Znalezione wyniki: 14

Powrót

autor: przemjas
29 sie 2013, 16:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

krótki opis spotu TUTAJ
nocleg wystarczy zapytać w sklepie to cię pokierują na kwatery prywatne.
sklep spożywczy jest, bar jakiś też na plaży srebrna riwiera. Knajpy to pobliskie Tolkmicko lub Elbląg.
Płycizny dosyć sporo.
autor: vind&vand
14 kwie 2014, 23:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Romo 2014 (majówka)

http://www.mylpg.eu/stations/denmark/ rzeczywiście są stacje, mapa wszystkich stacji lpg w Danii w linku. Jedzenie jest 2 3 razy droższe w Danii i najtańsze są sklepy netto, fakta, lidl, aldi z tych najwiekszych. Tam tez dostaniecie w miarę tanie piwo. nie będzie to np. Carlsberg, ale bardziej lokal...
autor: Mikolpa
21 sie 2014, 21:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: RRD 18m vs inne LW

Jeszcze mam pytanie odnosnie ustawienia przednich linek. Mozna ustawic bardziej lub mniej pod wiatr. Niby im bardziej pod wiatr tym lepiej ale domyslam sie ze cos kosztem czegos i pytanie czym jest to "czegos"?? To ustawienie pewnie jest bardzo przydatne pod race (takie przeznaczenie kite...
autor: profistyle
02 lis 2014, 19:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ile naprawdę wave w wave?

To film z 2006 roku
Jakos sie nie rozwineło i dali sobie spokój(nie pcha)
autor: wirus12
11 sty 2015, 16:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

chyba na flacie :wink:

Obrazek
autor: zaq
29 cze 2015, 09:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Lo Stagnone + Palermo, Sycylia - [6.25] Pizza, kite mafia i chill

Podsumowując pytania i rozwijając relacje: Spot, miejsce do pływania - zatoka oznaczona w google maps https://www.google.com/maps/d/viewer?mi ... U&hl=en_US Jej środkowe i północne części. Przy brzegu woda 30-70 cm, w okolicach wyspy głębiej - spokojnie można katować FS do woli. Generalnie - lag...
autor: zojsan
11 sie 2015, 18:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka maszyna itd.do szycia

nie... no 20 czy 10 to już sznurek
ja używam tylko 60 i 40
choć 40 rzadko...
nie miałem jeszcze problemów związanych wytrzymałością
autor: bartolomeo_n
17 sie 2015, 17:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zmeczony bar RRD

Tę 'otulinke' zakup w abcsurf.pl - dystrybutor RRD. Może dostaniesz i samą, popytaj - ja kupowałem ją razem z CL (i wstawiłem do baru V2 :) ). Zamiennika tego węża nie znalazłem, niestety. Dosyć dziwna konstrukcja - wąż z 2 kanałami w środku, pewnie ktoś gdzieś takie coś robi, bynajmniej nie na potr...
autor: cartney
10 maja 2016, 17:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Filmowa nietypowa relacja z Zanzibaru 2016

Witajcie,

Oto moja filmowa relacja z Zanzibaru. Polecam spot Jambiani niedaleko Paje... Pusto, pięknie, afrykańsko.
https://www.youtube.com/watch?v=2n7Xn2W8oI4
autor: maliniak
20 cze 2016, 22:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

Ja chcę jechać po robocie na WDW. ;D Tylko nie mogę się do nikogo dodzwonić jaki warun ;/ czyli pewnie plywają..... :cry: Jeśli ktoś pływał ostatnio (czyt. 3 dni temu) to mam nadzieje, że wszystko skończyło się bardzo dobrze. Pamiętam jednak jak kiedyś (hmmm... okolice 2011 roku) wybrałem się na Ze...
autor: Rider3msto
21 sie 2016, 23:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odzyskiwanie deski na głębokiej wodzie – body drag

Dobrze podczas body dragu gwizdac. To da Neptunowi do zrozumienia ze chcesz więcej wiatru
autor: mate102
22 wrz 2016, 23:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: obsession vs rpm

Na obsesji nie pływałem ale RPM 14m 2014r to dla mnie bajka. Nie wiem czego szukasz ale dla mnie ( pierwsze próby backrolli i s bendów + kiteloopy i jakieś skoczki oczywiście) to latawiec sprawuje się super. Z takich podstawowych charakterystyk to zakres wiatrowy przy 83kg i desce 136 to od 10 węzłó...
autor: Pol31
24 mar 2017, 02:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

Mieszkam niedaleko Zalewu Zegrzyńskiego, więc postanowiłem stworzyć stację pogodową. Mieści się ona ok 200m od "Dzikiej Plaży" w Nieporęcie. Do tego projektu wykorzystałem Raspberry Pi 3 Stacja jest w fazie testów, więc czasami może nie działać. Stacja pogodowa pokazuje następujące informa...