Znalezione wyniki: 5

Powrót

autor: pralka
18 maja 2013, 21:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Zgadzam się z Grześkiem że jest to najlepszy spot w okolicy! Oczywiście nie pod kątem równo wiejącego wiatru, ale dla mnie ma sporo innych walorów. Jak najbardziej da się tam super popływać. W środę pływałem 3h non stop, podczas gdy inni stali. I pływałbym dalej gdybym nie musiał pracować w ubiegły ...
autor: rolmigo
20 maja 2013, 21:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

1.Teoysta 2. sander 3. Mikolpa 4. Qba 5 rolmigo Co do lokalizacji to obie wydają się dobre, więc mi to obojętne póki nie będę musiał wymieniać w stacji baterii :wink: , jakby co to stacje zawsze można przenieść. Z ciekawostek, to wczoraj byłem koło domku na śluzie i mierzyłem wiatr, wiało nierówne ...
autor: Mikolpa
23 cze 2014, 12:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Super weekend :D Czwartek jak dla mnie najlepszy, piątek najdłużej a wczoraj to było dla mnie dobicie. Muszę zacząć pływać jakoś z większym luzem bo ledwo chodzę po takim pływaniu. Kurcze i dzisiaj dalej wieje a tu pracować trzeba. Wczoraj na koniec pstryknąłem kilka zdjęć, trochę akurat siadło i by...
autor: Piotrbyku
30 paź 2014, 07:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

sander pisze:Dzisiaj nie dałem rady ale nie zapeszając na niedzielę pogoda szykuje mi fajny prezent urodzinowy, chyba już wiem gdzie spędzę ten dzień :D

To będę miał okazję osobiście ci złożyć życzenia na Berku :D :D :D :D
autor: Fikus
14 lis 2014, 10:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

tak, mietków to miejsce centralne, wszystko sie skupia i koncentruje na mietkowie, i nie wszyscy pływali na berku ale każdy pływal na mieciu, nawet jodolubny Byku, pisanie że coś nie halo to zwykla prowokacja którą możan traktowac z przymróżeniem oka, a nawet wiecej może to przekorna chęć odwórcenia...