Znalezione wyniki: 49

Powrót

autor: Brutus
08 mar 2016, 10:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: CYPR

Mieszkałem na Cyprze przez pół roku... wydaje mi się że robienie z wyspy dobrego miejsca na kajta to takie szukanie na siłę przez osoby które są na miejscu z innych powodów, a chcą pływać. Wiatru brak, plaże głownie kamieniste, dno również, skały. Nie jest to miejsce gdzie leci się na kajta. Tyle w ...
autor: rolnik
27 paź 2016, 07:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ILE WAZY KITE SŁABOWIATROWY

5. Nie szukam kite co ma ciąg. Piszę o tym, ale jakoś nikt nie czyta. Szukam takiego co nie spada. brudzi czy nie skoro chciales zapytac BraCuru na czym plywa mogles na priw :hand: a jesli faktycznie wstawiles temat do na forum ..bo tak to odebralem to nie napinaj sie jak ktos to potraktowal prawie...
autor: sebro
02 gru 2016, 14:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

[S] Suchy kombinezon O'Neill Boost Drysuit 200 zł

Sprzedam suchara O'Neill Boost Drysuit rozmiar XL rocznik bodaj 2012. Kombinezon nieszczelny w kilku miejscach. Szwy od środka smarowane klejem w celu uszczelnienia ale po czasie problem wrócił. Może komuś będzie się chciało naprawiać. Ja go polecam do stosowania na cienką piankę na zasadzie windsto...
autor: Mikolpa
21 kwie 2017, 23:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Pliska rzućcie info jak trafić na spot przy jutrzejszym kierunku. Maniów? Chwalow? Gdzie auto zostawić? Tzw. Okolice plaży Czesia. Dojazd od Chwałowa, wjazd między przejściem dla pieszych a przystankiem, trudny dojzazd, uwaga bo haczy się podwoziem. https://iv.pl/images/86133292270140992193.png [/u...