Znalezione wyniki: 4

Powrót

autor: Rysiek
01 cze 2013, 00:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Rysiek, relacje z wyjazdów [2013/2014]

Dzisiaj lecimy na Rodos z "Księciem" na ProCamp będę Wam zdawał relacje dzień po dniu czego sie nowego nauczyłem.
autor: Rysiek
02 cze 2013, 21:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

Rano było słabo niewiało ale zrobilismy kiterooming i ogarnelismy sprzęt . Po południu zawialo i milem dobra sesje na 11. Weszlo mi raley, raley backroll. Wiatr najpierw wial ze zlego kierunku pozniej odkrecil. Przez to byly fale z 2 stron i mega nierowna woda. Wieczorem bylo omawianie fot i korekta...
autor: Rysiek
23 sie 2013, 20:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

Zakończyły się zawody o Puchar Ford Cup oraz Mistrzostwa Polski. Krótkie podsumowanie. W ubiegłym roku potrafiłem naprawę podskoczyć i wykonać najprostszy trik. Po wyjeżdzie na Prokamp z "Księciem" zrobiłem uważam ogromne postępy. W rezultacie zająłem III miejsce w młodzika o puchar Ford C...
autor: Rysiek
13 lut 2014, 10:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

Widzę, że wątek zrobił się gorący :roll: Nie mam Internetu w hotelu, więc ciężko mi samemu na bieżąco pisać. Jak znajdę dłuższą chwilę pomiędzy treningami to postaram się coś więcej zrelacjonować. :) Tymczasem na zajawkę kilka moich zdjęć z wczoraj. Tym razem są ze mną moi młodsi koledzy z, którymi ...
cron