGSHOT RPM

Richie pisze:Żadko wypowiadam się na forum,...


A jeszcze rzadziej do słownika :mrgreen: