Znalezione wyniki: 119

Powrót

autor: Mikolpa
15 wrz 2016, 17:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski w dużych rozmiarach - wady, zalety, opinie

Witam.Deski Su-2 Big Foot i Big foot Yeti różnią budową.Jakie są natomiast różnice w pływaniu na nich. Chcę kupić taką dechę i nie wiem którą wybrać... Ogromne, to całkiem inne deski i całkiem inaczej się na nich pływa. W skrócie: Yeti to deska dobra do nauki a potem dobra jako słabowaitrówka. Big ...
autor: Mikolpa
22 wrz 2016, 20:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Light Wind Kite... tylko jaki?

Witam :-) Mogli byście coś napisać i doradzić w kwestii dwóch latawcy ? Cabrinha Contra 15m 2015 i Best TS 15m 2015 Który będzie lepszy na słabsze wiatry,ma lepszy zakres wiatrowy,itd. ? Pozdrawiam :-) Konstrukcyjnie Contra dedykowana jest na słabe wiatry. Ma to być odpowiedź cabrinha na inne light...
autor: Mikolpa
22 paź 2016, 19:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Czy ktoś z tego wątku pływał dziś na edgu w jastarni? Pytam bo chciałem podziękować za dzisiejsze wspólne pływanie :D przy tych betonowych ruinach było super :thumbsup: Jak stan wody? Nadal niski :?: i jak wiało ? :roll: Rzadko bywam na zatoce i stan wody mnie zaszykował :shock: w rejonach Jastarni...
autor: Mikolpa
31 paź 2016, 11:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Nie straszę, ale trochę zazdroszczę, że Wam aż tyle wody zostawili. Dla mnie są to przygnębiające widoki tych latem pięknych zalewów pełnych życia, a na jesienią cmentarzysko przydennych żyjątek i hektary błotnistej mazi. Niestety nie widać końca tego moim zdaniem szaleństwa. pzdr To fakt, widok pr...
autor: Mikolpa
26 lis 2016, 15:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Dla mnie to forum to skarbnica wiedzy, której nigdy nie będzie na FB. Na FB mam fikcyjne konto i założyłem je tylko dlatego żeby widzieć co piszą w zamkniętej grupie lokalni kumple. Piszą tam i wrzucają zdjęcia bo twierdzą że jest im łatwiej niż na KF. Jak dla mnie to na FB o kite nie dowiem się nic...
autor: Mikolpa
28 lis 2016, 18:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

ciekawie się czyta te posty. ja myślałem że KF ledwo zipie a tu się okazuje, że są ludzie, którzy zaglądają tu codziennie! :shock: co z modernizacją działów??? na spam padłu już dużo prostych sposobów. czy możemy powrócić też do bardziej przejrzystego forum? wywalmy w końcu te działy jak "zawo...
autor: Mikolpa
28 lis 2016, 21:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Hej, Czy możecie mi powiedzieć w co się ubieracie na takie 2 godzinne sesje przy 4 stopniach? Trochę offtop, więc jak nie chcecie spamować wątku to może prv ;) Pzdr Proste, we wszystko co mam :wink: 1. Ciepła i przede wszystkim szczelna pianka (jak miałem nie szczelną to pod spód ubierałem krótką d...
autor: Mikolpa
10 gru 2016, 09:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WYPADKI - Chronologiczna lista wątków

Ku przestrodze
Marek KITETRIPS.PL pisze:Wypadek kite w Wierzbnie na Miedwiu, http://kitesurfingszczecin.pl/kitesurfing-wypadek-wierzbno/
autor: Mikolpa
26 gru 2016, 16:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Dziś na słupie było: Bardzo nierówno Bardzo ciepło Bardzo fajnie :thumb: Początek z 14m potem 12m i piq :) Padam :) kondycja spadła :oops: wyszarpało mnie, dużo twardych lądowań, druga sesja z piq i poprawiłem swoją wysokość o 0,2m :D http://iv.pl/images/57882800608851753749.png
autor: Mikolpa
27 gru 2016, 20:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Barbara dała radę :wink: piq-nie weszło :thumb: Pierwszy raz pływałem na Mietku w takich warunkach :twisted: i na długo zapamiętam to pływanie, 9m dała dziś radę :D było zimno, było mocno i kopiąco, była ekipa wariatów i była walka :twisted: Coś też polatałem :twisted: w sumie to nie spodziewałem si...
autor: Mikolpa
28 gru 2016, 18:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Nie no zapierdoliłeś generalnie wynik, który pewnie jeszcze przez jakiś czas będzie bardzo denerwował. Szkoda, że mój piq ostatnio raczej się kurzy na półce niż moczy w wodzie...:( Ja też ostatnio rzadko pływam :? To dopiero trzecia sesja z tym gadżetem. Piotrbyku kupił i mnie wkur... bo ustanawiał...
autor: Mikolpa
29 gru 2016, 09:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: North Trust Bar 2012-13-14-15-16 czym się różnią

2012 jest ok, w 2013 może zniszczyć się przelotka depowera, jest plastikowa i wymienialna, ale miałem kilka takich przypadków, 2014 całkiem fajny, czasami łamią się tez przezroczyste czerwone skrzydełka, po bokach, które wyjmuje się by wyregulować bar, 2015 minimalne zmiany w stosunku do 2015, głów...
autor: Mikolpa
05 sty 2017, 13:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław Snowkite.

Panowie Gdzie Tak Jest i daleko to od Warmii My szukamy i szukamy i szukamy .......... i nic, jak jeziora nie zamarzną, to łączki nie znajdziemy, a już łączki z górką :oops: nie ma szans. A i śniegu u nas duuużo mniej. Ale pięknie Kolejny przechodzący na inną stronę mocy :evil: Sprawa prosta. Wsiad...
autor: Mikolpa
14 sty 2017, 17:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Fajne i ciekawe filmiki kajtowe ...

Dimitri się nie zatrzymuje :D
Ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem :shock: :lol:
On nie jest normalny, ale to chyba nie jest odkrycie :wink:
phpBB [video]
autor: Mikolpa
20 lut 2017, 18:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

KrisIs pisze:W sumie ciekawe ile będzie sie topić
Jak na razie jest tak
Obrazek
Obrazek

Pięknie :thumbsup:
cron