Znalezione wyniki: 119

Powrót

autor: Mikolpa
16 kwie 2018, 07:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Ale weszło :twisted: ledwo się ruszam :D

Krisu WIELKIE dzięki za foty :thumb:
autor: Mikolpa
22 kwie 2018, 08:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Do 100 zabrakło 2km. Trzeba będzie tu wrócić :thumb:
Obrazek
Obrazek

Polecam nocleg w Checz Kole Szperka w Rewie :thumb:
autor: Mikolpa
25 kwie 2018, 18:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

Dzięki temu że z daleka był widoczny ten las kajtów to dojazd na spot było łatwo namierzyć :thumb: Bardzo fajnie macie na tych Goczałkowicach. Dziś jak dla mnie był genialny warun na pływanie. Na 10m miałem grubo, momentami nawet za grubo. Szkoda że po 40 min musiałem skończyć z powodu wyrwane podcz...
autor: Mikolpa
13 maja 2018, 17:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Dziś 14m, drzwi i głównie zwiedzanie Mietka :D
Obrazek
Obrazek
autor: Mikolpa
16 cze 2018, 09:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wąż do pompki Core

To nie tylko Core. Wszystkie te nowe pompki mają sztywne węże i widzę po spotach że to pęka i ludzie owijają taśmami. Nie wiem na cholerę robią tak sztywne, same z tym problemy. Jak to lekko nachodzi to ja bym to sklejał jakimś klejem, który będzie po wyschnięciu trochę elastyczny. Zeszlifuj lekko p...
autor: Mikolpa
16 cze 2018, 13:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Śmierć kitesurfera na zalewie Mietkowskim

Dziś rocznica [*]

Nadchodzi okres burzowych prognoz, uważajcie i myślcie co robicie
autor: Mikolpa
22 cze 2018, 07:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Obrazek
Ładnie się prezentuje tą nowa maszynka krisa
Obrazek
autor: Mikolpa
09 lip 2018, 07:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Trymowanie baru North 5th element starszych modeli

Trymer odpuszczony, bar zaciągnięty, wszystkie linki równe. Do 2010 bo wcześniej to nie wiem.
autor: Mikolpa
15 lip 2018, 08:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

Wczoraj miało być stabilnie i mocno na 12 a było w kratkę na 14m i drzwi 153x45. I prawie cały dzień wyglądał tak https://iv.pl/images/31730828655399931727.jpg Dwa razy chmura oddała to co wcześniej zabrała co udało mi się złapać i wycisnąć wszystko co byłem w stanie https://iv.pl/images/27352174293...
autor: Mikolpa
24 sie 2018, 12:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Litwa czy warto ?

Info od kolegi Hej. Svencele plasko i plytko jak na zatoce. Klajpeda - wave. Nida miejsciwosc na cyplu z jednej strony wave z drugiej w miare plasko i z 200 m plytko. Ponoc fajnie na wave tez jest w Palanga na polnoc od klajpedy. Svencele ok camping na samym spocie ale nie jest to piekna okolica dla...
autor: Mikolpa
23 wrz 2018, 20:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Wczoraj 82km w Kuźnicy, dziś 67 a jutro.... mam nadzieję że ogień na MIETKU :twisted:
autor: Mikolpa
24 wrz 2018, 06:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Wełniacz pisze:Dzisiaj Kuznica 9-12.30 bdb na 11m Ozonku 08 r. :) Loty dobre długie i bez szarpaniny jak wczoraj i chłodu :) Szacun za przyjazd z Wrocka na taka prognoze... :thumbsup:

Znów Wrocław, Olsztyn i Sochaczew w jednym miejscu na pływaniu :D było fajnie czekam na powtórkę :thumb:
autor: Mikolpa
16 paź 2018, 09:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

no to masz dylemat ,chociaz ten wynik zostanie juz w naszej swiadomosci :thumbsup: Nie było takiej wysokości. Wiem jak jestem ok 10m, czuję jak jest więcej, koło 12m, na pewno nie było więcej. A poza tym uznaję takie wyniki jak są chociaż dwa trzy podobne skoki Wyniki z sesji skasowane i nie poszły...
autor: Mikolpa
31 paź 2018, 17:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

Wczoraj na Mietku dużo mocy z SSW, czyli klasyczny halny który w górach jesień/zima łeb urywa a dochodząc do Mietka znacznie się uspokaja :D prawie klasyczny bo zimą ociepla się do 8st A wczoraj było 18 :shock: Uwielbiam takie mocne, gęste kaloryczne wiatry :twisted: Tym razem czułem że kilka razy o...