Znalezione wyniki: 48

Powrót

autor: Stawny
17 lip 2014, 10:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bezimienni Bohaterowie (Podałeś deskę na wodzie)

Ziomek nie deprecjonuj tematu. Fakt, że nauka wożenia deski na kursie nie ma sensu bo wymaga innycn umiejętnośc na poziomie, które przychodzą z czasem, ale daleko tematowi do wspomnianych przez Ciebie trick'ów. Obiektywnie jakość szkolenia leci na łeb, pewnie nic dziwnego jak na 1/2 do "instruk...
autor: Pablo
16 maja 2015, 01:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: wypadek na 6 ce!!...

koniec trollowania Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erys...
autor: gredy
18 lis 2015, 18:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

Odkrylem kajtowy raj na Lubelszczyznie :wink: Dzisiaj na Wisle ,podczas plywania,bylem nonstop w extazie 8) plywalo nas trzech ,dwa ws-y I ja. Niestety nie mialem endemondo ,ale w póltorej godziny naplywalem sie co nie miara :roll: Gdyby wiatr byl równiejszy ,porównal bym do Mewiej :mrgreen: Koledzy...
autor: jacekdaktera
22 lis 2016, 21:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Nadchodzi Dobra zmiana. Pozostaje więc reformatorom zaproponowac finansowy bonus dla reszty otumanionych czytelników. Na przyklad w programie KF+ 27 zł. Można też założyć własne KF i kasować wszystkie wpisy, poza własnymi. Można też nocą podjąć koleżeńską uchwałę i odebrać KF od Pabla nocną porą. Mo...
autor: TrueKejner
08 gru 2016, 08:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Idealny Admin - pomóżmy mu!

coraz gorzej Panowie, coraz gorzej... nie da się czytać tych andronów, czas opuścić to miejsce :doh: Krzysiu - obiecuję poprawę - nie odchodź :clap: to wyluzuj bo jesteś jedyną osobą która drąży temat Pabla, który już się wszystkim znudził tydzień temu. Czyta się to gorzej niż streszczenie fabuły m...
autor: Piotrbyku
19 mar 2017, 13:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WOO kto najlepszy w Polsce 2016?

:D
Przez skromność nie chciałem tego ogłaszać :D :D :D :D :D ale skoro juz tak naciskacie to trudno .... :D
Przechwytywanie.JPG
autor: TrueKejner
29 wrz 2017, 08:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wszystko o nauce tricków freestyle - biblia do robienia progresu

Cześć! Ostatnio znalazłem trochę weny do napisania tego posta i wyjaśnieniu w końcu z mojej perspektywy jak robić postęp freestyle. Jest to doświadczenie moich 12 lat na kajcie- od początku aż po dziś interesował mnie tylko freestyle i tylko w tym chciałem się bez końca rozwijać. Dzięki temu mam nad...
autor: Fikus
05 paź 2017, 10:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Skoczyl/nie skoczył, urządzenie zarejestrowalo wynik, czlowiek wszedl na top liste.. Urządzenie zarejestrowalo tez cos wiecej - ostrą szydere ktora poszła na takiego samego kitesurfera jak my wszyscy tutaj, i potezna spine części szydzacych kitesurferow tutaj... To nie jest klimat surferski, to nawe...
autor: Kub
08 paź 2017, 21:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

:naughty: Czym się różnią te wyczyny od słynnego crossingu? Ktoś mi to wytłumaczy? Odpowiedź znajdziesz w tym wątku kilka stron wstecz :) Brawo zojsan, szkoda że na filmiku nie słychać kwiku :) Śledzę ten wątek od samego początku i nadal nie widzę różnicy. Gdyby faktycznie chodziło o "osobiste ...
autor: TrueKejner
30 sty 2018, 18:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wszystko o nauce tricków freestyle - biblia do robienia progresu

Powracam z kolejnym postem na temat rozwoju w kiteboardingu. Opracowałem schemat, który nazywam "mapą rozwoju" w kajcie i jest to mój subiektywny podział etapów nauki. Do rozpisania kolejnej mapki zmotywował mnie akurat zupełnie inny sport, ale przełożyłem to finalnie na potrzeby kajta. I....
autor: Kubs0n
24 lut 2019, 01:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite Loop

W końcu zrozumiałem dlaczego próby kręcenia KL na Rebelu zwłaszcza 12m i zwłaszcza tych poniżej rocznika 2017 jest bez sensu. Do tej pory wiele razy czytałem że to bez sensu.... ale zawsze zostawało u mnie pytanie dlaczego? U kolegi tak samo, On zaczą kręcić na 9 i na 12 i w dodatku na starszych ro...
autor: kuicets
17 kwie 2019, 14:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wysokie skoki - huge jumps!!!!

Skakać prze zenit to ja potrafię też mam swój PB 7.5m więc całkiem. Nisko nie jest i takich tekstów musisz zaciąć i wysłać latawiec w odpowiednim czasie zgrać że sobą już słyszałem wszędzie i tysiąc razy, chodzi mi o sensowne rady dokładnie kiedy kto wysyła latawiec na 12sta, w trakcie zacinania, p...
autor: unhooked
19 gru 2019, 15:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dziś przeżyłem... Przeżyłem też szok i ogromne rozczarowanie.

Rewa 15 listopada 2019, godzina ok 13.15, pływamy na offshorepo stronie cypla od zatoki. Po nieustanym lądowaniu, chickenloop obrócił się i zjechał prawie całkowicie z haka trapezowego. ///// Pozdrawiam "kolegów" pływających dziś w Rewie... Cześć! Mam nadzieję, że po miesiącu emocje nieco...
autor: Mincek
10 lut 2020, 13:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Info przeklejone z FB, dla osob NIE Fejsbookowych :) Witajcie. Jak wiecie, wczoraj została zainstalowana stacja pogodowa w Kuźnicy. Postaram się opisać co nieco w tym temacie. Jak widać po zdjęciach, stacja zamontowana w porcie, na wysokości około 8m. Oczywiście, mogłem dołożyć jeszcze 1,5m, ale to ...
autor: Mincek
10 lut 2020, 13:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: www.wiatrkadyny.pl

Dobrymi wiadomościami trzeba się dzielić.

Wczoraj została zainstalowana 3cia już nasza stacja tym razem w Kuźnicy. Chętnych do danych LIVE zapraszamy na: http://www.wiatrkadyny.pl
cron