Znalezione wyniki: 53

Powrót

autor: apek
22 lis 2017, 23:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Black Friday - największe wyprzedaże sezonu.

obibok pisze:
andkite pisze:Popatrzcie na rok


No tak Andrzej , nie popatrzyłem ...

Lepiej byłoby aby to Hydrosfera popatrzyła na rak
autor: apek
18 wrz 2018, 18:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Na kite Kamperem?

moim zdaniem to niewiele z tego kajtowania tam wyjdzie. Do przejechania conajmniej 5000 km i promy, a wiatru na koniec września na wyspach greckich dużo mniej niż latem. Ja bym dla kita wybrał inny kierunek, wybrzeże Morza Pólnocnego Dania, Niemcy, Belgia, Holandia i Francja. Jeszcze będzie ciepło i...
autor: apek
18 paź 2018, 15:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pływanie samemu

a no po to aby nie zebrać z brzegu trawy, patyków, albo czegokolwiek innego pływającego już w wodzie, bo idziemy na bezpieczną odległość od brzegu. Zdecydowanie bezpieczny sposób. Zamiast chlapać wodą na latawiec, szybciej będzie zanurzyć tubę główną i zalać odpowiednią ilością wody. wrzucając link...
autor: apek
23 sty 2019, 01:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzenie przypomnienie

Niestety dalej uczę się ostrzyć i np. dużo osób mówi mi żeby wbić tylną piętę. Tylko jak wbić nogę która jest ugięta? Zadziranie palców? To jest dla mnie czarna magia. Ostatnio pływałem w bardzo zmiennych warunkach raz szkwał na maska, raz równo, za chwilę za słabo i sam juz nie wiedzialem co mam z...
autor: apek
27 lut 2019, 00:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odzyskanie deski po upadku gdy nie można odpalić latawca

Nie na pewno nie chodziło o całkowite porzucenie kita. Musisz doprowadzić do sytuacji, kiedy latawiec będzie zaczepiony do Ciebie tylko jedną naprężoną linką, jeśli tak się nie stanie po zliszowaniu, musisz jedną skrócić wybierając ją rękami, wtedy wytraci ciąg i przestanie kręcić loopy, a Ty go prz...
autor: apek
05 sty 2021, 16:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

Turbo_Sen pisze:Nie wiedziałem ze mamy szeryfa kontrolującego wysokość skoków na półwyspie, uff czuje się teraz znacznie bezpieczniej :lol:

jeśli już to tylko te >10 m, a więc nadal musisz zachowywać ostrożność
cron