Znalezione wyniki: 7

Powrót

autor: adii
09 wrz 2013, 18:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Dokładnie,wypiety z chickena i świadomy że w razie niepowodzenia Muszę :!: odpiąć z lesha a nie martwić się i zastanawiać co będzie z latawcem No i prawie dobrze. Ale zwróć uwagę, że Instruktor zabrał Cię daleko od pływających i wtedy teoretycznie możesz nie zastanawiać się co będzie z latawcem, al...
autor: adii
23 gru 2013, 22:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: RRD obsession na 100kg

A moim zdaniem wszystko zależy od spotów na których pływasz i siły wiatru tam najczęściej występującego
Ja przy podobnej wadze najczęściej używam 10 potem 12 i 7m :thumbsup:
autor: adii
26 sty 2014, 14:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

Spot jest naprawdę fajny tylko sie pytam po co tam wjeżdżać samochodem ? Przecież może wkońcu to komuś się nie spodobać i spot przestanie nim być Jest dużo miejsca do parkowania wzdłuż ulicy wszystkie auta tam stają ale jakiś rodzynek musiał sie znaleść ...... No chyba że ma jakieś pozwolenie :wink:
autor: adii
30 sty 2014, 07:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

color1 pisze:po prostu zbędny, bicie piany, .


Ale o biciu piany to chyba Ty wiesz coś więcej niż mniej :thumb:
autor: adii
14 lis 2014, 19:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Szukam deski Clash

Tak, dokładnie nie pamiętam modelu ale dobrze mi się na niej pływało :D . Czyli już pływasz :shock: na tyle dobrze żeby wyrobić sobie opinie ....expresowy progres :idea: jak dla mnie za miękka-źle wychodzi pływanie pod wiatr,potrzeba dużo więcej umiejętności, kupiłem Clasha w zeszłym sezonie i na r...
autor: adii
06 sty 2016, 16:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

Zamarzło.........ale jeszcze bym poczekał :wink: