Znalezione wyniki: 185

Powrót

autor: jedry$
12 maja 2017, 23:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Jeszcze 3,3m wyżej i Mincek pokonany :twisted:
autor: Mikolpa
13 maja 2017, 09:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

oj widać, że był fun :D zazdraszczam Obejrzałem resztę materiału i wynika że cały dzień wiało podobnie na 12m w sam raz ale dopiero na 14m i 15m kajtach urywało d..pę. Na swoje 16m mógłbyś dołączyć :D W ten weekend raczej nie popływam :( więc powspominam to niezwykłe pływanie przy E i wysokim stani...
autor: zackbuster
21 maja 2017, 08:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Będę wcześniej to podam subiektywne odczucia live [emoji14]
autor: studnia
21 maja 2017, 08:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Kadyny live, pływanie 30min i wiatr zdechł.
Opalania nie będzie bo pochmurno. Czekam na wiatr.
autor: felo82
28 maja 2017, 18:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Krynica Morska- Piaski- Sztutowo

Dziś Hawaje w Kryni :D Od 15 dobrze na Edku 13m, loty też niezłe no i pierwsze pływanie bez pianki w tym sezonie. Dzień :thumb:
autor: jedry$
31 maja 2017, 23:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

A mój skokomierz nic nie zapisał, po podłączeniu do kompa nie było żadnego pliku DAT, ani z dzisiejszego dnia ani z poprzednich - jakby sformatował się. Nie miałem już ochoty na pływanie, było około 19-tej, ale włączyłem go jeszcze raz i poszedłem pływać. Nie mam czym się chwalić, najlepszy wynik 4,...
autor: kuicets
01 cze 2017, 20:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZERO węzłów - da się pływać?

Wszystko super, ale nie widzę tu latawca, a chyba o to chodzi na tym forum? Już jeden filmik zamieściłem jak koleś pływa na foilu o sile własnych mięśni... Taki trochę inny rower wodny :) Kilka stron temu już poruszalismy temat gibania, pompowania czy jakkolwiek to nazwać. Nikt nie powiedział że dzi...
autor: TrueKejner
02 cze 2017, 16:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Mewia Rewa

Serdeczne dzięki za rady, dzisiaj ze względu na pizgawicę ofcorz nie porwałem się na ten wyczyn. Chyba poczekam na ładny równy wschód i wtedy dzida. W razie W, do jakiegoś brzegu się dotargam. Tak naprawdę całe to offshorowe pływanie na Rewie itd. to jest temat który naprawdę chciałbym wbić ludziom...
autor: Qba-EPP11
17 cze 2017, 10:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

To co wczoraj uderzyło to downburst czyli silne uderzenia wiatru na liniach szkwałów będące następstwem silnych prądów zstępujących. To że coś sie może wydarzyć , było widać juz wcześniej. Słuchajcie - jeśli widać że nadciąga nad zbiornik wodny bardzo ciemna chmura, temp. powietrza gwałtownie spada ...
autor: Kisiel
17 cze 2017, 13:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Śmierć kitesurfera na zalewie Mietkowskim

mi to się w głowie nie mieści taka sytuacja...gdzie Wy ludzie macie mózgi ??!! mówiąc brzydko...z dupy takie szkwały się nie biorą !! jak głupim i bezmyślnym być trzeba, aby zrobić kilka halsów więcej aby zobaczyć jak to będzie na wodzie widząc nadchodzącą chmurę!! fotki z Łeby mają kilka lat ale po...
autor: MarekH
19 cze 2017, 00:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Łeba czyli gdzie nie pływać !

Ktoś przyjechał do Łeby na kajta i nie słyszał o spocie stowarzyszenia BeKite?! Oczywiście na plaży zachodniej i tylko tam pływać.
autor: Grzegorz KiteLife
20 cze 2017, 21:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zgubiłem w Kuźnicy Su-2 134 cm

Podpisujcie deski! A kolega Wełniacz zadowony, pozdr z Mewiej :thumb:
autor: felo82
02 lip 2017, 23:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Zgadza się, przesadziłem, w wyobraźni miałem skoki na kilka metrów, ale Edek ma też swoje granice wiatrowe. Dobrze, że wylądowałem i dzięki za pomoc. Głupotą było zostawienie w domu 9m. Za to poranna ponad godzinka była spoko.
autor: KrisIs
03 sie 2017, 20:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

A wtedy było mniej więcej tak ....
phpBB [video]
cron