Znalezione wyniki: 25

Powrót

autor: Smokie
13 cze 2013, 20:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SLINGSHOT RPM

Raczej ale Ty wolisz przecież Trabanty hehe :)
autor: Ziomek.
03 lip 2013, 18:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski w dużych rozmiarach - wady, zalety, opinie

Pinio pisze:ale deski no są niczego sobie zaczynam się coraz bardziej przekonywać :thumb:


..mówisz, że to już TEN wiek.. :hand:

peace
autor: Ziomek.
11 lip 2013, 10:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Wrogu pisze:Zamiast się dąsać posłuchaj Freda, bo wypił więcej wody z zatoki niż Ty. I zapewne większość z nas - użytkowników forum.


.."koledzy sympatyczni" - apeluję - NIE PIJCIE WODY Z ZATOKI :pray:
..jej poziom i tak jest już niebezpiecznie niski :hand:

peace
autor: Ziomek.
16 lip 2013, 10:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski w dużych rozmiarach - wady, zalety, opinie

:arrow: to trafi na Twój post :arrow: to trafi na Twój post :wink: trafi, trafi, trafi.. a jesli nie trafi - to post trafi Jego :thumb: jak szczała >>>-----> https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1009200_703036333044633_2002109389_o.jpg Nie dziwię się, że tan kajt to nr1 na świecie...
autor: maniek1975
22 wrz 2013, 13:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Opinie o latawcach Core

Pinio a 8 przy mojej wadze ciagnie od 16kn pełny komfort 20kn. Nie to żebym jakoś szczególnie zachęcał do core. Są to zapewne solidne i o bdb parametrach latawce.Z chęcią popływam na czymś innym o ile będzie lepsze... Dla mnie liczy się szybkość ,dobry zakres z dołu małe siły na barze,solidność wyko...
autor: paralizator
25 wrz 2013, 11:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: moja opinia na temat WAKE.PL

A mi się wydaje że kite uczy się coraz więcej ludzi którzy robią to tylko żeby pochwalić się przed znajomymi. Nie mają zajawki albo po prostu są coraz bardziej zrzędliwi, stetryczali. Proszę was zostańcie przy swoich dotychczasowych zajawkach. Tam się lansujcie, szpanujcie i wzbudzajcie podziw, będz...
autor: Abc Surf
26 lut 2014, 11:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Promo filmiki nowego sprzętu

Temat na gablotę :thumb:

phpBB [video]


Panie Sławku :wink:
autor: lucka
05 mar 2014, 22:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pianki dla dziewczyn

[quote="havaj"]

.....ciekawe czy wersja na bałtyckie temperatury również będzie dostepna.


Nasze lokalne kite-laski dają radę nawet bez :wink:

http://kiterewa.pl/photo_09/090816_Masz ... ria_19.jpg
autor: Ziomek.
23 mar 2014, 11:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dobra deska wave na poczatek.

Pinio pisze: A co do desek wave RRD to ta firma
jest naprawdę daje rade ;-) Konkurencja jest daleko z tyłu :!:
....


..ale na szczęście Dolcze Kabana, Guczi a zwłaszcza Gino Rossi gonią i depczą po piętach :hand:

peace
autor: Crazy Horse
24 mar 2014, 10:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dobra deska wave na poczatek.

Szukam latwej deski do nauki wave, miejsce plywania raczej baltyk na otwartym morzu i od zatoki. :pray: Bardzo ważna część "zagadki" to waga ridera, i czy nastawia się na pływanie na falkach w lewo-prawo i fajnie, że mam deskę wave, czy już ma ciśnienie na super cięte skręty, bo np katuje...
autor: Crazy Horse
27 mar 2014, 17:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dobra deska wave na poczatek.

Najbardziej to mnie irytuje jednak temat tego, że mój klient szuka, jakby nie wiedział kogo pytać o wave 8) :wink: Jak będę chcial nauczyć córki Loopa na WS, to idę do Rutkowskiego, Bałdygi, Bednarskiego, a nie do gościa, który pływa po zalewie zegrzyńskim Jak będą wolały łódki, to pójdę do Kusznier...
autor: K-I
30 mar 2014, 11:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ;)

Koledzy ja prosilem o opinie o deskach na ktorych plywaliscie i to wszystko.Jaka firma napewno ma to jakies znaczenie jednak dla mnie wazne jest zeby mi deska nie przeszkadzala.Jak kupie deske dla pro lub cos podobnego pewnie bede sie denerwowal i meczyl zamiast miec fun.Slyszalem ze nowe deski sa r...
autor: Ziomek.
09 maja 2014, 10:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: testy SU2

Ziomek piszesz o starym czy nowym RRD zaczynam się gubić ;-) Pinio - piszę o wszystkich z którymi miałem do czynienia są firmy które mają niezłe latawce - ale beznadziejne deski - podać przykład? z bliskiego podwórka.. np B są takie , które mają bdb deski i słabe latawce - tu przykład chyba znany k...
autor: Crazy Horse
26 maja 2014, 11:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Stacja pogodowa LIVE z Chałup + webcam HD

Wykres szkwałów obowiązkowo, żeby nie było, ż etylko na MM szkwali :wink:
autor: Smokie
26 maja 2014, 16:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Co z tym forum?

phpBB [video]