Znalezione wyniki: 8

Powrót

autor: N+1 Kiteboarding
24 kwie 2013, 08:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Żółtodziób sezonu 2013 w konkurencji race

Pierwsze z sześciu regat Pucharu Polski 2013 już 2 maja w Szczecinie. Nie mamy wątpliwości, że ściganie się na kajcie to sport dla indywidualistów, który najlepiej smakuje uprawiany kolektywnie. A im kolektyw większy, tym lepsza uczta. Chcąc zachęcić do udziału w regatach wszystkich potencjalnych de...
autor: Fred :: TeamKatapa
23 cze 2013, 07:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: FORD KITE CUP 2013 REWA!

Romek dzisiaj wszystko odbywa się przez fejsbooka :) -->> https://www.facebook.com/pages/*******/112853035467800?fref=ts Oficjalne wyniki w konkurencji Race Open: 1. Tomek Janiak 2. Błażej Ożóg 3. Maks Żakowski 4. Przemysław Miarczyński 5. Adam Szymański 6. Dominik Glogier 7. Piotr Bocher 8. Jakub B...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 10:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Vicemistrzostwo Karoliny Winkowskiej w PKRA
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 10:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Polscy rejsiarze w czołówce na światowych arenach
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 10:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

63 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej dla Maksa Żakowskiego - kajt wygrywa z innymi jednostkami pływającymi napędzanymi wiatrem
autor: Dorian :: SurfPoint
07 lut 2014, 12:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: pytanie do windsurferów

Wiem, że wielu windsurferów przesiada się na kajta Znam też paru, którzy wracają do WS po paru latach na kite;) Ja np odpalam winda jak jest grubo, czyli np powyzej 30 wezlow. Wtedy na kite wysokie skoki nudza sie po 1h, a na windzie zabawa sie dopiero zaczyna :) Teskni sie do windsurfingu jednak...
autor: MASTER KITEBOARDING fuu1
29 wrz 2015, 20:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Janek Lisewski - Master Kiteboarding Adriatyk Cross

Dziękuje kibicom za gratulacje , starałem się o to 3 lata . Warto było osiągnąć cel I :D widzę że Tu się nic nie zmieniło znowu jakieś niedorobione hejty i że Wy wiecie wszystko lepiej niż ja ... czy się ubezpieczyłem , czy płynę sam i co jak robię .Jest takie przysłowie i stara prawda : " Tylk...
autor: piotr32
06 paź 2015, 22:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jakie wymagania trzeba spełniać aby otworzyć szkółkę w Pl.

Proszę jaka pomoc spamujących cały czas na forum. Jak trzeba opisać jakiś sprzedawany przez siebie latawiec lub dechę to ilość komentarzy rośnie z każdą minutą.
A jak kolega chce trochę wprowadzić konkurencji to już cisza w eterze.
cron