Znalezione wyniki: 14

Powrót

autor: Brutus
01 sie 2013, 13:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jezioro Turawskie

A co to za fotka , program jakiś tak rysuje z GPSka, jakoś dziwnie to wygląda ?
autor: Brutus
05 sie 2013, 08:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite na Rodos.

irko , dawaj znać kiedy i gdzie jedziesz to się tam wtedy nie wybiorę :P , ja też byłem 5 razy w Egipcie, i 5 razy wiało - oczywiście w sezonie od maja do września.
autor: Brutus
07 maja 2014, 15:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

Panowie... nie chce denerwowac ale rozwiewa sie a zostałem tu sam :/ na duże juz spokojnie można wychodzić
autor: Brutus
28 mar 2015, 12:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Testy latawców Zeeko 2015 - Sląsk

Z tego 9m trzeba było jeszcze odjąć ze 2 wezełki, 2 dodać....i byłby jeden ponad wszystko. "Po co Ci trzy graty, weź jeden Zeeko na raty" :-)))
autor: Brutus
18 kwie 2015, 08:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

Kamienica , wieje tak graniczne może 10-12 knots. Kierunek ok . Cholernie zimno na razie. Dalej widać piankę wiec pewnie jest mocniej.
autor: Brutus
26 lip 2015, 22:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

rps20150726_214437.jpg
Robert obiecał wszystkim umyc stopy , taki skryty fetysz. .. :lol:

rps20150726_214457.jpg
W zamian poszukalismy Mu dziurki, Niemieckiej, schnela! !

rps20150726_220140.jpg
Prawie pękła setka , męczące to ;)

Wypad bardzo udany , do następnego :)) hmm... pojutrze ? heh
autor: Brutus
28 lip 2015, 21:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

Ze Żnina wróciliśmy, byliśmy tylko My dwoje . Wiało non stop , o 19 skończyliśmy i dalej wiało, tak od 12 do 30 węzłów i z różnych kierunków co widać poniżej :)
autor: Brutus
16 sie 2015, 18:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Rewa (wewnętrzna strona) Xenon Laluz

Kolego, poproszę znaki szczególne bo są ..... wczoraj jakiś xenon wyłowiony w tej małej zatoczce pomiędzy ujściem Redy i kanału Łyskiego wśród ptaków i ich odchodów , krów , bagien, sinic i Bóg wie czego jeszcze. W akcji stracona godzina pływania w najlepszych warunkach , jeden leash , przesiąknięte...
autor: Brutus
08 mar 2016, 10:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: CYPR

Mieszkałem na Cyprze przez pół roku... wydaje mi się że robienie z wyspy dobrego miejsca na kajta to takie szukanie na siłę przez osoby które są na miejscu z innych powodów, a chcą pływać. Wiatru brak, plaże głownie kamieniste, dno również, skały. Nie jest to miejsce gdzie leci się na kajta. Tyle w ...
autor: Brutus
20 maja 2016, 09:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Test Days 2016 - Blade/Shinn/DaKine - zapraszają na moc wydarzeń!

Czy tylko ja mam wrażenie , że zabrakło to kluczowej informacji ? ;P
autor: Brutus
10 sie 2016, 16:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Różnice w nauce kobiet i mężczyzn

Bo pytania są retoryczne.... w zeszły weekend obserwowałem (zupełnie mimo woli ;) ) w przerwie pływania część szkolenia... A więc wyczilowany, wyluzowany 20-dziestoletni instruktor, władca zatoki o bujnej blond grzywie, w szkoleniu dziewczyn najbardziej zwraca uwagę na tyłek kursantki. Bliskość z ku...
autor: Brutus
25 sie 2016, 14:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Różnice w nauce kobiet i mężczyzn

Panowie.. to przecież oczywiste że niezamężni lub nie do końca wierni instruktorzy , a tym bardziej "wolni" , będą każdą potencjalną kursantkę (tą z przedziału "uczyłbym") traktować inaczej niż faceta i nie ma się tu co dziwić, taka męska natura... o dziwo w druga stronę to nie ...
autor: Brutus
29 sie 2016, 11:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: rekord Guinessa Hell

12-tu splątanych , 16 zgubionych desek i 19 pompek, 4 skradzione latawce, 8 rescue w tym 7 już na brzegu , 1-na ciąża i 22-ie sprzedane wełniane czapki.
autor: Brutus
04 kwie 2017, 09:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha radar czy Cabrinha Switchblade

Wszedłem jakoś przypadkiem to i się wypowiem od razu :) Po pierwsze kite w PL to nie tylko półwysep...są dziesiątki, a pewnie setki b.dobrych spotów poza linią morską. A Śląsk i okolice to kilka ciekawych miejsc jak Goczałki, Turawa, Pogoria, Międzybrodzie, Dziećkowice. Co do sprzętu przede wszystki...