Znalezione wyniki: 4

Powrót

autor: streetracer
01 cze 2013, 15:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: [I KITE IT] nowe wideo Zuza 'Suzana' Czaplińska - Superh

Właśnie widziałem filmik z linka na Kitesurfing Blogu :thumb:

Bardzo fajnie zrobiony :thumbsup: i super warunki tj totalna pustka na wodzie :wink:

A tu link dla tych co lecą na tabletach lub smatfonach https://vimeo.com/67086876
autor: streetracer
15 wrz 2014, 08:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odp: FLYING OBJECTS AUSTRALIA - CO SPROWADZIĆ?

Z miłą chęcią bym sprawdził ale w każdym z 4 linków mam error 404... Wysłane z mojego LG-V500 przy użyciu Tapatalka U mnie dziala, nawet na telefonie... Przez Chrome fakt linki działają (właśnie sprawdziłem) ale przez tapatalka nie, dziwna sprawa (przynajmniej u mnie). 8-) Co do samego sprzętu to j...
autor: streetracer
26 paź 2014, 10:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Rozmiar deski slabowiatrowej

Ja pływam na 160x44 Flydoor4 od Flysurfer i mega dobrze się na niej ostrzy, fakt mam więcej wagi niż okolice 80 :-D, 5ty fin robi robotę ale dla Twojej wagi może być za duża. Aha, pady są średnie we flyju. Janusz Ty plywales na mojej? Koledzy mają rację pisząc że lepiej dużą deskę do posiadanego już...
autor: streetracer
06 lis 2014, 14:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Testy GA Kites 2015

Easy daje możliwość potestowania GA czyli Gastry, ty innych modeli i z całego forum tylko ty się komuś wpierdalasz ze swoimi miernymi 3 groszami do wątku. Takim zachowaniem psujesz opinię całemu środowisku. Z Twojej strony w tym wątku konstruktywnej krytyki nie ma, są wspomnienia. Tak od dawna patrz...