Znalezione wyniki: 30

Powrót

autor: Grzegorz KiteLife
17 cze 2017, 13:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Śmierć kitesurfera na zalewie Mietkowskim

Wielkie dzięki za odwagę i opisanie sytuacji która się wydarzyła bo najczęściej wypadki zamiatane są pod dywan. Oby więcej świadomości i właściwych reakcji w trudnych
warunkach niezależnie od stopnia oplywania.
Kto znał kolegę niech wspomni go dobrym słowem.
autor: Grzegorz KiteLife
20 cze 2017, 21:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zgubiłem w Kuźnicy Su-2 134 cm

Podpisujcie deski! A kolega Wełniacz zadowony, pozdr z Mewiej :thumb:
autor: Grzegorz KiteLife
31 paź 2017, 19:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

na 1 stronie tego watku masz tabele, która popelnilem kilka lat temu :idea: :idea: :idea: rozmiar w pierwszej kolejnosci dobiera sie do wagi, potem ew. dochodza warunki, sila wiatru I style plywania :thumb: Bart, czas bys uaktualnil tabelę bo świat przez te lata trochę poszedł do przodu :mrgreen: k...
autor: Grzegorz KiteLife
27 kwie 2018, 18:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Udzielenie pomocy, asekuracja - przypadek Gunnara

Nomercy pisze:Wiec zamiast ciagnac kolejna gównoburze, nie pisz glupot jacy to zajebisci, kolezenscy I pomocni kajciarze plywaja w trójmiescie I na Rewie...


Bart chyba kompletnie nie zrozumiałeś BraCuru :doh:
autor: Grzegorz KiteLife
30 maja 2018, 09:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Jeśli ktoś nie był dawno na Maszo to niech się nie zdziwi :)
autor: Grzegorz KiteLife
26 lip 2018, 13:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Pomijając markę to do tej wagi zdecydowanie 17m + 12m i decha jak najszersza. Dzięki a jaką inną markę lub latawiec zalecałbyś? NA 17m Airusha pływałem i wydawało mi się, że całkiem spoko reaguje. Nie mówię nic o DNA bo nie plywalem na nim. Najlepiej testuj na spocie kajty, zawsze ktoś da ci sie pr...
autor: Grzegorz KiteLife
02 wrz 2018, 19:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowa deska

To trochę tak jakby po uzyskaniu prawa jazdy pytać jaki samochód kupić... Weź deskę przekrojowa, z dobrą szerokością i bardzo dobrymi strapami. Jednak jaką deskę byś nie kupił to progres przede wszystkim zrobisz setkami powtórzeń danego triku a nie tym co masz pod nogami. Technikę wybicia z krawędzi...
autor: Grzegorz KiteLife
08 wrz 2018, 10:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Restart większego latawca na mocnym wietrze gdy nie ma deski

Na mocnym wietrze raczej nie ma problemu z restartem. Kładziesz sie na brzuch, odwijasz ewentualnie skręcone linki, odsuwasz bar by zgasić czasami przeszkadzająca moc i zaciągasz sterówkę by odejść na krawędź okna. Oczywiście tracisz wysokość ale to normalne. :thumb: Problem z utratą sił i brakiem c...
autor: Grzegorz KiteLife
10 wrz 2018, 11:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Zaczęło wiać na Jastarni i zapowiada sie zacne low windowe pływanie przy ciepłym i stabilnym południowym wietrze. :D
autor: Grzegorz KiteLife
17 lis 2019, 20:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dziś przeżyłem... Przeżyłem też szok i ogromne rozczarowanie.

A ja się zapytam dlaczego kolega mający latawiec w powietrzu nie pomógł koledze, który odpiął się od sprzętu? Powodów mogło być kilka. Jednym z nich mógł być fakt, że był niżej od niego np o 200m... Tu raczej należało w pierwszej kolejności odzyskać własną deskę by móc działać dalej. W pierwszej ko...
autor: Grzegorz KiteLife
11 lip 2020, 22:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Pierwsze skoki- od czego zacząć - POP

Szkoda by taki materiał przepadł w głębinach internetu.

phpBB [video]
autor: Grzegorz KiteLife
23 lis 2020, 00:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: The Surfr App

Czujecie te wibracje pod pianką bo ja nie. :?: Wibracje czuję ale muszę przyłożyć dłoń do pianki jednak zaczynają się na tyle szybko po wylądowaniu, że czasem nie sposób zdążyć z przyłożeniem dłoni. Hej. Czy w telefonie musi być karta SIM? Nie wiem ale będzie okazja to sprawdzę bo mam tel bez karty...