Znalezione wyniki: 10

Powrót

autor: TrueKejner
16 maja 2015, 16:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NEW SU-2 DESIGN

Rhall pisze:...przeważały dechy su-2 i latawce cabrinha, czyżby jakieś promo było na te sprzęty? :)



no fakt promo BYŁO. w tym zestawie jeszcze przez kilka ostatnich sezonów...

:shifty:
autor: smk
06 sty 2016, 19:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Senegal i Gambia na kite?

W grudniu mieliśmy okazję zwiedzać Senegal i Gambię. Mimo że nie był to wyjazd kiteowy, a wyjazd z żoną na zwiedzanie, to nauczony poprzednimi wyjazdami z wieloma zmarnowanymi wietrznymi dniami ;) podczas których żona miała dosyć mojego narzekania, że "wieje a ja nie mam jak latać", zabrał...
autor: feel
10 sty 2016, 23:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Maui, Hawaje

W grudniu miałem okazję spędzić 8 dni na Maui. Głównym celem wyjazdu było pływanie i w wolnych chwilach zwiedzanie wyspy. Zapraszam do relacji z tego wyjazdu. Spoty Najpopularniejszy spot to plaża na północnej stronie wyspy, bardzo blisko lotniska w Kahului. Położona jest niedaleko Kahana Beach Park...
autor: feel
18 sty 2016, 10:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Maui, Hawaje

Kolejną fajną wycieczką na Maui to „Road to Hana”. Przez wielu określana najpiękniejszą drogą świata, choć jest w tym trochę amerykańskiej megalomani. http://www.myskymap.com/blog/wp-content/uploads/2015/12/PC077132-Custom.jpg Wąska droga wije się wzdłuż wybrzeża przez gęste, soczyście zielone lasy....
autor: feel
11 gru 2016, 20:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Jukatan, Meksyk (Cancun, Holbox, Progreso, Cozumel, Riviera Maya, …)

W listopadzie udaliśmy się na 10 dniową objazdówkę po półwyspie Jukatan w południowo-wschodnim Meksyku. Wyjazd był głównie turystyczny, więc większość zdjęć w tej relacji będzie nie-kajtowa. Sprzęt jednak ze sobą wziąłem i w każdym odwiedzony miejscu starałem się trochę popływać. Do quivera spakował...
autor: feel
13 gru 2016, 11:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jukatan, Meksyk (Cancun, Holbox, Progreso, Cozumel, Riviera Maya, …)

Brak foila - wstyd! spoty wyglądają jak raj dla foila :naughty: No niestety, ze względu na "obwoźny" charakter wyjazdu postawiłem na wygodę transportu. Ale na następny wyjazd muszę znaleźć jakiegoś skima dla foila. Jedna uwaga co do panow z gitarami - to nie Mariachi! Oni musza byc na cza...
autor: feel
14 gru 2016, 16:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jukatan, Meksyk (Cancun, Holbox, Progreso, Cozumel, Riviera Maya, …)

No i co robić na Holboxie jak nie wieje :?: Tak na prawdę dużo atrakcji właściwie nie ma, ale chyba o to właśnie chodzi :) Samo miasteczko można zwiedzić w pół godziny na piechotę. Poza tym jest kilka możliwości wycieczek: kajakiem lub łódką przez las mangrowców do laguny Yalahau na stałym lądzie wó...
autor: TrueKejner
29 wrz 2017, 08:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wszystko o nauce tricków freestyle - biblia do robienia progresu

Cześć! Ostatnio znalazłem trochę weny do napisania tego posta i wyjaśnieniu w końcu z mojej perspektywy jak robić postęp freestyle. Jest to doświadczenie moich 12 lat na kajcie- od początku aż po dziś interesował mnie tylko freestyle i tylko w tym chciałem się bez końca rozwijać. Dzięki temu mam nad...
cron