Znalezione wyniki: 6

Powrót

autor: kowal2x
21 mar 2014, 17:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

koło kapera jak przywiało przed 12 musiałem się ewakuować z 13.5 i wszedłem na 9.5 i zaliczyłem pierwsze większe skoki... @110kg!!! kolega ~85kg zapodawał na bandycie 7. piana 5/3, czapera i kask (później bez), bez rękawiczek było przyjemniej niż z nimi, ale bez butów bym nie wszedł. nawet przyjemni...
autor: kowal2x
02 kwie 2014, 12:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kurs Instruktorski POIK

..a Pan Heniek z Wodzisławia zaprasza na najbliższe terminy kursów instruktorskich ROLNiK Te profesjonalne nasze kursy dają możliwość szkolenia w Wólce oraz zapewniają każdemu nowy samochód osobowy z silnikiem wysokoprężnym.. ..zapraszamy do przelewów ..tzn ten : zapisów oczywiście :hand: panie Zio...
autor: kowal2x
24 cze 2014, 16:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: maszoperia makabra

Podobnie wygląda sytuacja z szortami na piankę. Słyszałem już co najmniej kilka różnych koncepcji uzasadniających, a wręcz zdroworozsądkowo nakazujących ich noszenie. A jedna lepsza od drugiej :lol: . Jakby nie można było przyznać się, że to zwyczajnie dla lansu a może po prostu niektórzy chcą zakr...
autor: kowal2x
14 maja 2015, 21:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: wypadek na 6 ce!!...

jestem ciekawy czy nasz zorro liszuje również instruktorów po oczywistym "pifku w przerwie" lub "po prostu wczorajszych", bo "taki mamy klimat na kempingach"

peace :thumbsup:
autor: kowal2x
29 cze 2017, 15:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Butek pisze:
matsor pisze:W Osłoninie dało radę nawet na 9:)


będzie ktoś na godz. 18-21?


w burze?
cron