Znalezione wyniki: 119

Powrót

autor: Mikolpa
20 wrz 2017, 17:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Ale prognoza na jutro..... kur... :evil: :cry: Miłego pływania :thumb: A miałem nadzieję, że się jutro spotykamy :evil: Co do kolana przerabiałem temat z obydwoma :x ale jakoś działają, co do wycinania nie polecam, teraz są bardziej zaawansowane metody... Na razie nie będą cieli. Mam zacząć zalecan...
autor: Mikolpa
23 wrz 2017, 20:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Moim zdaniem trzeba sobie samemu odpowiedzieć czy faktycznie tyle skończyłem czy to jakiś błąd. Dokładnie tak :clap: Doświadczony skoczek jest w stanie z dokładnością do 1m określić wysokość - szczególnie na pułapach do 15m. Więc jak pojawia mi się 30m a wiem że skoczyłem połowę tego, to nie chełpi...
autor: Mikolpa
28 wrz 2017, 15:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

A to moja grudniowa sesja w 2016 i za razem druga z piq Wiarygodne czy nie? :mrgreen: Prognoza była taka http://iv.pl/images/83515471263840057015.png Takie były odczyty na stacji meteo http://iv.pl/images/36153255773979948208.png A taki mój najlepszy wynik :D http://iv.pl/images/28562227303644218018...
autor: Mikolpa
28 wrz 2017, 19:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

A to moja grudniowa sesja w 2016 i za razem druga z piq Wiarygodne czy nie? Ale o czym tu pisać? Twoje i Byka wyniki pasują do siebie jak pięść do nosa. Czy naprawdę w to uwierzyłeś? Tak z ręką na sercu, bez dmuchania ego funfla - powiedz czy widziałeś Byka wyżej niż połowa długości linek - 12/13m....
autor: Mikolpa
07 paź 2017, 04:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

ciurek pisze:Paweł, trenuj ostro ! Trzymam kciuki i czekam na twój powrót. :thumb:

A tu coś z czwartku, meeting z Fikusem :D

https://youtu.be/nYY6H5YtaCo

Ulala.... mieliście jakieś małe reklamówki żeby to ogarnąć?
Tak z ciekawości to w którym miejscu na Mietku ten pomiar?
autor: Mikolpa
28 paź 2017, 15:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Dziś przygotowania do jutrzejszego na 9m :)
Kto jutro wpada przywitać Grzegorza?
autor: Mikolpa
10 gru 2017, 18:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

STACJA
Ostatnio trochę kłopotów z modemem i z Orange no i z moim czasem dlatego stacja nie działała z miesiąc ale już sytuacja raczej opanowana i pomiary od piątku są widoczne :)
autor: Mikolpa
12 gru 2017, 09:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

STACJA Ostatnio trochę kłopotów z modemem i z Orange no i z moim czasem dlatego stacja nie działała z miesiąc ale już sytuacja raczej opanowana i pomiary od piątku są widoczne :) Dzięki! jakbyś jeszcze wyregulował termometr żeby trzymał w okolicy 10stC..;) Ja tam zaglądam jedynie na inside temperat...
autor: Mikolpa
26 gru 2017, 16:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

A to wygrany dzisiejszego pływania, cierpliwość popłaca :thumbsup:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
autor: Mikolpa
28 sty 2018, 17:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Na Słupie dużo wody i bardzo mało miejsca na start.
Na wodzie dziś ogień na 12m :twisted: i poprawiłem swój najlepszy wynik na tym zalewie :jump:

Obrazek

Obrazek
autor: Mikolpa
07 mar 2018, 20:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

hahscilojanusz pisze:Nowa maszyna czeka aby odzyskac rekkord na słupie :D

I takie podejście mi się podoba :thumb:
12.5 do przeskoczenia :twisted: będę czekał :thumb:
autor: Mikolpa
06 kwie 2018, 18:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka pianka Xcel czy O'Neill?

Jak dla mnie tylko Oneil :thumb: i najlepiej w neoprenowe TB2 lub nowszym jeżeli taki jest, zresztą też to polecał Andrzej jak jeszcze nie mieli w ofercie ripcurla :wink: Mam psycho One 5/4 I pływam w niej od trzech sezonów jesień zima wiosna. Na temp powyżej 20st jest zdecydowanie za ciepła. A od -...
autor: Mikolpa
08 kwie 2018, 22:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Dzisiaj rekord na 8m kajcie petarda. Widziałem czesia bez butów więc można. Nie spodziewałem się że tak wejdzie na Bukówkę, kierunek w regionie był mało korzystny na ten akwen a jednak. Zazdroszczę :thumb: choć ja na Mietku też pływałem na 8m..... tylko że z 1 z przodu :wink: A tak na marginesie to...
autor: Mikolpa
09 kwie 2018, 12:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka pianka Xcel czy O'Neill?

cześć :) mam też od niedawna O,neil Psychotech 5/4 front zipp z TB2 bez kaptura. mamy za sobą dwie sesje wiosenne w zimnej wodzie.do pływania zakładałem kaptur ale na wierzch.w przypadku włożenia kołnierza kaptura pod kołnierz pianki przy konkretnej glebie woda wpływać będzie pod piankę. generalnie...
cron