Znalezione wyniki: 53

Powrót

autor: apek
09 mar 2015, 08:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wymiana power-linek w Naish Universa Control System

Okazuje się, że rozplątanie starych linek to żaden problem. Problemy zaczają się dopiero tu: Power-linka złączona razem z systemem bezpieczeństwa: łączenie po wymianie jest jakieś węższe i przez to wpada w krętlik. Parząc na stare zdjęcie widzę, że to łączenie było jakoś inaczej zaciśnięte. Czy kto...
autor: apek
21 cze 2015, 18:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bar Ozone 2008 - linki różnych długości

naciągaj, aż się wyrównają, również te sterujące, u mnie to było z 10 cm
autor: apek
13 lip 2015, 21:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odfrunął Naish Mutant

Deska odzyskana, odebrałem osobiście po uprzednim, dzisiaj rano, oficjalnym zawiadomieniu policji o popełnieniu przestępstwa przywłaszczenia mienia, bądź paserstwa przez osobę która próbowała sprzedać deskę na portalu aukcyjnym. Przydały się zdjęcia, fakt zakupu u oficjalnego dystrybutora Naish oraz...
autor: apek
06 paź 2015, 21:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Janek Lisewski - Master Kiteboarding Adriatyk Cross

Faktycznie nic się nie zmieniło :lol: Edytowanie swoich postów lub ich usuwanie, obrażanie i szczucie tych którzy mają jakieś wątpliwości, pytania lub nie są Jasiochwalcami - cały Janek. Dzięki Mary, że zdążyłeś zacytować.. Długo jego wpis wisiał w tym wątku? Do autora wątku: Co to jest "Adria...
autor: apek
19 lis 2015, 10:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

Odkrylem kajtowy raj na Lubelszczyznie :wink: Dzisiaj na Wisle ,podczas plywania,bylem nonstop w extazie 8) plywalo nas trzech ,dwa ws-y I ja. Niestety nie mialem endemondo ,ale w póltorej godziny naplywalem sie co nie miara :roll: Gdyby wiatr byl równiejszy ,porównal bym do Mewiej :mrgreen: Koledz...
autor: apek
22 kwie 2016, 15:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zalew Domaniowski

Znowu popływane i znowu cały zalew dla mnie. Kibicował mi tylko twardziel pod lasem dobrze okopany.
autor: apek
16 maja 2016, 19:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Windfreaks - stacje juz odpalone

Wlasnie odpalilismy mapkę ze stacjami na http://www.windfreaks.pl Piszcie co sądzicie. Bedziemy ciagle ulepszać stronkę zeby osiągnąć perfekcję aby moc świadczyć usługi Na najwyższym poziomie:) Pełna stronka jeszcze w budowie. Wszelkie pomysły mega mile widziane . Oby wiatr by z wami jol :thumbsup:...
autor: apek
09 cze 2016, 11:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pablo- Czemu usuwasz posty swoich użtkowników

wenzel pisze:czytam wypowiedź Onzo i oczy wychodzą z orbity :shock: Ciekawy jestem jak by Ciebie to dotyczyło ( mogę Ci sprzedać dług )
przesłanie wątku :
- ostrzec innych aby nie popełnili takiego będą jak ja
- chcę odzyskać własną kasę

A jak już odzyskasz dasz lepsze ceny forumowiczom?
autor: apek
07 wrz 2016, 10:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: kogo znowu szukamy na zatoce?

Dla mądrali dla przykładu Fuerteventura Sotavento , tam pływają sami kretyni
autor: apek
10 wrz 2016, 23:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sprostowanie dotyczące zaginionego na zatoce kitesurfera

Natomiast czekam na "ustosunkowanie się" Ziomka, który tak ochoczo komentował na Gazeta.pl ;) - tak się składa że akurat udało mi się przeczytać tamtą żałosną dyskusję... Jak zobaczyłem na FB zdjęcie jak król zatoki pozował do TVN24 na tle najlepszego jego zdaniem latawca i deski do wszys...
autor: apek
19 wrz 2016, 21:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z czym to się je?

Faktycznie. Doczytałem o różnicach C-Shape a Bow i powinienem iść w stronę konstrukcji typu Bow. Jeden latawiec, który wczoraj oglądałem, czyli Naish Shockwave, miał inną konstrukcję. Przypominała Bow, chociaż w necie piszą, że to SLE. http://www.olx.pl/oferta/kitesurfing-na ... f3fb3da265 Może to ...
autor: apek
21 wrz 2016, 11:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Latawiec przepada

Do połowy tak było dawniej, na starszych konstrukcjach. Teraz trymuje się bar na zaciągniętym drążku i odpuszczonym depowerze, linki na równo. Mam latawce 9 - 2007r.; 12, 14 - 2008r. bar pewnie taki sam rocznik, tak więc jest to starsza konstrukcja, czy już nowsza? Linki przy zaciągniętym barze i o...
autor: apek
05 paź 2016, 23:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zalew Domaniowski

Jeszcze raz Hawaje bo było na prawdę Bombowo
Domaniow8c.jpg
autor: apek
31 paź 2016, 10:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zalew Domaniowski

i w sobotę i w niedzielę tańczyliśmy po kilka godzin szarpanego, a ogólnie bardzo przyjemnie jak na tę porę roku. Na brzegu prządku pilnował Luno. Odpoczynek zapewniała nowo ufundowana przez operatora zbiornika rewa.
cron