Znalezione wyniki: 21

Powrót

autor: kukus
02 sie 2013, 22:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: aplikacje na telefon do prędkości wiatru

Nooo moze nie wylewnie ale nic dodac nic ujac. Dokaldnie wczoraj szukalem info. Ogolnie aplikacje sa nic nie warte. Dzialaja jak mierniki glosnosci. Wiatraczek ma sens bo faktycznie mierzy wiatr i jest wykalibrowany ale 160zl. Z jednej strony tyle co sredni miernik z drugiej mozna za tyle miec dwa. ...
autor: kukus
15 mar 2014, 17:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

Prawdziwi z nas zawodowcy :D Pol dnia przesiedzielismy w fuze bo za mocno wialo. Pozniej jak w koncu wyszlismy to ja na odcinku 50m zaliczylem 3 gleby a kumpla wywialo gdzies hen hen i zaczelo sie pieklo. Skonczylo sie na liszowaniu i sprincie wzdluz wybrzeza w ramach akcji ratunkowej. Kumpel wylado...
autor: kukus
29 sie 2014, 18:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

HomeMade split

Zrobiłem sobie splita:) Nie tyle co chciałem się pochwalić a może zainspirować kogoś dzięki czemu pojawią się nowe ciekawe pomysły. Bazą jak widać na zdjęciach jest cos archaiczno skywalkero podobnego. Kawał pianki obłożony matą. W srodku samaaaa piąnka, brak drewienek, skośnych pasków karbonu, kewl...
autor: kukus
03 paź 2014, 13:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kite24

Chcialem bardzo pochwalic ekipe Kite24 Sklepik zawsze robi dobre ceny na prpdukty, przesylki zawsE dochodza na czas nawet gdy czegos trzeba na juz przed weekendem. Czemu tak lukruje? Kupilem u nich pianke mystica ktora niestety zaczela puszczac wode. Zlozylem reklamacje. Caly proces od poczatku do k...
autor: kukus
13 gru 2014, 17:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Nie jestem Zeusem ale napisze
jak to w Polsce... rano dobrze mialem na 6 a po 14 smigalem juz na 13,5 :)
Lodu brak, woda zimna, w morde szczypalo
autor: kukus
02 sty 2015, 21:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: RRD Global Bar v3+ - grubości linek

Safty (czerwona kulka) ma 3mm a grubosc glownej (czarna kulka) trudno okreslic.
Na obu koncach gdzie ja widac jest zszyta podwojnie i ma 5mm czyli sama linka powinna miec 2-2,5mm
autor: kukus
04 mar 2015, 21:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

wahalismy sie do ostatniej chwili bo deszc, snieg i brakowalo jeszcze pierunow ale nowa decha HomeMade czekala na pierwsze testy wiec trzeba bylo uzyc dnia na miejscu bylismy przed 15 moze wczesniej bylo lepiej ale przynajmniej dojechalismy juz po deszczu byloby OK ale na 12 nie na 10 tak czy inacze...
autor: kukus
11 cze 2015, 13:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Podziękowania z Chałup za pomoc

Ja caly czas czekam na wdziecznosc ze strony Pani
ktorej dwukrotnie podwiozlem deske w sobote na dradze. Czlowiek sie stara a nawet numeru telefonu nie dala :)
autor: kukus
30 sie 2015, 21:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

Czy to temat o wyjazdach na hel czy o zegrzu?

Macie juz temat na kilkadziesiat czy kilkaset stron o jazdach z warszawy
autor: kukus
19 wrz 2015, 09:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Lo Stagnone + Palermo, Sycylia - [6.25] Pizza, kite mafia i chill

Z mojej strony dosc krotko bo pisze z telefonu. Bylismy na przelomie lipca/ sierpnia. Na 11 dni wyjazdy wialo 3,5 glownie na moje 13,5m i 12 innych. Strasznie biednie bo to byl akurat okres gdy w polsce wialo 2-3 tyg nad morzem:) ale tego u nas nikt nke przewidzi. Woda od kostek po pas, o temperatur...
autor: kukus
24 wrz 2016, 05:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Jaaaaa jeeeeb#e a mialem w weekend sie wyspac. Juz wiem czemu nie przepadam za kadynami.
autor: kukus
01 paź 2016, 00:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Naprawa krawędzi spływu duck tape

Kleilem awaryjnie latawce w grecji power tapem i pozniej az trudno bylo odlepic. Trzyma swietnie
cron