Znalezione wyniki: 15

Powrót

autor: jacekdaktera
06 sty 2010, 22:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wybór deski wave

Coś mi się wydaje , że temat był juz trochę ruszony , ale chciałbym poznać opinie i doświadczenia związane z nim w zależności od konkretnych parametrów technicznych deski. Oczywiście są opisy producentów , opinie dystrybutorów itp. Na początek proponuję http://www.hotis.pl/content/view/140/ . Dotycz...
autor: Pablo
29 sie 2011, 16:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się :-)
autor: siekier
23 wrz 2013, 20:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Deska wave / surfingowa - relacja z budowy

Prolog. Potrzeba posiadania deski wave powstała jako naturalna kolejność ewolucji. Pierwsze sesje na morzu, ale na twin-tipach, łapanie małych fal, ogólna zajawka. Pierwsze pływanie na zatoce na pożyczonej tego typu desce. Ciekawość jak by to było na morzu z własną dechą. Postanowiłem więc samemu w...
autor: Ziomek.
14 lis 2013, 10:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy Ozone C4 2014 czyli nowa maszynka do uszczęśliwiani

andrzejwodejszo pisze:Pojawił się nowy - uwielbiany przez wielu C4



..a najbardziej przez serwisy :hand:

peace
autor: feel
16 gru 2013, 18:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Kubs0n pisze:Na 0,5wyspie teraz piękne słońce i wiatr na duże szmaty,pozniej moze cos wiecej przywieje...

No niestety specjalnie sie nie rozwialo, ale na pocieszenie mielismy to:

Obrazek
autor: onzo
28 gru 2013, 20:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzeżenia na forum

takie coś mi się przypomniało : 1 pkt – Przypadkowe nieumyślne podpierdolenie; 5 pkt – Niby nieumyślne podpierdolenie; 10 pkt – Zwykła podpierdolka w cztery oczy z przełożonym bez świadków; 20 pkt – Anonimowy donos na samego siebie, mimo, iż nie jest się winnym, byle zaistnieć; 30 pkt – Podpierdolen...
autor: BraCuru
31 sty 2014, 21:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

Co mi się nie podoba, że my się podniecamy i emocjonujemy jak w starym dobrym małżeństwie z powodu użytkownika co do tej pory napisał 7 postów na tym forum (od sierpnia 2013). Bubel postanowił wykorzystać nas (czytaj forum) do załatwienia swojej prywatnej sprawy. Załatwił. Nawet podzikował i teraz m...
autor: Blajsero
26 maja 2014, 20:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Skradzonio trapez PatLove X-Cute L srebrny

Trapez podpisany zaraz pod rączką z tyłu czarne na białym tle, naprawdę ciężko to przegapić więc nie wiem o co wam chodzi. Mogło się trochę przytrzeć, wtedy się kajam i dziękuję za przechowanie (ale mimo wszystko wolałbym żeby został tam gdzie był zostawiony). Jak się ktoś dobrowolnie zgłosi chętnie...
autor: onzo
04 lip 2014, 13:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski w dużych rozmiarach - wady, zalety, opinie

Poza tym dni z warunkami, w których nie dało się pływać na normalnej desce, ale dawało radę na tej dużej było dosłownie kilka. Mozliwe, ze w Twojej okolicy tak jest. U nas sytuacja wyglada inaczej. Okolo 50% plywania odbywa sie na latawcach 14+ I taka 17 faktycznie ratuje przed siedzeniem na brzegu...
autor: pietkun
19 paź 2014, 20:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Rhall pisze:Podobno dziś w Krynicy miód malina.

Z tym Egiptem to pojechałeś :D


Aż tak daleko od rzeczywistości nie odbiłem :) wole 2 dobre lasty niż rocznego zephyra :hand:
autor: BraCuru
25 sty 2015, 20:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Niezwykłe Malediwy [styczeń 2015]

Miałem już zabukowaną Tajlandię na ferie. Jednak analiza archiwum windguru i Google Earth spowodowała zmianę celu wyjazdu na ferie 2015. Statystyki wiatrowe były mocno pozytywne - szczególnie dla foila. Problem okazało się odnalezienie dobrej wyspy nadającej się do jazdy i nauki wodolotowania.Wybrał...
autor: Jacek olsztyn
23 wrz 2015, 19:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: StivLoop?

Wydaje się fajne i łatwe, ale weź znajdź niemca w kasku na kolizyjnym :D
autor: adii
06 sty 2016, 16:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

Zamarzło.........ale jeszcze bym poczekał :wink:
autor: boldek
17 cze 2018, 10:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Latawiec 10m + przedłużki

Do pływania TT raczej zawsze wystartujemy jak cos tam wieje wystarczy mocniej pociągnąć latawcem, problem jest jak jest za mało i już się płynie pompując latawcem słaba to zabawa plus tracenie wysokości Ale piszesz to z pozycji używania przedłużek na co dzień, czy jako suchej teorii? Myślę że to mo...