Znalezione wyniki: 9

Powrót

autor: sander
25 mar 2009, 18:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Mam Astro od paru miesięcy i jestem zadowolony, żadnych problemów z dostającą się do środka wodą czego się obawiałem przez neoprenowe glizy na szyji i nadgarstkach, trzeba tylko pamiętać jak przy każdym bolku żeby glizy w nogawkach podciągąć za kostke i nie wkładać nic między glizy a skóre. Jedyne z...
autor: sander
15 wrz 2013, 19:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

(...) ale, poza osobami, które są tu dla mnie autorytetami, a których doświadczenia uważam za cenne, to czytuję też magazyny anglojęzyczne/światowe. no sorry, ale ogólna tendencja jest jednakowoż taka, żeby się wypuszczać BEZ LEASHA. (...) Mozesz podac jakies konkretne zrodla na ten temat? Szukalem...
autor: sander
15 wrz 2013, 20:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

heh Radek:) to mnie pogotowie zdrapuje zplaży a ty plątasz linki, zrywasz sterówki, wracasz do brzegu na kiteloopach, skaczesz do góry a lecisz w bok, we wrześniu przy czternastu stopniach pływasz w ciepłej wodzie i na bazaltowych plażach dziwisz sie że pływamy w butach - normalnie w czepku urdzony...
autor: sander
02 paź 2013, 23:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław Snowkite.

skoro już trzy osoby polecają mi tą szkolę to znaczy że jest ok dzięki :) zobaczymy czy instruktorzy mają cierpliwość do takich jak ja :D Jeśli w drugiej połowie wyglądacz podobnie jak na swoim avatarze , to cierpliwości Przemasowi nie zabraknie na pewno :D hahahah .. dobre :D może na jakiś rabacki...
autor: sander
19 paź 2013, 19:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Latawiec uniwersalny dla początkującego

Jeżeli chcesz uniwersalny latawiec na wodę i śnieg to ja polecam pompowany 10-11m. Osobiście nie podzielam powszechnej opinii że na snow potrzeba mniejszy latawiec. Jedną z największych zalet SK jest to że latamy jak tylko jesteśmy w stanie utrzymać latawiec w powietrzu, czyli od jakichś 6 węzłów. D...
autor: sander
19 paź 2013, 20:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

My od 14 na Bukówce zaliczyliśmy 2h dobrego pływania, wiatr jak to zwykle na Bukówce niezbyt równy, tak "na oko" od 10 do 25 węzłów. Fotki z telefonu, sorry za jakość. http://imageshack.us/a/img96/7874/epqg.jpg http://imageshack.us/a/img132/8426/ayuo.jpg http://imageshack.us/a/img40/5597/2...
autor: sander
16 sty 2014, 13:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Są jakieś inne fora polskie niż to?

maser pisze:Mam pytanko czy sa jakie alternatywne fora odnoisnie kite w polsce...ktos cos innego czyta niz to?moze czy wiekszosc czyta te bzdety hihi?


Jest "gorzej" bo większość nie tylko czyta jak to określiłeś "te bzdety" ale jeszcze je pisze :wink:
autor: sander
18 sty 2014, 16:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Taką fale widzieliscie?

phpBB [video]
autor: sander
12 gru 2014, 20:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Mikolpa pisze:
Na koniec z cyklu zagadek. Czy ktoś zgadnie co to za biała przecinka w oddali na 11? :D
Obrazek



Dzikowiec :wink: