Znalezione wyniki: 48

Powrót

autor: rolnik
21 maja 2013, 16:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

impreza tej rangi ,która odbywa się od tylu lat i na którą zapraszane są również osoby niepełnoletnie, nie posiada podstawowego zabezpieczenia medycznego masz 100% racji . U nas na WSI wszystkie drbne imprezy w postaci maratonow rodzinnych biegow przelajowych i kazda inna maja zabezpieczenie medycz...
autor: Ziomek.
24 maja 2013, 12:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

słowa świadczą o autorze, w tym moje o mnie osobiście nie mam zdania w sprawie anonimowości - ALE : anonimowa krytyka przestała mnie boleć sporo lat temu , przejmuję się nią mniej więcej tyle co zeszłorocznym śniegiem polecam takie nastawienie, ułatwia określam ją brzydko ale wymownie "ujadanie...
autor: rolnik
25 maja 2013, 08:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Na forum jestem rolnik w pracy Michal Kuplowski nie mam z tym problemu nik jet ok i czyjas anonimowosc mi nie przeszkadza . To tylko kiteforum ...dwawno temu zbieranina kumpli z pl.rec.kitesurfing ...troche sie pozmienialo :lol: ale chyba nie tyle zeby walic po nazwisku :doh:
autor: Pablo
28 maja 2013, 13:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Na razie niestety mało reprezentatywne te wyniki, 36 głosów to nie za dużo :/.

Mój pomysł na dzień dzisiejszy jest logowanie przez facebooka i wtedy można by korzystać dla chętnych z danych facebooka czyli imienia i nazwiska.
autor: BraCuru
22 lip 2013, 21:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: MAROKO AGADIR ESSAOUIRA

wyszedles tam na foilu ? To nie wykonale i malo rozsadne haha... Zdaje sie ze trafiles na poranna szarpake :wink: Michał - zapomniałem wszystko co mi mówiłeś o Mouley :oops: Teraz jak to napisałeś to :notworthy: Byłoby bezpieczniej, przyjemniej popływać tam razem. Na pewno chciałbym tam wrócić w Tw...
autor: BraCuru
24 lip 2013, 21:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: MAROKO AGADIR ESSAOUIRA

Mająć 4h w samolocie napisałem poniższe. Mam nadzieję, że może komuś się przyda. Pamiętajcie, że jest topisane przez osobę, która spędziła pierwsze dni w Maroko i dotyczy to jednego tygodnia w lipcu. Jak najbardziej subiektywne! Skala 0-10. http://imageshack.us/a/img198/4673/r2cp.jpg Ilość wiatru: 1...
autor: BraCuru
25 lip 2013, 15:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Maroko Essaouira [lipiec 2013]

Mając 4h w samolocie napisałem poniższe. Mam nadzieję, że może komuś się przyda. Pamiętajcie, że jest topisane przez osobę, która spędziła pierwsze dni w Maroko i dotyczy to jednego tygodnia w lipcu. Jak najbardziej subiektywne! Skala 0-10. http://imageshack.us/a/img198/4673/r2cp.jpg Ilość wiatru: 1...
autor: Ziomek.
05 wrz 2013, 13:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: mala zagadka

ma moze ktos pomysly ??? "latający pajacu" - STANDARDOWA sytuacja małe latawce wymagają zdecydowanie innego prowadzenia rozpędzane - ciągną nierozpędzane - tracą moc czyli jak i duże jednak zdecydowanie "bardziej" są DUŻO mniej stabilne po prostu na małych sajzach pływa się inac...
autor: Crazy Horse
06 wrz 2013, 14:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 426km/24h. Janek Lisewski pobił rekord Guinnessa

Marek, nie szkoda Ci czasu, postrzegających jak Ty jest zdecydowanie mniej, a dla Janka liczy się i tak większość :idea: Wszytskie takie akcje: rekordy, zawody, wyczyny inne, wielkie i największe mają swoich zwolenników i przeciwników, gruppies i hejterów. Pisząc w tym tonie robisz z KF trochę Pudel...
autor: TomekS
10 wrz 2013, 10:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Ziomek Przytaczasz moje słowa, które nie były skierowane do Ciebie a odpisujesz jak obrażona teściowa, która dysłyszała tylko połowę ale wie na pewno "na pewno była to obelga w jej kierunku" Napisałeś się tu w wątku co nie miara, ale na temat bezpieczeństwa nie powiedziałeś niestety nic se...
autor: TomekS
10 wrz 2013, 11:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Niestety Ziomek, od nas samych nie zależy nieraz to co na nas spadnie na spocie, nie jesteśmy w stanie kontrolować wszystkiego czasami niestety możemy stać się ofiarami zachowań innych, które to Ty w sposób nonszalancki promujesz i to przy okazji takiego przykrego wydarzenia, które spowodowało cieka...
autor: zbrochaty
10 wrz 2013, 11:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Ziomek Napisałeś się tu w wątku co nie miara, ale na temat bezpieczeństwa nie powiedziałeś niestety nic sensownego, jesteś nie byle kim w tym sporcie i biznesie i wiele oczu skierowanych jest na Ciebie, wydawaloby sie że można oczekiwać czegoś więcej a opowiadasz rzeczy na równi z innymi co to im s...
autor: onzo
10 wrz 2013, 15:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Istotą tej dyskusji nie jest to jak mocno został poturbowany nieszczęśnik, ale żeby nie było kolejnego takie zdarzenia i dlatego tak ważne jest to, żeby każdego początkującego czy średnio zaawansowanego uczyć, że gdy tylko przestaje panować nad sytuacją ma użyć zrywki! Niezwłocznie, bez zastanawian...
autor: bartolomeo_n
13 wrz 2013, 10:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Polecam dosyc ciekawy watek na kiteforum.com: http://www.kiteforum.com/viewtopic.php?f=82&t=2357453 - nt. sposobu wyrobienia sobie szybkiego i podswiadomego (ktos podal analogie do uzywania hamulca jadac samochodem) odruchu uzywania zrywki. Mysle, ze warto przeczytac i przemyslec.
autor: TomekS
13 wrz 2013, 13:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

a powyższe przykłady są w zupełności wystarczające by startować bez leasha. Mało? proszę - nie koniecznie musi ktoś pływający wpaść w twój latawiec przy stracie. Wystarczy, że tuż obok, na nawietrznej ktoś postanowi odpalić się w tym samym momencie. (Tak się nie robi? Ależ widzę to na zatoce prawie...