Znalezione wyniki: 185

Powrót

autor: 3msto
11 sty 2015, 19:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

bla bla bla , wątek zaśmiecacie :naughty: popływane czy nie popływane jak nie to kto gdzie i kiedy ? dzisiaj Draga -pełen ogień https://lh5.googleusercontent.com/-YB2YQM0r168/VLK_UNCqRzI/AAAAAAAAPTI/uOBTRwp1v1M/s800/IMG_3280.JPG https://lh6.googleusercontent.com/-z8_PNT0cMCM/VLK-ma3OECI/AAAAAAAAPS4/...
autor: andrzejwodejszo
06 lut 2015, 10:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gęstość wiatru

Samoloty ta samo - mogą szybciej wystartować zimą niż latem( wznieść się przy niższej prędkości). Obok zakresów wiatrowych szmatek powinna być informacja przy jakiej temperaturze :). Ewentualnie można napisać, że mój edge 11 metrów ma zakres wiatrowy od 6 knotów (zimą na lodzie - do 35knotów podczas...
autor: strazak
07 lut 2015, 21:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Mazury

O dziewiątej to ja na drugi brzeg sie przewracam :lol: Dziś w zawodach nie poszło bo urywany wiatr albo kiter siurowy :roll: Ale i tak wyrwałem bardzo fajny wiatromierz :twisted: Jutro ekipa z wierzb ma sie zjawić na Niegocinie. Na jutro to mnie troche te szkwały przerażają do 20 m/s ale cóż szpital...
autor: strazak
08 lut 2015, 21:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Mazury

Ta przyjechal ,smaka narobil, i niech teraz pomasuje obolale nozki :mrgreen:
autor: MWILCZ
28 lut 2015, 20:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

EKIPA Z Iławy tez przybędzie.
W końcu. :idea: :D
autor: MWILCZ
17 mar 2015, 21:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Łąki słabizna 14-16 knts, przy brzegu ma się wrażenie jak by było jeszcze mniej... pojechała ekipa do Juraty zrobić spływ, czekam na info czy wychodzą w ogóle na wodę. Pojechaliśmy i było bardzo pięknie. Spływ do samych Łąk , około 3 godzin , zaczepiliśmy po drodze o Mewie. Rewelacja, ciepło , słoń...
autor: andrzejwodejszo
21 kwie 2015, 13:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Foilboarding - uskrzydleni inaczej [ANKIETA]

czy jestem upośledzony ? :D tak słabo mi szło Ostatnio dzięki życzliwości kolegi z Brodnicy miałem okazję dotknąć i przyodziać odnóżami deseczkę ze skrzydłem... Wiaterek: 14-20 knotów latawiec: 11m. edge głębokość: 30-100cm przejrzystość wody: 2cm skrzydełko 90cm spot: KADYNY umiejętności pływania ...
autor: cybkryst
08 maja 2015, 23:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadyny- zabiorę chętnych

A ty coś wiesz czego my nie wiemy. Bo ja tam żadnego wiatru nigdzie nie widzę tylko deszcz
autor: Pain IQ
11 maja 2015, 20:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kupię słabowiatrowy 16-18 metrów

nie da się pływać przy 6 knt. Moim zdaniem to jakiś kurewny absurd. 8 to jest minimum i tak trzeba mocno zapracować i mieć jeszcze 150 min pod nogami. Ale to nie jest pływanie tylko pedaliada Mam core 19m xr2 i używanie go ma sens jak jest stabilne 9 knt nie mniej. A PŁYWANIE zaczyna się tak naprawd...
autor: mar_sos
12 maja 2015, 20:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Re:

jutro super warunki na Miejska...kto startuje?. My z Kazikiem od 11tej porejsujemy. :naughty: Suchy Róg! jutro super warunki na Miejska...kto startuje?. My z Kazikiem od 11tej porejsujemy. :naughty: Suchy Róg! ...tak jak pisalem...mega race na Niegocinie sie odbyl...przeoralismy hektary z Kaziukiem...
autor: stachu
16 maja 2015, 22:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

hejka :) jestem tu po raz pierwszy, gdzie warto się wybrać jutro? i o której :D będę jechała z Gdańska Jako ze jestes dziewczyna/kobieta od razu radze ci nie probowac jutro plywac. Gdyz warunki beda jutro bardzo trudne. Moi drodzy, jutro na Zatoce selekcja :shock: Pierwsze kryterium - płeć. Dziewcz...
autor: BraCuru
01 cze 2015, 16:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Grzybowo Koło brzegu

Jak tam pływanko pod domem panowie?

Moje wspomnienie jednego typowego dnia w maju:
phpBB [video]
autor: Mincek
02 cze 2015, 07:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Nie rozumiem tego ciśnięcia by pływać w Nadbrzeżu. Sam kolego piszesz że z jednej strony falochron, z drugiej trzciny, w sumie sam nie wiem co gorsze, czy przywalic w falochron, czy zostać pocięty przez trzciny, lub pociąć latawkę na trzcinach. Przecież tu jest mowa "jak coś nie wyjdzie", ...
autor: zeus1410
02 cze 2015, 23:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Wełniacz pisze:Ile kemping np Kaper całodniowy kosztuje ? bo jakoś Draga jutro mi się widzi darmowa....

jutro ostatni dzien darmowego parkowania przed Kaprem od czwartku 5 za godz
autor: MWILCZ
17 cze 2015, 08:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Krynica Morska- Piaski- Sztutowo

Wełniacz pisze:Też rozmyślam...

Padło na Krynicę,.

Będziemy we 4.....