Znalezione wyniki: 9

Powrót

autor: aga.kite
28 wrz 2013, 22:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Z anonimowością czy też jej brakiem i tak to forum to jedna wielka komedia. W każdym wątku "afery"przepychanki słowne,aż nie chce się tego czytać. Brak wiarygodności,rzetelności,konkretów i faktów. Wtrącanie,mieszanie osób które na dany temat nie mają zielonego pojęcia,a za wszelką cenę mu...
autor: bartekk
07 paź 2013, 14:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deadman, darkslide - how to

Duużo daje opanowanie do perfekcji transition(zwrotów) ze skokiem, z backrollem, handplantem itd. Chodzi tutaj o odpowiednią pracę latawca, tak żeby jak najdłużej utrzymał Cię nad wodą na niskiej wysokości. Podstawa to duża prędkość i płynna praca latawcem, tak żeby wyciągnąć z niego jak najwięcej m...
autor: Sonix
21 mar 2014, 05:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odp: Moderacja kf -spam

Jeszcze raz Wam mówię: Dajcie na LUZ. Pablo wcześniej czy później sobie poradzi ze spamem. Idźcie popływać Ćwoki. :) Jeśli Tobie nie przeszkadza spam to nie zabierają głosu w tym wątku. Zresztą czemu by Ci miał przeszkadzać skoro Twoje odpowiedzi można często zaliczyć do spamu. A ćwoków to szukaj w...
autor: nfsp
24 cze 2014, 09:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Niesforna Fundacja Surferskiej Pomocy

Przedstawiamy Wam Niesforną Fundację Surferskiej Pomocy – pierwszą w Polsce organizację zajmującą się surf rehabilitacją osób niepełnosprawnych, ciężko chorych i wykluczonych, wspieraną przez pozytywnych ludzi i firmy ze świata kitesurfingu! Cele fundacji to organizacja szkoleń kitesurfingowych, sur...
autor: BraCuru
03 paź 2014, 17:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: trik czelendż & NFSP

BraCuru – w podziękowaniu za stare posty, dzięki którym nauczyłem się ostrzyć wtedy kiedy nie było mnie stać na lekcje. Serdecznie zapraszam każdego niewymienionego tutaj, komu podoba się ten pomysł do dołączenia do zabawy. Mam nadzieję, że będzie kupa śmiechu dla nas , a także dla osób potrzebując...
autor: streetracer
06 lis 2014, 14:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Testy GA Kites 2015

Easy daje możliwość potestowania GA czyli Gastry, ty innych modeli i z całego forum tylko ty się komuś wpierdalasz ze swoimi miernymi 3 groszami do wątku. Takim zachowaniem psujesz opinię całemu środowisku. Z Twojej strony w tym wątku konstruktywnej krytyki nie ma, są wspomnienia. Tak od dawna patrz...
autor: adii
14 lis 2014, 19:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Szukam deski Clash

Tak, dokładnie nie pamiętam modelu ale dobrze mi się na niej pływało :D . Czyli już pływasz :shock: na tyle dobrze żeby wyrobić sobie opinie ....expresowy progres :idea: jak dla mnie za miękka-źle wychodzi pływanie pod wiatr,potrzeba dużo więcej umiejętności, kupiłem Clasha w zeszłym sezonie i na r...
autor: roninXpl
13 cze 2017, 09:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

Na wszelki wypadek dzwoniłem do WDW - dzisiaj normalnie otwarte, jutro też. Nie mniej sprawdzę Marinę wcześniej.
autor: BraCuru
23 sie 2017, 09:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Dlugodystansowcy

Wątek poświęcony długim dystansom. Coraz bardzie mi się o podoba. Sądziłem, że to musi być nudne. Jak dla mnie świetna forma relaksu, czasu na wyzerowanie, przemyślenia, plany życiowe itd ;) Naprawdę nie jest to nudne. Wczoraj zrobiłem 87km na jednym na prawym i drugie tyle na lewym. Razem około 175...
cron