Znalezione wyniki: 6

Powrót

autor: LatającyDziadekTadek
01 sie 2013, 09:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wave foilboarding

Z pływaniem na fali do którego dążymy lub powinniśmy ma to jednak niewiele wspólnego. Owszem gościu pewnie świetnie sobie radzi, ale jeździ miedzy tymi falami, skręca na nich 1x jak mu sie wcześniej uda nogi przełożyć i zupełnie nie tam gdzie powinien. Nie ma tutaj spreju, nie ma tutaj mocno wbitej...
autor: LatającyDziadekTadek
18 sie 2013, 11:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Foilboarding - uskrzydleni inaczej [ANKIETA]

Uff. Dopłynęliśmy po prawie 13 godzinach 8) 8) 8) Wiatru starczyło do końca, chociaż momentami było mało mimo, że zrezygnowałem z 10 edge na rzecz 18 epic. Więcej szczegółów w miarę jak będę dochodził do siebie. Muszę nieco rozprostować kości po tym maratonie który dzięki halsówce wzdłuż Helu wydłuż...
autor: LatającyDziadekTadek
19 sie 2013, 22:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Polski rekord na odległość

Tadeusz Latający Dziadek postawił wysoko poprzeczkę parę dni temu Po prostu, mocno wkurzyłeś mnie swoją niewiarą, i mnie poniosło :lol: :lol: :lol: Skrzydełko. To ono jest tu głównym bohaterem. Jak się na nie wsiądzie, to jedzie, gdzie oczy poniosą. Niesamowicie mała ilość energii potrzebna do wpra...
autor: LatającyDziadekTadek
21 sie 2013, 22:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pasja, a studia

też myślę, że studia dużo Ci nie pomogą/zaszkodzą - liczy się to w czym jesteś dobry i co Cię naprawdę interesuje. W dzisiejszych czasach studia inżynierskie są zdecydowanie korzystniejsze, więc kierunek obrałeś dobry. Na Twoim miejscu zastanowiłbym się co tak naprawdę chcę robić w życiu, jakiej pr...
autor: LatającyDziadekTadek
04 wrz 2013, 03:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Polski rekord na odległość

Wreszcie udało się to poskładać. Ale aby coś było widać, potrzeba rozdzielczości HD.
phpBB [video]
autor: LatającyDziadekTadek
26 lis 2013, 22:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: THE HTC ATLANTIC KITE CHALLENGE

Mimo że dysponują budżetem idącym w setki tysięcy ktoś ma kłopoty z Live Trackingiem .....SPOT tracker :( http://enablepassion.com/live-tracking/ i przygody z rekinami http://enablepassion.com/blog/ ...gdzieś to już widziałem ? :D Rozumiem, że cieszysz się z ich kłopotów? :shock: :shock: :shock:
cron