Znalezione wyniki: 10

Powrót

autor: eska
14 maja 2013, 20:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Fajna książka

marek.starycha pisze:Witam, moge polecić wam swiętną książkę, sam ją niedawno przeczytałem jest super. http://org-epost.com/2/book28564031.php :) Polecam


No jak na pierwszy kajtowy post na kajtowym forum, to całkiem heheh o wzlotach :)
autor: PusieK
24 maja 2013, 14:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

Obrazek
W szczecinie to plaża bez wody nawet jest zabezpieczona przez ratowników wodnych..
to tak w celu rozładowania atmosfery..
autor: Ziomek.
06 lip 2013, 11:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile TEST & TRAIN week - Eudazio i Carlos na Helu!

Lussik | EASY Surf Center pisze:Dzisiaj na "szóstce" było TAAAAK!

.


..jak Wy to robicie, że najlepsze gwiazdy zawsze ściągacie :snooty:

Obrazek

peace
autor: Ziomek.
14 wrz 2013, 10:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deadman, darkslide - how to

Nie ma stopera nie ma dead mana :twisted: nie ma stopera - men is dead :wink: ..stopper ZNACZNIE ułatwia ten trik ale nie jest niemożliwy bez niego :hand: to jest zdjęcie, z czasów kiedy jeszcze o stopperze nikt nie myślał da się :wink: http://www.wake.pl/wp-content/uploads/2011/07/ksiazka_01.jpg t...
autor: eska
23 wrz 2013, 19:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Ja kiedyś na Kanarach zabrałam gościowi zaworek z głównej tuby, jak po raz n-ty przypalił w brzeg koło mnie i statywu z kamerą :) Sęk w tym, że w tym modelu akurat dało się zabrać zaworek...
autor: unhooked
22 paź 2013, 09:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Guinness 24hrs strapeless - jest taki rekord ?

... No to jak to jest ? Tu jest hucznie ogłoszony, a oni nie mają? Ktoś ściągał ślad ze strony Guinessa. Prosiłem o linka. Nie dostałem. Wątek zamknięto. Co to za rekord, po którym nie ma śladu? Jest rekord, a go nie ma? Nie uznali? Czy co? Prosiłbym o pogonienie Guinnessa, bo mają straszny bałagan...
autor: jedi1
01 mar 2014, 14:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Flexifoil Aaron Hadlow

ja znalazłem rozmiar 130x40 http://hydrosfera.pl/Deska_Kite_Flexifoil_Aaron__Hadlow_Bronze-30310i Nie wiem który to rocznik, w poniedziałek napiszę do hydro. To jest jakiś antyk i nie wydaje mi się, żeby to kiedykolwiek był promodel Aarona (ale 100% pewności nie mam). Aaron wcześniej pływał na desk...
autor: Marcin gringo
24 cze 2014, 11:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: maszoperia makabra

leons777 pisze:
"osoba która mi to zasugerowała, o wyjątkowo cygańskiej urodzie i sposobie bycia, wzbudziła we mnie uczucie lekkiego niepokoju o mój pojazd pozostawiony bez żadnego nadzoru."



Mistrz. Rozumiem, że jakby miała niemiecki akcent i skórzane szorty to byś nawet kluczyki w kajenie zostawił?
autor: Ziomek.
29 cze 2014, 17:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowa prognoza pogody

pandako pisze:Pogoda w polsce niszczy biznesy ludzi.. zaóważyliście ..


..zaóważyliśmy ...
autor: TrueKejner
08 kwie 2016, 14:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Marek Rowiński: aktualności na moim blogu

Cześć! Na Filipinach byłem tylko na wyciągu CWC obok miasta Naga. Nigdzie nie pływałem tam na kajcie nawet. Cześć! Dzięki za odpowiedź :) Akurat mieszkam w Chinach więc aż tak bardzo na egzotyce mi nie zależy :) Ląduję w Manili, i to bez sprzętu więc mam ograniczony wybór :/ patrzyłem na Cuyo, fajn...