Znalezione wyniki: 5

Powrót

autor: cex
26 lip 2010, 23:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PRAWO DROGI - lista wątków

BraCuru odwalasz kawal dobrej roboty i chwala ci za to :clap: O tym co to jest prawo drogi, strony jak nawietrzna i zawietrzna dowiedzialem sie dzieki tobie.Fakt bylem na kursie ale jak to bywa nie wszystko sie zapamietuje. Dzieki temu plakatowi ktory stworzyles dowiedzialem sie co jak i do czego. T...
autor: Smokie
27 gru 2013, 08:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

apek pisze:
Smokie pisze:a chciałeś się nauczyć pływać czy dostać papierek?

Która szkoła nauczy pływać w kilka godzin?


Każda z certyfikatem IKO ;)
autor: skompy
28 gru 2013, 16:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

Wg mnie tytuł wątku obiektywnie powinien brzmieć np: "Kite.pl - niewywiązanie się z obietnic", "Kite.pl - brak mojej licencji". A wg mnie powinno być: Przepraszam czy nie urażę w/w szkoły jak napiszę , że przez pewnie moje niedopatrzenie nie otrzymałem potwierdzenia o ukończonym...
autor: wielkibrat
31 gru 2013, 23:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

( bo nie odbierasz ) Cześć, Przepraszam, ale w niedzielę o 21.37 telefon jest wyciszony :hand: Tak jak napisałem Tobie, certyfikat leci po raz TRZECI do Ciebie. Tym razem kurierem, aby nie było żadnych niespodzianek. Pozdrawiam serdecznie, 21:37 to jak godzina śmierci Papieża JP II... (Tak jakoś mi...
autor: BraCuru
20 mar 2014, 09:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sal Cabo Verde 2014 by mary.dk

najwieksze podziekowania naleza sie mojej zonie ktora dzielnie walczyla z naszymi dziecmi kiedy plywalem, Jak najbardziej zasłużone podziękowania bo kobieta musi Cię bezgranicznie kochać a Ty ją tylko granicznie skoro zabrałeś ją z dzieciakami w taaaaaakie miejsce :wink: W życiu nie zafundowałbym n...
cron