Znalezione wyniki: 41

Powrót

autor: browar-kite
21 maja 2013, 14:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

Jestem początkującym kiterem i w ubiegły weekend obserwowałem pierwsze zawody w tym sezonie z cyklu Ford Kite Cup w Chałupach, zdziwiło mnie to, że impreza tej rangi ,która odbywa się od tylu lat i na którą zapraszane są również osoby niepełnoletnie, nie posiada podstawowego zabezpieczenia medyczneg...
autor: Mikolpa
27 sie 2013, 06:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NAPRAWA balonów, SZYCIE latawców POLSKA/ŚLĄSK/KATOWICE

TIKKO_aloha pisze:wracam 01.08 na slask, 1-2 dni


Przepraszam ale nie mogę tyle czekać. Wczoraj wysłałem do poprawy gdzieś indziej.
Jeżeli to możliwe to proszę o zwrot pieniędzy za zszycie.
autor: unhooked
06 wrz 2013, 12:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

BTW. Plywam na roznych spotach w PL. Albo ja za malo zwracam uwagi, albo jestem slepy, ale :arrow: przez ostatnie 3-4-5 lat nie widzialem, zeby w szkolkach kursanci cwiczyli na praktyce: a) odpalanie zrywki przy wietrze 25+kts b) skladanie tratwy na glebokosci powyzej 2m. :doh: a)- nie wiedziałem p...
autor: TomekS
13 wrz 2013, 13:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

a powyższe przykłady są w zupełności wystarczające by startować bez leasha. Mało? proszę - nie koniecznie musi ktoś pływający wpaść w twój latawiec przy stracie. Wystarczy, że tuż obok, na nawietrznej ktoś postanowi odpalić się w tym samym momencie. (Tak się nie robi? Ależ widzę to na zatoce prawie...
autor: bartolomeo_n
16 wrz 2013, 12:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Moze sie myle, ale ten watek powinien na poczatku miec ostrzerzenie tlustym drukiem, ze w ogole nie powinni go czytac poczatkujacy... Napisz, ze sprawdziles stan linek po 1. zdarzeniu i ze ten brak dicka'a to nie zaniedbanie/lenistwo tylko tak robisz bo jestes pro i jezdzisz unhooked i to nie jest ...
autor: apek
18 wrz 2013, 20:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

a mnie bardziej zastanawia, że kolega napisał, że właśnie kupił, a data z 2008r. Ale może się nie znam. W życiu karty IKO na oczy nie widziałem ;) ze stażem jeszcze bardziej wartościowa. BTW, a może ktoś ma do opylenia konto na KF ze stażem, bo te ostatnio zakładane, w tym moje nie gwarantują prawa...
autor: sersciuch
27 paź 2013, 23:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: BEST KITEBOARDING 2013 - modele, opisy, testy w WAKE.PL

dziś widziałem GP 7 m rozdartego na pół :thumbsup:
autor: onzo
28 gru 2013, 20:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzeżenia na forum

takie coś mi się przypomniało : 1 pkt – Przypadkowe nieumyślne podpierdolenie; 5 pkt – Niby nieumyślne podpierdolenie; 10 pkt – Zwykła podpierdolka w cztery oczy z przełożonym bez świadków; 20 pkt – Anonimowy donos na samego siebie, mimo, iż nie jest się winnym, byle zaistnieć; 30 pkt – Podpierdolen...
autor: Ziomek.
21 maja 2014, 22:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odp: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

Prawda jest taka że pomysł bardzo fajny ale zanim będzie to wszystko działać minie kilka ładnych lat :) Wiadomo, ale kiedyś trzeba zacząć I uważam to za dobry ruch, jak zawszę pewnie trochę osób będzie marudzić ale w końcu każdy się przyzwyczai :thumbsup: ..pierwszy silnik Diesla również był mocno ...
autor: namor
05 paź 2014, 14:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: XCEL INFINITY vs O'NEILL PYRO TECH - wybór piany na zimę

Właśnie stoję przed takim wyborem i mieszkając w Trójmieście nie mogę znaleźć sklepu gdzie mógłbym obejrzeć i porównać te pianki. O przymierzaniu rozmiaru S nawet nie wspomnę bo to pozostaje w sferze marzeń. Oglądając tabelę rozmiarów rozumiem że trudno mieć wszystkie, ale podstawowe rozmiary powinn...
autor: Ziomek.
05 lis 2014, 09:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaki latawiec na początek ?

namor pisze:
niewiele brakowało i wystartowałbym wczoraj na Dradze.. :)



..no to niezmiennie "daj znać" jak POPŁYWASZ - bo na sam start - faktycznie, warunków jest więcej niż kilka w roku .. :thumb:

peace
autor: Ziomek.
03 lut 2015, 22:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PRACA DLA INSTRUKTORA(ki) sezon 2015

Crazy Horse pisze:
Osoba z dużym doświadczeniem z miejsca dostaje propozycję pracy z obozami za stałą, dobrą kasę, czy wieje, czy nie, tego nie daje żadna szkoła, tylko my :idea:



..raczej daje każda , prowadząca Obozy :thumb:

peace
autor: Kristoff
23 maja 2015, 15:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kampania STOP KITEFORUMOWYM TROLLOM!

To jedyny mój post w tym wątku. Niezależnie od tego co kto pod nim napisze i jak go zacytuje, czy przekręci: Nie mam długiego stażu, tirów doświadczenia, ani szkółki kite, z której muszę wyżywić rodzinę. Najcenniejszą rzeczą jaką posiadam jest czas - część czasu muszę wymieniać u swojego pracodawcy ...
autor: Leeloo
02 lip 2015, 16:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Darmowe Warsztaty Self Rescue w szkółce Boardrockerz.pl 11 lipca (sobota) godz: 11:00

Po przeprowadzeniu kilku sondaży zauważyliśmy, że wielu praktykujących już i samodzielnych kajciarzy i kajciarek (nie zależnie od poziomu zaawansowania) nie potrafi przeprowadzić procedury Self Rescue. Wynika to z głównie z tego, że większość szkółek, albo pomija tą część szkolenia, albo przeprowadz...
autor: gredy
27 lut 2016, 09:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Start z wody

Trochę az się dziwie,czytając o takich rzeczach przy 50knot :doh: " mimo kilku wyjadaczy na brzegu. Zrobił to dla bezpieczeństwa, sam w bezpiecznej odległości o brzegu. Ja zrobiłem to samo na 6m, i to jeszcze ze skrzyżowaną sterówką z nośną ( bo w pośpiechu niestarannie sklarowałem linki na brz...