Znalezione wyniki: 32

Powrót

autor: Adamski_Ustka
15 gru 2003, 14:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Albo taki mój kolega Sławek –
Adamski, a ty to w przyszłym roku to będziesz pływał czy tylko na forum gadał.
hahahahahahahahaha
autor: BraCuru
26 lip 2010, 18:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

PRAWO DROGI - Chronologiczna lista wątków

2011 Październik - arbitraż w sprawie "Pan" vs katbm: http://www.kiteforum.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=41558 2011 Sierpień - prawo drogi w praktyce - dyskusja: http://www.kiteforum.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=39842&hilit=prawo+drogi 2011 Lipiec - odpowiedzialnośc na wodzie: ...
autor: Pain IQ
09 gru 2013, 09:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hel maj-czerwiec.

jak Hel to przede wszystkim maj czerwiec ma najlepsze warunki wiatrowe i nie tylko.. brak tłoku na na wodzie. Ale daty kiedy będzie wiać na Helu to raczej nie wymagają od nikogo.
Ja proponuję drugą połowę maja i początek czerwca. Ja zawsze w tych terminach trafiam dobrze.
autor: szym
09 gru 2013, 09:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hel maj-czerwiec.

Jesli zaczyna no chyba duzo czasu bedzie spedzal w wodzie Temperatury wody w podanych okresach nie sa zbyt wysokie: 1 maja w tym roku http://model.ocean.univ.gda.pl/images/01-05-2013_00/G_0_T_small.png 15 maja http://model.ocean.univ.gda.pl/images/15-05-2013_00/G_0_T_small.png 1 czerwca http://model...
autor: Ziomek.
09 gru 2013, 13:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hel maj-czerwiec.

co roku maj i czerwiec to NAJLEPSZY czas na Helu :]
wieje, juz ciepło, ZERO ludzi na wodzie, i na lądzie :thumb:

to jest TEN czas na polski kitesurfing :]

peace
autor: Kristoff
09 gru 2013, 14:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hel maj-czerwiec.

Na początku maja sezon zaczynają chyba wszystkie szkoły ks ha Helu, także szkolenie jest gdzie kupić. Ruch na wodzie faktycznie niewielki, instruktorzy jeszcze nie znudzeni powtarzaniem w kółko tego samego tysiącom napalonych klientów. Klientów też jakby mniej, bo czego by nie powiedzieć, nie jest t...
autor: surfbabe
09 gru 2013, 20:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hel maj-czerwiec.

od kilku lat jeżdżę na hel w maju i w czerwcu. fakt, nigdy na majówkę, ale zawsze po 10-tym maja... jeżdżę na prognozę. mam tylko piankę 3/2, cienki docieplacz (który omijam), pływam boso. bywały lata, że marzyłam o kurtce, ale w 90% jest spoko. to najfajnieszy okres (plus wrzesień oczywiście). klim...
autor: BraCuru
17 gru 2013, 15:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzeżenia na forum

Troche wiary i checi a bedzie dobrze ! Otóż to :thumb: Więcej optymizmu a wróci zajawka, która była codziennością tutaj jeszcze parę lat temu. Przy okazji apelik do wszystkich: Dajmy z siebie ciutek więcej dla forum a nie traktujmy go jako jedynie marketingowo-biznesowe pole typu "kupię/sprzed...
autor: BraCuru
31 sty 2014, 21:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

Co mi się nie podoba, że my się podniecamy i emocjonujemy jak w starym dobrym małżeństwie z powodu użytkownika co do tej pory napisał 7 postów na tym forum (od sierpnia 2013). Bubel postanowił wykorzystać nas (czytaj forum) do załatwienia swojej prywatnej sprawy. Załatwił. Nawet podzikował i teraz m...
autor: Slawek-Kopiec
07 lut 2014, 06:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie dobrze zjesc ?

Jeśli Jastarnia to: "U Bąbli" - trzymaja poziom.
Jeśli Władysławowo to " U Chłopa".
Co do Chałup to nie trafiłm na nic interesującego i wyjątkowo godnego polecenia.
autor: dasnsad
12 lut 2014, 21:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

No witki opadają po prostu, szkoda słów... Tu młody rider się wypowiada, chłopaki z kite.pl wrzucają zdjęcia spoko atmosfera i fajnie się czyta ale zaraz przyjdzie jakiś pieniacz i jak zawsze rzuci:... eee komercja, sprzedał się, reklama, biznes... spina się aż mu żyła pęka, nie wierzę jak to czytam...
autor: jedi1
13 lut 2014, 13:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pogoda w czerwcu Hel

Początek czerwca jest wg mnie najlepszym okresem na kite w Polsce. Woda już zwykle jest w miarę ciepła, szanse na wiatr i dobrą pogodę bardzo duże, a dzień jest bardzo długi. Dodatkowo nie ma tłoku, bo jeszcze się wakacje nie rozpoczęły. Oczywiście gwarancji na wiatr nie ma, ale z "ciepłych&quo...
autor: Ziomek.
13 lut 2014, 13:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pogoda w czerwcu Hel

. Wiem że raz jest pięknie raz leje,. ..czerwiec to najlepszy miesiąc nad Zatoką :) ..mój ulubiony :thumb: cieplej niż w maju a ciągle jeszcze pusto i dość wietrznie :thumb: co do "lania" - to moje kilkunastoletnie doświadczenia z 5-6 cio miesięcznych pobytów rok w rok są na czerwiec akur...
autor: Slawek-Kopiec
13 lut 2014, 17:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pogoda w czerwcu Hel

A ja wole wrzesień,woda nagrzana,tłoku już nie ma.Ceny niższe,nadal ciepło.
Natomiast czerwiec też brzmi słodko.Przede wszystkim wiatrowo jest dobry.
autor: Lussik | EASY Surf Center
13 lut 2014, 20:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pogoda w czerwcu Hel

Ja tam też tak jak Ziomek wolę czerwiec niż wrzesień - naprawdę najfajniejszy miesiąc. Deszcze w czerwcu na Półwyspie to naprawdę rzadkość, w lipcu wypada ich najwięcej. W moim odczuciu - woda w czerwcu bywa znacznie cieplejsza od tej we wrześniu. Przy 1-2 dniach sztormowego wiatru, co się często zd...