Znalezione wyniki: 119

Powrót

autor: Mikolpa
01 mar 2015, 20:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Piotrbyku pisze:o0 której się mietkujesz ???


To piwko to przez przypadek bo źle kliknąłem, niech będzie za dzisiaj :D

Myślę że nie ma się co spieszy, ale mi to bez różnicy, o której mam się mietkować?
autor: Mikolpa
29 kwie 2015, 10:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: odjazdowe aukcje alledrogo

No i jeszcze to :D http://allegro.pl/paralotnia-gin-nasca-ii-8-2009-i5117208325.html No właśnie tej paralotni nie mogłem znaleźć, wyprzedziłeś mnie :wink: Co do leansha to faktycznie świata nie znasz :lol: to jest taka dwu funkcyjna smycz. Robi jako tradycyjny leash i również można się z nią lansow...
autor: Mikolpa
09 maja 2015, 21:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

2 to francuz. Jeszcze dwa trzy tygodni temu można było wjechać na plażę. Ale ktoś kupił francuza i jest szlaban. Da się tam wjechać prawie na plażę, wypakować auto i odstawić wyżej na parking. Jeżeli brzegi w miarę szerokie i trochę pokombinujesz to da się wjechać na plażę. Ale jak zaczynasz z Mietk...
autor: Mikolpa
20 maja 2015, 07:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Tą zgubiona deskę wykrakał Mikopla i to tylko jego wina , uważaj żebys nie zgubił deski na morzu ... tak mówił .. i proszę stało się , drugi Fikus kreator przyszłości :D To ja w takim razie się pytam kto wykrakał moje dwa z rzędu ostatnie pływania i dwa rozdarte w identyczny sposób latawce :?: :D D...
autor: Mikolpa
21 maja 2015, 17:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NEW SU-2 DESIGN

nie trzeba - bez blind - na pierwszym halsie różnicy nie poczuje tylko ktoś kto w ogóle nie ma nóg :hand: peace Ziomku..... po prostu masakra :( Masz plecak, baaa, tira doświadczenia, wiedzy na temat sprzętu, pływania i całego kitesurfingu, jest mnóstwo na tym forum ciekawych i rzeczowych Twoich po...
autor: Mikolpa
21 cze 2015, 09:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: wybór trapezu



Nie widziałem wcześniej takiego trapezu. Ani to górny ani dolny, jakiś wynalazek. Sam pływam w dolnym Mystica ale wygląda całkiem inaczej.
autor: Mikolpa
12 sie 2015, 22:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pomoc przy wyborze sprzętu

Surferamator pisze:Co możecie mi powiedzieć o takim zestawie:


Airush 2015 Lithium 14m2

SU2 2015 Pro Series 142 cm

Ważę 110 kg

Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki :)


Pytaj raczej tu viewtopic.php?f=15&t=16987&start=5685
więcej osób pomoże i też jest co poczytać :wink:
autor: Mikolpa
20 sie 2015, 18:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bezimienni Bohaterowie (Podałeś deskę na wodzie)

Ja lubię podawać deskę mam z tego ogromną frajdę :D Dziwię się trochę jak ktoś nowy na spocie po pływaniu przychodzi i mi bardzo dziękuję, przecież nie robię nic szczególnego, podanie deski to chyba normalna sprawa? A jak pływamy jesienią/zimą/wiosną i woda ma poniżej 10/5 st to jest to praktycznie ...
autor: Mikolpa
26 sie 2015, 21:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: poziom szkolenia/bezpieczenstwa w okolicach polwyspu

W Błądzikowie byłem pierwszy raz w zeszłym roku i byłem w szoku że tam się szkoli. Drzewa praktycznie 10m od wody. Jedyny plus to chyba płytka woda i stabilny wiatr przy E. Ale przez te kilka dni jak tam jeździłem rano (bo plaże do 17 były pełne :wink: ) nic nikomu się nie stało więc widocznie instr...
autor: Mikolpa
06 wrz 2015, 17:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Czystego W jednak nie było, czasami odkręcało na WSW przez co mocno szarpało. A po deszczu odkręciło na SW i na chwilę zdechło ale ja tam na brak mocy nie narzekałem :wink: Ktoś obok mojego auta zostawił srebrny termos z herbatą, była całkiem niezła i co ważne gorąca choć dodałbym nieco więcej cytry...
autor: Mikolpa
06 wrz 2015, 20:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Wełniacz pisze:Nie mam pianki i niczego innego, jakoś bez pływanie do zimy wytrzymam :roll:

To przecież trzy miesiące :shock: :doh: :?
Pianki podobno przecenione do 120 na żeglarskim w decathlon, jakby Ci ciśnienie wzrosło to daj znać :thumbsup:
autor: Mikolpa
23 wrz 2015, 11:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

SPRZĄTAMY Panowie już czas na mniej przyjemną rzecz związaną z naszym spotem. Sezon biwakowy się skończył i niestety jeżeli chcemy mieć w miarę czysto to musimy sobie posprzątać. Sobota 10:00 Mietek w rejonach Francuza niezależnie od pogody. Będą worki i rękawiczki. W dużych kubłach przy wyjazdach ...
autor: Mikolpa
07 paź 2015, 18:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Wczoraj w końcu zaliczyłem z Bykiem fale :D przy E zabawy z falami było mało głównie walka :twisted: kilka razy zderzyłem się ze ścianą a kilka pochłonęło mnie białe piekło, było zaje... :D Dzisiaj mewie z kuźnicy przy E/SE i dłuuuugie halsy na flacie a na koniec spływik z końca Kuźnicy 16:30 do pom...
autor: Mikolpa
31 gru 2015, 10:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

ah, coś czuje Mikolpa popłynął na trójkąt bermudzki, co Ty tam jest zimno a w dodatku jest zima więc lepiej wybrać cieplejszy kierunek :wink: Jeżeli zimą SE/E to tylko ciepłe, rozgrzewające Malediwy :D Świetne zakończenie sezonu, który trwał od 02.01.2015 :D https://youtu.be/GY7w8LuqwFw
autor: Mikolpa
30 sty 2016, 20:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

jacamakajta pisze:
Mikolpa pisze: Czyli rozpoczęcie sezonu 2016 na Bałtyku?

Tak :)
Obrazek
:mrgreen:

No to :clap: :clap: :clap:
My na drugim końcu Polski rozpoczynamy sezon jutro bo lód trochę puścił, fal to tu nie będzie ale też będzie zaje,,,,,,, :mrgreen:
cron