Znalezione wyniki: 53

Powrót

autor: apek
26 cze 2013, 07:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Belgia - obowiązujące zasady 2013

Przy belgijski offshore w Holandii łatwo można znaleźć spot na którym jest to sideshore, i przepis zakazu przy offshor wcale nie jest taki zły (jest to pierwsza rzecz decydująca o tym czy się pływa czy nie jeśli niema rescue) Jak w już wspomniałem Sotavento na Fuercie to jeden z pierwszych i najwię...
autor: apek
16 sie 2013, 23:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: leash do deski?

W kwestii dawnych czasów istotą mojej wypowiedzi nie była mizeria sprzętu, ale wskazywałem na brak odnotowanych wypadków spowodowanych kolizją z własną deską. . :doh: tyle komentarza.. peace pełny wątek dotyczył kwestii dawnych czasów w Polsce, a w szczególności na zatoce, a jeśli masz inną wiedzę ...
autor: apek
08 wrz 2013, 18:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

no tak warunki były zaiste ekstremalne, tak że nawet oryginalne IKO nie pomogło ..uwierz mi, że jeśli "pomógłbym" Ci "znaleźć" deskę - to i papier motorniczego by nie pomógł.. btw: ILE crossów w życiu zrobiłeś, boć widzę znasz się na warunkach eX ..?? peace na moje doświadczenia...
autor: apek
09 wrz 2013, 08:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Ale rozumiem, że ta lajkra to ostrzeżenie początkującego przed początkującym ? Przecież dla każdego kto już trochę czasu spędził na wodzie wystarczy chwilę popatrzeć aby ocenić czy gość ogarnia i czy też może stawia pierwsze kroki ... Także do mnie taki pomysł również nie przemawia. Zresztą anonimo...
autor: apek
09 wrz 2013, 17:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Dokładnie,wypiety z chickena i świadomy że w razie niepowodzenia Muszę :!: odpiąć z lesha a nie martwić się i zastanawiać co będzie z latawcem No i prawie dobrze. Ale zwróć uwagę, że Instruktor zabrał Cię daleko od pływających i wtedy teoretycznie możesz nie zastanawiać się co będzie z latawcem, al...
autor: apek
10 wrz 2013, 11:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Czy uczyłeś się pływania w szkółce, czy jesteś samoukiem? Z doświadczenia wiem, że ci drudzy zachłystują się postępami w czerpaniu przyjemności z pływania bez refleksji w kwestii bezpieczeństwa , a ci pierwsi często są zaniedbywani przez szkolących. ..to KTÓRZY w końcu mają szansę być bezpiecznymi?...
autor: apek
18 wrz 2013, 20:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

a mnie bardziej zastanawia, że kolega napisał, że właśnie kupił, a data z 2008r. Ale może się nie znam. W życiu karty IKO na oczy nie widziałem ;) ze stażem jeszcze bardziej wartościowa. BTW, a może ktoś ma do opylenia konto na KF ze stażem, bo te ostatnio zakładane, w tym moje nie gwarantują prawa...
autor: apek
22 wrz 2013, 10:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 426km/24h. Janek Lisewski pobił rekord Guinnessa

[quote="Krzysztof-L"][quote="BraCuru"] De facto przejrzałem dwa hot topiki o wypadku na molo i IKO i wiecie co? Napiszę po chłopsku: gówno! Kilkanaście stron, rad, analiz, pomysłów, promocji, autopromocji, słownych przepychanek, błyskotliwych odpowiedzi, podejrzeń itd. Czy coś z ...
autor: apek
11 paź 2013, 14:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaki kite 10m wybrac? Park czy Rally, a moze inny?

Żaden Park nie ma problemu z utrzymaniem wysokości i według mnie znacznie lepiej radzi sobie w tym względzie niż Bolt, miałem tylko 14 i ten mi nie podchodził.
autor: apek
13 gru 2013, 23:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowane zmiany w obrębie zatoki puckiej.

Nie można lekceważyć zagrożenia. Ptasi terroryści są silni. Na śródlądziu już pokazali co potrafią. Pod hasłem ochrony rzadkich gatunków ptaków, doprowadzi do spuszczania wody ze sztucznych zbiorników już w połowie lata. Tragicznie wyglądają odsłonięte po spuszczeniu wody dna zbiorników pełne padłyc...
autor: apek
15 gru 2013, 10:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowane zmiany w obrębie zatoki puckiej.

Ci ornitolodzy, to odłam zielonej bandy ekoterrorystów, żerujących na pierwotnej idei ochrony przyrody. Szybko się nauczyli czerpać z tego wymierne zyski, najczęściej pochodzące z funduszy unijnych, ale często również z haraczu, okupu, który musi zapłacić inwestor lub przedsiębiorca, aby według chor...
autor: apek
31 sty 2014, 19:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

tylu debilnych wypowiedzi to chyba żaden wątek nie zanotował. A szkoła, którą szanuję, powinna wydać ten świstek (o wątpliwej wartości) od ręki po zakończeniu szkolenia i za potwierdzeniem odbioru. Nie byłoby dzisiaj problemu. Nazwać kogoś nieudacznikiem, zakładać wątki dla ciot, posądzać o wyłudzen...
autor: apek
29 mar 2014, 10:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: EARTH HOUR

Brak szacunku dla nauki i posługiwanie się inwektywami wobec oponentów to typowe dla tak zwanych ekologów, nawet jak czasem użyją słowa Pan. Jeśli naprawdę chcesz coś zrobić dla Ziemi, to zamieszkaj na plaży, po to aby nie gnać przez pół Polski na prognozę lub jeszcze dalej aby złapać falę spalając ...
autor: apek
12 cze 2014, 19:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Słowiński Park Narodowy - zakazy dla kajta

Niestety rozmowy ze Słowińskim Parkiem Narodowym nie idą dobrze. Podobno od 5 lat ornitolodzy prowadzili badania i stwierdzili szkodliwe działanie latawców na ptaki. To ciekawe, troszkę na kajcie pływam, ale nie zauważyłem szkodliwego działania latawca na swojego ptaka. :wink: Może by go jakiś orni...
autor: apek
31 gru 2014, 22:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Tam gdzie nam fajnie widziane z kosmosu

z17196209V,Zachod-Slonca-nad-Baltykiem---Zdjecie-wykonano-15-