Znalezione wyniki: 46

Powrót

autor: bigfoot gt
10 lip 2008, 12:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

naish tez ma nr sn:) ale to nie rozwiązuje sprawy :) najbezpieczniej przylepic naklejke z nr tel jak sie trafi obojetny lub uczciwy znalzca raczej zadzwonii. a jak trafisz na pasjonata cudzych własności to i tak nie odda nawet jakby nie mógł sprzedać. ps. ja zrobilem sobie fotografie SN i szczegolny...
autor: Wrogu
07 cze 2013, 22:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: podpisanie deski

Mniejsza o amatorow cudzej wlasnosci - splywajacego/zostawionego sprzetu jest jednak dosyc sporo. Fajna opcja to by byla formatka na folii reklamowej z danymi tele-adresowymi, kom, mail, imie+nazwisko. W razie znalezienia ulatwia sprawe. Do wypelnienia markerem, albo naklejka na naklejce :)
autor: boldek
07 cze 2013, 22:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: podpisanie deski

Ja zrobiłem kolorowy wydruk (imię, nazwisko, nr tel.) na zwykłym sztywnym papierze, zalaminowałem to i przykleiłem do dechy nad rączką na silikon sanitarny ;) Póki co trzyma całkiem nieźle, dam znać za jakiś czas co z tym słońce i zatokowa woda zrobiły.

Pozdr
autor: Rhall
09 cze 2013, 00:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: podpisanie deski

Moja metoda

szukasz w necie ciekawego fonta stencil,
przygotowujesz w dowolnym programie projekt,
robisz wydruk, może być zwykła kartka A4,
następnie nożykiem wycinasz po krawędziach i masz szablon.
Teraz tylko jakaś pucha z akrylem w spray-u, wybierasz miejsce na desce i psik :)

Deska podpisana :)
autor: Fordon
21 sie 2013, 11:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zakup deski race

Bardzo dobra deska, cieszaca sie bardzo dobrymi opiniami rider`ow. Cena rowniez jest przyzwoita. Swietnie sie nadaje wlasnie na light wind, up-wind jak i do race. Na poczatek polecam twin-tip`y, bo sa latwiejsze, latwiej sie na nich nauczyc plywac, jednak z drugiej strony jezeli zamierzasz plywac ki...
autor: Pinio
21 sie 2013, 11:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zakup deski race

a) Fajna deska :!:
b) Fajna cena :!:
c) Brać :!:
Powinieneś być zadowolony :thumb:
autor: BraCuru
22 sie 2013, 13:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zakup deski race

Dzięki BraCuru ponownie, teraz już gonię po nią :thumbsup: ... Trzymam kciuki, że zdążysz. Za taką cenę bierz w ciemno. Przecież to deska z 2012 i kosztowała oficjalnie ze 4 razy tyle. Swoją drogą ceny rejsówek lecą na łeb na szyję. Mam jeszcze jednego customa 2012 do sprzedania - komplet z finami ...
autor: Pinio
22 sie 2013, 17:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zakup deski race

Trzeba było brać to RRD z abcsurf.
Za taka cenę do tego dają 12 miesięcy gwarancji.
Serwis maja swój jeśli coś by się.... to na miejscu
w Gdyni wszystko robią szkoda qna.
autor: Maxx
05 wrz 2013, 23:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Prawdą jest, że tego dnia ktoś tego dnia w Kuźnicy zmierzył 48kn ??? Nie chciało mi się wierzyć. -Byłem na obiedzie. Tak, ok. godziny 15 przeszedł biały szkwał z ulewą, ledwo zdążyłem wylądować kajta i mega przykuło ;) Wychodzenie z kitem zwłaszcza dużym w warunkach niebezpiecznych i załozenie z gó...
autor: Grzegorz KiteLife
08 wrz 2013, 10:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Już dawno powinien być wprowadzony dobry zwyczaj używania lajkry w ustalonym przez środowisko kolorze przez każdego początkującego dla dobra swego jak i innych użytkowników akwenu. Temat dla lokalnych szkółek, wypożyczalni, PSK.... ale jak widać nawet taka prosta inicjatywa leży.
autor: Grzegorz KiteLife
09 wrz 2013, 00:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Nie spinaj się koleżanko. :naughty: Przeczytaj raz jeszcze ze zrozumieniem dobry zwyczaj używania lajkry :idea: Nie no Grzegorzu drogi, ja całkowicie rozpięta się czuję;) Ten "dobry zwyczaj" to semantyka. A pomysł z lycrą to utopia. I to starałam się dowieść. Dlatego najlepiej nic nie rob...
autor: apek
09 wrz 2013, 08:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Ale rozumiem, że ta lajkra to ostrzeżenie początkującego przed początkującym ? Przecież dla każdego kto już trochę czasu spędził na wodzie wystarczy chwilę popatrzeć aby ocenić czy gość ogarnia i czy też może stawia pierwsze kroki ... Także do mnie taki pomysł również nie przemawia. Zresztą anonimo...
cron