Znalezione wyniki: 119

Powrót

autor: Mikolpa
24 lut 2016, 07:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

STACJA
Wróciła do żywych i znów działa :D
Wylądowała na stole operacyjnym u Dr. Rolmigo który przeprowadził skomplikowaną operację przeszczepu wnętrzności zakończoną sukcesem :D
Zamontowałem ją na nieco dłuższej i stabilniejszej ryrce co może przełoży się na stabilniejszej odczyty.
autor: Mikolpa
15 mar 2016, 17:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

JanuszD pisze:Ja jak zwykle po prosbie :)
Kolezka ma do naprawy 14-stke, dosyc proste szycie, czy jest we Wrocku jakis magik, ktory to w miare szybko i dobrze ogarnie?

Rolmigo z tego forum, znaczy się Dr. Rolmigo :wink:
autor: Mikolpa
22 mar 2016, 19:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Przywitanie

No właśnie - jak w temacie, kulturalnie i w dobrym guście jest się przywitać kiedy wbijasz na forum :thumbsup: tym bardziej jak jesteś nowy i zaczynasz forumowe serfowanie. Ja dopiero się zarejestrowałem więc witam wszystkich, proszę o wyrozumiałość na przyszłość jeśli będę zadawał kolejne pytania ...
autor: Mikolpa
05 kwie 2016, 12:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Witam, szukam informacji z jakiego miejsca mogę zwodować kite na Mietkowie ( w razie czego mam kogoś do startu z brzegu)? Może jakis p.screan lub zdjecie mapy bo nigdy nie byłem na Mietkowie. Przy S SE SW na dzień dzisiejszy mamy jedynie sporo miejsca do startu w marinie w Borzygniewie. Ale jak się...
autor: Mikolpa
23 maja 2016, 08:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WOO kto najlepszy w Polsce 2016?

Cała tajemnica tkwi w kącie i prędkości jazdy na wiatr przed wybiciem. To fizyka! Na żadnym TT nie jestem w stanie jechać 45 stopni na wiatr przy 10kts z prędkością 17-18kts. W takim razie trzeba Ci zabrać kilka metrów :wink: bo masz łatwiej :P :lol: Szacun za wynik. Nick pewnie czuje na plecach gł...
autor: Mikolpa
11 cze 2016, 09:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

No ja też byłem, Paweł wam później pokaże dlaczego nie popływałem... Jak zobaczę kogoś kto śmieci na Mietku to normalnie nogi z dupy powyrywam. Dawno nas nie było na południowym brzegu. Nikt pewnie się nie spodziewał że szkieł i innych ostrych rzeczy przybyło. Przed następnym W/NW trzeba będzie się...
autor: Mikolpa
24 lip 2016, 14:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: RRD Addiction 2012 18m - pytanie o linki

Kupiłem latawiec RRD Addiction 2012 18m niestety bez linek od ucha latawca (krótkie linki z węzłami pigtails; steering line). Jak ktoś dysponuje takim latawcem to proszę o pomoc i podanie ich długości, będę bardzo wdzięczny. Cześć. Od tipa odchodzą dwie linki. 1. Krótka z węzłami o której piszesz m...
autor: Mikolpa
05 sie 2016, 06:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

d4ve pisze:Panowie, sorry że tutaj :roll: , ale gdzie najbliżej Wrocławia mogę kupić te łatki na tubę? Czy pozostaje tylko internet?

Raczej tylko tu surfmix.com
autor: Mikolpa
11 sie 2016, 14:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Dziś na Mieciu całkiem sympatyczne rzeźbiarstwo :D szkoda że samotne
autor: Mikolpa
28 sie 2016, 11:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Panowie szybka akcja. Dziś w nocy wyjazd. Kierunek Jarosławiec i od 10 pływanie na Otwartym.
Powrót w nocy z wtorku na środę.
Mam miejsce, ktoś chętny?
autor: Mikolpa
30 sie 2016, 22:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Mógłbyś rozwinąć swoją opinię?bardzo mi na tym zależy gdyż mam możliwość kupić taki latawiec w dobrej cenie. Sam użytkuję Bossa 12m i Puncha 10,5m z serii 2.0 i jestem zadowolony. Big Mama to nie jest słabowiatrówka na jeziora. Sprawdzone przez kolegę, ja nie zdążyłem. Słabo przyjmuje szkwały, nisk...
autor: Mikolpa
31 sie 2016, 09:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

To też super, że w Kadynach wiało :) Ja tak styranego ciała nie miałem dawnoooo.... siedzenie czy też leżenie mi sprawia ból a nawet pisanie na klawiaturze :lol: No nic parę dni przerwy leżenie obtarć i kolejne szukanie wiatru :mrgreen: Było MEGA :D jakoś wróciłem do Wrocka, choć miałem problemy z ...
autor: Mikolpa
31 sie 2016, 15:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Piotrbyku pisze:ale i tak mam doła , Paweł namawiał mnie ale ja wybrałem pracę :evil: :evil:
zdjęcia Mewiej wymiatają super :thumb: :thumb:


Zacytuję klasyka

"Pracujemy kiedy nie wieje
Kiedy wieje to pływamy
Jeżeli praca przeszkadza Ci w pływaniu to należy zmienić pracę"

Napisał
Piotrbyku
autor: Mikolpa
04 wrz 2016, 11:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Widzę że Wam weszło :D
Obrazek
U mnie nie wieje i pada :? Czekam na jutro choć prognozy siadają.
autor: Mikolpa
06 wrz 2016, 10:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Paweł to ty ??? To niestety nie ja :( to sympatyczny koleś z Lublina na North Juice 18m bo tylko na takie rozmiary weszło. Ale dzięki że trzymałeś kciuki za to żeby mi powiało :thumb: Nie mam nowych zdjeć ani filmików więc pozostaje mi powspominać zeszły tydzień :D https://youtu.be/9zU1VfmMKE8
cron