Znalezione wyniki: 9

Powrót

autor: mary.dk
24 wrz 2013, 20:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: moja opinia na temat WAKE.PL

Zapraszam na szkolenie do mnie, obraz instruktora z piwem w reku robiącego zwale z kursanta to codzienna norma, i nie mysle ze tak jest lepiej, nie o to mi chodzi... ale k**** ludzie - trochę luzu, to ma być zabawa a nie szkolenie na komando foki !!! Podplyniecie do instruktora z prosba o pomoc obur...
autor: paralizator
25 wrz 2013, 11:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: moja opinia na temat WAKE.PL

A mi się wydaje że kite uczy się coraz więcej ludzi którzy robią to tylko żeby pochwalić się przed znajomymi. Nie mają zajawki albo po prostu są coraz bardziej zrzędliwi, stetryczali. Proszę was zostańcie przy swoich dotychczasowych zajawkach. Tam się lansujcie, szpanujcie i wzbudzajcie podziw, będz...
autor: zaaaak
25 wrz 2013, 23:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: moja opinia na temat WAKE.PL

to tak jak z prawem jazdy - jeśli zdajesz egzamin to nie jest powiedziane że potrafisz jeździć tylko tyle że potrafiłeś zdać ... przed Tobą jeszcze wiele kilometrów z zieloną konieczyną na szybie zanim "doświadczeni kierowcy" przestaną na Ciebie trąbić często bezpodstawnie, poza tym zasadę...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 10:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Vicemistrzostwo Karoliny Winkowskiej w PKRA
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "gleba roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Jezioro Garda:
phpBB [video]
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "post roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu): Post Wt wrz 24, 2013 8:37 Sie ma!!! Jestem tu nowy więc się przywitam. Hello. Wczoraj (23.09.13) w Rewie około godziny 14-ej trochę mnie przeczochrało po plaży z samym latawce...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "video"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Marek Rowiński Jr & Denis Żurik: "One day"
phpBB [video]
autor: andrzejwodejszo
18 kwie 2014, 14:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

niestety w weekend nie popływasz będzie 45 od brzegu... w dodatku słabe prognozki.. sprawdź ewentualnie Krynicę Morską.
autor: nfsp
24 cze 2014, 09:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Niesforna Fundacja Surferskiej Pomocy

Przedstawiamy Wam Niesforną Fundację Surferskiej Pomocy – pierwszą w Polsce organizację zajmującą się surf rehabilitacją osób niepełnosprawnych, ciężko chorych i wykluczonych, wspieraną przez pozytywnych ludzi i firmy ze świata kitesurfingu! Cele fundacji to organizacja szkoleń kitesurfingowych, sur...