Znalezione wyniki: 119

Powrót

autor: Mikolpa
25 lut 2017, 19:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Na Metu postawil zakaz wjazdu Dlatego dzis polecieliśmy na Mietka helikopterem Mikoly jest zakaz pływania na silniku, zakaz wjazdu, więc trza se radzić Były samoloty, były helikoptery i były trzy ogromne cruiselinery :thumb: Koniecznie muszę złożyć filmik z tego pływania :-) http://iv.pl/images/495...
autor: Mikolpa
19 mar 2017, 11:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WOO kto najlepszy w Polsce 2016?

Z ostatniej chwili. MAMY NOWEGO MISTRZA :!: :clap:
autor: Mikolpa
21 kwie 2017, 23:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Pliska rzućcie info jak trafić na spot przy jutrzejszym kierunku. Maniów? Chwalow? Gdzie auto zostawić? Tzw. Okolice plaży Czesia. Dojazd od Chwałowa, wjazd między przejściem dla pieszych a przystankiem, trudny dojzazd, uwaga bo haczy się podwoziem. https://iv.pl/images/86133292270140992193.png [/u...
autor: Mikolpa
03 maja 2017, 14:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Zrobił to, Krisu to zrobił i mnie przeleciał :? i to na ostro, kilka razy :D :thumb:
Obrazek
autor: Mikolpa
07 maja 2017, 11:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Mietkowski Edit, Paweł czekam na twój.. materiału sporo ale chwilowo nie mam na czym składać :? Fajnie że Ty coś złożyłeś :thumb: żeśmy se pohasali :D Na razie mogę takie krótkie składać, musiałem trochę ocenzurować bo było strasznie dużo " o bulwa" :D https://youtu.be/mNyvUi4OIBM
autor: Mikolpa
08 maja 2017, 14:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pianka na lato (w Polsce)...

ja na lato mam starego mystica star 5/3 i jest ok, ma świetne właściwości hydrotermiczne :D jest bardzo nieszczelny sam w sobie i do tego ma mnustwo rozdarć, więc przy kazdej glebie zachodzi regulacja termiczna :D mój zimowo jesienny oneil 5/4 na lato i ciepłą jesień się nie nadaje, jeze za ciepły w...
autor: Mikolpa
13 maja 2017, 09:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

oj widać, że był fun :D zazdraszczam Obejrzałem resztę materiału i wynika że cały dzień wiało podobnie na 12m w sam raz ale dopiero na 14m i 15m kajtach urywało d..pę. Na swoje 16m mógłbyś dołączyć :D W ten weekend raczej nie popływam :( więc powspominam to niezwykłe pływanie przy E i wysokim stani...
autor: Mikolpa
03 cze 2017, 20:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WOO kto najlepszy w Polsce 2016?

Ale kto mówi o deadmenie? Wiemy jak wygląda 1.JPG Przechwytywanie.JPG Z rękoma na barze też ma nazwę. To że dawno zapomniane to nie znaczy że nie ma Jak cytuję to ucina zdjęcie. Ale wpisz w google stiffy jump a znajdziesz co nieco. Dla jednych to wiocha a dla innych fajny wygibas. Dla mnie sporo rze...
autor: Mikolpa
17 cze 2017, 16:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Śmierć kitesurfera na zalewie Mietkowskim

To nie była burzowa prognoza. To były nirzowe chmury, które zazwyczaj zwiększają siłę wiatru. Wiele plywań było przy takiej prognozie i wiele pewnie będzie. Było to widoczne na icm i było w ostrzeżeniach. Było widać jak nadchodzi całą szerokością. Ciemno szare chmury ale nie czarny armagedon. Wszysc...
autor: Mikolpa
05 lip 2017, 22:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SHINN KITEBOARDS - pozimowe wietrzenie magazynu

Cześć ale posta wygrzebałeś :) Jeszcze za czasów pierwszego dystrybutora :) W każdym razie na Ronsona lepszych cen nie ma, ale można się zapisać na masze potestowe deski. 136 cm 2 sztuki mamy... 140 już zarezerwowana. Wydaje mi się że jednej w ciągu miesiąca już się będziemy pozbywać jednej 136 cm....
autor: Mikolpa
29 lip 2017, 08:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

STACJA Stacja się zawiesiła, podjadę zrestartować i będzie pewnie po kłopocie ale przy tej okazji musimy obgadać temat, który się pojawił. Pojawił się temat nowego "administratora" stacji, który by opłacał wszystkie stałe opłaty (dostęp do neta i serwer) oraz płacił za ewentualne naprawy ...
autor: Mikolpa
06 sie 2017, 09:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: RONSON SHINN - wasza ulubiona deska z kolekcji 2017

Miałem przyjemność pływania na tej desce. Choć nie długo to i tak miałem same pozytywne odczucia. Bardzo lekka i miękka, zwłaszcza na tipach. Świetnie radziła sobie z jeziornym kartofliskowym czopem. Bardzo dobrze ostrzy i ma fajny pop. Pływałem na 140. Ogólnie :thumb: Bardzo fajne również pady i st...
autor: Mikolpa
21 sie 2017, 20:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy rozmiar naprawdę ma znaczenie? ;)

Dobra chłopy, przekonaliście mnie :D Jakieś podpowiedzi co do rozmiarów, konkretne modele warte uwagi? Budżet 2500max. Znajdziesz tego sporo. Masz do wyboru duże deski np. 145/45 w górę w klasycznym kształcie, jak wspomniany wcześniej king gee, pływałem i polecam lub typowe słabowiatrówki, kwadrato...
autor: Mikolpa
29 sie 2017, 22:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Zaczynam urlop 03-12.09 i też liczę na pływanie na otwartym czy zatoce :) Mikolpa zbieraj ekipę i powtórzymy akcję z przed roku :twisted: 8) Mewiej czasem wzdluz i wszerz nie atakujecie? Bo bym sie podlaczyl :) No było by napewno sympatycznie :D Tamten wyjazd na długo zapamiętam, fale w Jarosławcu ...
cron