Znalezione wyniki: 49

Powrót

autor: Analog
08 mar 2013, 14:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Co robicie, gdy nie wieje - może Stand Up Paddle - SUP ?

dla przypomnienia :) bez złośliwości

http://www.sieplywa.pl/siewie/3437/SUP_na_Baltyku

pozmieniało się trochę podejście czy sprzęt się tak pozmieniał ??
autor: Pinio
10 maja 2013, 10:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Z Zatoki Gdańskiej wynurzył się nowy ląd. Nazwali go Ryf

Jest jeszcze "wyspa wraków " :wink:

zima :arrow:
Obrazek
Wrak okręt podwodny ORP Kujawiak skuty lodem. Wyspa wraków.

nie zima :arrow:
Obrazek

Aloha :wink:
autor: eska
14 maja 2013, 12:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: "piwko" - Ja nie, dziękuję !!!

Sam nie piję, nikogo nie namawiam i sam nie chcę być namawiany i z tym identyfikowany :naughty: A ja myślałam że jestem czasem sztywna i konserwatywna :) Hahahaha :P :lol: :clap: Tolek, Straight edge? Bo jest kultura picia i "kultura picia". Tylko trzeba chcieć dostrzec różnicę Tolku. Piw...
autor: www1988
17 maja 2013, 12:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Tym kaskaderem byłem ja... :D :D :D naszęście skończyło się stłuczeniem uda i nic poza tym ..Udało się wypiąć przed samym drzewem także źle nie było. Startowałem 9 i przyszkwalilo ...Latawiec okazał się zbyt duży do mojej wagi 75kg na tą pogodę. Z tego co później koledzy sprawdzali wiało 7bft w szkw...
autor: szed
19 maja 2013, 10:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

Kilka konkretów odnośnie naszego spotu :!: I proponuję aby każdy sobie wydrukował te mapki i miał zawsze przy sobie. W razie jakichkolwiek problemów wsadził je temu durnemu gospodarzowi w japę, a policji grzecznie pokazał czarno na białym gdzie przebiegają granice działek. Już kiedyś zresztą tu pis...
autor: su2info
21 maja 2013, 14:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SU-2 pro rider 3d 2013 testowana

..jest lzejsza od innych desek może dlatego pękają jak zapałki :hand: daj mi trzy sztuki - to w godzinę przerobię je na sześć.. :roll: GWARANTUJĘ :idea: ..ale jak ktoś nie zamierza skakać - to nie powinien połamać :hand: peace lekkość naszych desek jest atutem, a ich wytrzymałość jest taka sama jak...
autor: browar-kite
21 maja 2013, 14:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

Jestem początkującym kiterem i w ubiegły weekend obserwowałem pierwsze zawody w tym sezonie z cyklu Ford Kite Cup w Chałupach, zdziwiło mnie to, że impreza tej rangi ,która odbywa się od tylu lat i na którą zapraszane są również osoby niepełnoletnie, nie posiada podstawowego zabezpieczenia medyczneg...
autor: rolnik
21 maja 2013, 16:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

impreza tej rangi ,która odbywa się od tylu lat i na którą zapraszane są również osoby niepełnoletnie, nie posiada podstawowego zabezpieczenia medycznego masz 100% racji . U nas na WSI wszystkie drbne imprezy w postaci maratonow rodzinnych biegow przelajowych i kazda inna maja zabezpieczenie medycz...
autor: browar-kite
21 maja 2013, 17:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

Tu nie chodzi o biadolenie czy psioczenie na organizatorów (bo fajnie, że w ogóle coś się dzieje), tylko faktyczna troska o Kitesurfing w Polsce. Wyobraźcie sobie sytuację, gdyby ktoś zrobiłby sobie coś naprawdę poważnego, np. niepełnoletni uczestnik. Ciekawe czy jego rodzice i media by zrozumieli t...
autor: DziQ
22 maja 2013, 12:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

Troszkę taka bezsensowna rozmowa ... Nie powinno podlegać dyskusji, że zabezpieczenie medyczne w postaci karetki lub punktu medycznego zarówno dla zawodników jak i widzów powinno sie zawsze pojawiać. Co do kosztów to troszkę niektórych fantazja ponosi... ustawienie punktu z 2 ratownikami to około 10...
autor: rolnik
22 maja 2013, 12:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

Całe szczęście że Ty kolego nadrabiasz moje braki rzeczowymi argumentami. Zawal serca u sedziego jak Ziomek zglasza protest ,zlamania otwarte po przewroceniu wiezyczki sedziowskiej na widzow ,wybite oko i krwotok po udezeniu wiatromierzem porwanym przez wiatr , przeciecie tetnicy szyjnej zawodnika ...
autor: color1
22 maja 2013, 20:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

a ja uważam, że autor porusza bardzo ważną kwestię... gdyby doszło do poważnego wypadku i okazałoby się że brak szybkiej pomocy doprowadził do większej tragedii to media by was i sponsorów zjadły na śniadanie, nie chcę snuć domysłów co byłoby dalej w sensie nagonki na kajciarzy... tak więc temat do ...
autor: robertdr
22 maja 2013, 21:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

to jeszcze raz - bez wycieczek osobistych NIE CHODZI MI O ZAWODNIKÓW I SAME ZAWODY - ja po prostu nie dam sobie wcisnąć, że przez cały dzień przewinęło się tam mniej ludzi niż zgodnie z prawem powinno być zabezpieczone przez organizatora medycznie (impreza masowa). Nie interesuje mnie czy ktoś zabez...
autor: mary.dk
23 maja 2013, 10:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

Tak sobie teraz pomyslalem ....bo u nas na wsi hehe ..nad jeziorem regaty zawsze odbywala sie w asekuracji motorowki WOPR :think: .pisze o tych wiejskich lokalnzych na optymistkach np. Na zalewie koronowskim pod bydgoszcza na regatach mielismy policje na wodzie i na ladzie, straz pozarna i karetke ...
autor: pointse7en
23 maja 2013, 11:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

Nie za bardzo wiem o jakiej karetce mówicie wypisując tutaj kwoty powyżej 1000, ale: wynajmując karetkę PRYWATNĄ a nie PUBLICZNĄ płacimy (w przypadku filmu) 800zł-1000zł za 12h dzień zdjęciowy. jak ktoś ma jeszcze jakies wątpliwości co do tego ile karetka kosztuje, to informację tą dostałem od Kamil...