Znalezione wyniki: 49

Powrót

autor: Crazy Horse
06 wrz 2013, 14:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 426km/24h. Janek Lisewski pobił rekord Guinnessa

Marek, nie szkoda Ci czasu, postrzegających jak Ty jest zdecydowanie mniej, a dla Janka liczy się i tak większość :idea: Wszytskie takie akcje: rekordy, zawody, wyczyny inne, wielkie i największe mają swoich zwolenników i przeciwników, gruppies i hejterów. Pisząc w tym tonie robisz z KF trochę Pudel...
autor: BraCuru
22 paź 2013, 11:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 62 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej 2013

Dzięki za piwka :thumb: Udało mi się również załadować wersję dla żaglo-masochistów zawierającą lekko dłuższe ujęcia oraz cały start kręcony z 2 kamer. W sumie ponad 4 minuty. Dzięki temu można sobie wyobrazić jak to wyglądało w rzeczywistości. Liczę, że za rok każdy chętny do udziału skontaktuje si...
autor: apek
15 gru 2013, 10:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowane zmiany w obrębie zatoki puckiej.

Ci ornitolodzy, to odłam zielonej bandy ekoterrorystów, żerujących na pierwotnej idei ochrony przyrody. Szybko się nauczyli czerpać z tego wymierne zyski, najczęściej pochodzące z funduszy unijnych, ale często również z haraczu, okupu, który musi zapłacić inwestor lub przedsiębiorca, aby według chor...
autor: GURU 10.5
16 sty 2014, 07:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

Spokojnie, powściągnij emocje,zacznij od wyłączenia Caps Lock'a :wink: :hand:
autor: sander
16 sty 2014, 13:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Są jakieś inne fora polskie niż to?

maser pisze:Mam pytanko czy sa jakie alternatywne fora odnoisnie kite w polsce...ktos cos innego czyta niz to?moze czy wiekszosc czyta te bzdety hihi?


Jest "gorzej" bo większość nie tylko czyta jak to określiłeś "te bzdety" ale jeszcze je pisze :wink:
autor: skompy
21 sty 2014, 20:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt KF.pl 2013 - post roku

" Posty: 7 Dołączył(a): lip 2013 Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia Postawił piwka : 0 razy Dostał piwka: 1 razy Kite: Cabrinha Co2 12m, Kaiman 10 Post Wt wrz 24, 2013 8:37 Sie ma!!! Jestem tu nowy więc się przywitam. Hello. Wczoraj (23.09.13) w Rewie około godziny 14-ej trochę mnie przeczochrało po pl...
autor: wieloryb
26 lut 2014, 17:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

Jako ,że Goczałki juz bez lodu parę spraw organizacyjnych na 2014. Na spocie podobno zmienił nam sie Gospodarz i nie jest zbytnio szczęśliwy że wjeżdżamy przez jego posesję (głównie jego żonka ) . Ten stary gospodarz podbono tez tam jest ,ale ma juz raczej mniej do gadania. Dlatego aby uniknąć niepr...
autor: szed
26 lut 2014, 18:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

A może już czas zastanowić się poważnie nad założeniem Stowarzyszenia? Tylko takiego już poważnego, z wpisem do KRS i mającego osobowość prawną (min. 15 członków). Wiele spraw by to uprościło i przede wszystkim pomogło w rozmowach z lokalnymi władzami. Przykładem może być WSW Dziećkowice. Myślę, że ...
autor: dzony
27 mar 2014, 21:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: POGORIA IV WYBIERA SIE KTOS JUTRO

Rigus pisze:jutrzejszy kierunek wchodzi dobrze na p4 czy lepiej wybrać goczaly? (beginner level :wink: )


przy takim levelu to ani tu ani tam. Na P4 odradzam a na goczalach będzie wiatr od brzegu (off shore) :( .
Jesli już coś mam Ci polecić to bardziej łąką/pszczynka.
autor: BraCuru
19 kwie 2014, 08:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: GPS SPEED MASTER

orientuje się ktoś czy były kiedykolwiek w Polsce rozgrywane w speed na kitesurfingu? są jakieś wyniki oficjalne ? :wink: Z tego co pamiętam to nie było. Windsurferzy zrobili sobie to raz w Rewie. Pomysł warty zrealizowania. Karol Marko był bliski zdecydowania się na realizację tego jakieś 4 lata t...
autor: szed
21 lip 2014, 20:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Co robimy, gdy nie wieje- deska z wioslem Stand Up Paddl

Nikt się nie kwapi więc chyba ja muszę naskrobać kilka słów relacji z zawodów SUP na rzece Poprad w Piwnicznej. Pogoda dopisała wyśmienita i nawet szczęśliwie dzień wcześniej mocno padało więc i wody było pod dostatkiem. Wszystko jak na zamówienie. Rozegrano po 3 spływy/wyścigi kobiet i mężczyzn na ...
autor: BraCuru
23 lut 2015, 23:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Niezwykłe Malediwy [styczeń 2015]

Zapraszam na pełną wersję:
phpBB [video]
autor: zaaaak
06 lis 2015, 20:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ceny sprzętu kitesurfingowego idą do góry 15-20%

Pablo pisze:My od lipca sprzedaliśmy grubo ponad 200 sztuk Slingshotów.

Etam ...ciekawe jak tam best... :wink:
autor: stiv amoralny
03 sty 2016, 23:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: soma bay / egipt

rigus, Spoty w Soma i temat jaka baza najlepiej, był już tutaj niejednokrotnie chyba opisywany. Jak masz brać pod uwagę samą tylko bazę, to przy Palm jest najlepsza niezmiennie. Ale nie oznacza to że przy imperialu nie ma fajnego pływania czy też szkolenia. Spot jest mniejszy, ale też ma swoje zalet...
autor: Krzysztof-L
31 sty 2016, 16:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

Rigus pisze:Jest jeszcze lód na Gocza?


Zespół lokalesów po dokonaniu dzisiejszego oblotu uroczyście ogłasza: lody odeszły :thumbsup:
cron